Andělský týdenní horoskop: Raci rozpoznají lháře, Býci v oblasti vztahů sklidí, co zaseli

Andělský týdenní horoskop: Raci rozpoznají lháře, Býci v oblasti vztahů sklidí, co zaseli
Nový týden, nové příležitosti. A to ve všech životních oblastech, předně se můžeme naučit více vycházet s ostatními. A těchto příležitostí budeme mít nyní více než dost. Dokážeme je ale uchopit? Někteří z nás budou této možnosti nakloněni více než jiní.

Cesty osudu jsou občas zapletené. Naštěstí pro nás jsou též spletené dohromady, takže pokud něco pokazíme, vždy existuje cesta k lepšímu výsledku. Andělé nás vodí tou nejlepší možnou cestou. A i tento týden nám přinášejí svůj horoskop. Tím nám umožňují vyhnout se potenciálním chybám. Co čeká vás?

Beran (21. března – 19. dubna)

Budete značně tajemní, což k vám přitáhne spoustu zvědavých lidí. Zvědavost není nutně špatná vlastnost, pokud se to s ní nepřehání, a díky tomu poznáte spoustu pozitivně naladěných lidí, od kterých se můžete přiučit, jak být více trpěliví. Budete usměvavější než obvykle.

Dobré zprávy: Poznáte, kdo má jaké záměry. Sladká slova na vás platit nebudou, vaše intuice bude zesílena. Proto vás ani nečekají žádné problémy, budete se cítit šťastně.

Na co si dát pozor: Budete mít až příliš mnoho nápadníků, co se týče povídání si o běžném životě. Lidé se o vás mohou pohádat. Ujistěte je, že vítaní jsou všichni, a že si můžete povídat kolektivně.

Andělská rada: Neměli byste polevovat ve svém úsilí ani za předpokladu, že víte, že mnozí lidé vás podrží a pomohou vám, jakkoli mohou. Ten, na koho se můžete spolehnout nejvíce, jste vy sami.

Býk (20. dubna – 20. května)

Jak jste v poslední době pečovali o vztahy, tak vám bude nyní vráceno. Špatná nálada vás může pohltit, ale není dobrý nápad přikládat do začínajícího požáru. Proto, nehledě na to, jak vás budou známí štvát, zlepšení dosáhnete jen tehdy, pokud se neurazíte a naštvaně neodejdete.

Dobré zprávy: Zatoužíte po lásce. Pokud máte partnera, prožijete s ním krásný čas, když najdete nový společný zájem. Jste-li nezadaní, vyhlédnete si někoho, kdo se vám bude zamlouvat povahově.

Na co si dát pozor: Přílišná vznětlivost u vás nyní nebude nic neobvyklého, ovládnout se bude mnohdy až nemožné. Zatněte zuby a mlčky si vyslechněte názory ostatních. Můžete je poté vypustit.

Andělská rada: Pokud s vámi někdo nechce trávit čas, nemá cenu se vnucovat. Zkuste se místo toho zaměřit na něco více smysluplného a počkejte, až daná osoba nebude mít tolik práce.

Blíženci (21. května – 21. června)

Již na začátku týdne se budete cítit hodně unavení, přestože jste toho naspali více než dost. Je čas na očistu mysli. V poslední době jste na sebe neměli mnoho času a to se nyní změní. Zároveň ale budete chtít zúčastnit se všech akcí vašich přátel, jenže nyní vám více pomůže zůstat doma.

Dobré zprávy: Jste něco více než jen řadový zaměstnanec, máte schopnost povznést svou společnost na novou úroveň a nyní to dokážete. Také zlepšíte něčí život k lepšímu dobrou radou.

Na co si dát pozor: Asertivita obvykle není vaší silnou stránkou a tento týden nedojde ke změně. Pokud pro sebe chcete něco udělat, je dobré si schopnost říkat ne soustavně procvičovat.

Andělská rada: Vaše nápady pomohou ušetřit peníze nejen vám, ale také jiným lidem. Až budete s někým mluvit a budete si myslet, že je marnotratný, podělte se s ním o alternativní možnost, jak dosáhnout spokojenosti a neutratit ani korunu.

Rak (22. června – 22. července)

Vaše pocity budou plně oprávněné. Jakmile s někým mluvíte a něco vám říká, že tato osoba lže, zaměřte se blíže na její slova a ptejte se, abyste odhalili potenciálního lháře. Budete více času trávit s lidmi, kteří jsou s vámi vždy zadobře, a zkoušení jejich aktivit vám umožní pochopit jejich způsob přemýšlení ještě lépe.

Dobré zprávy: Romantika vstoupí do vašeho života jako světlo, které odežene temná místa. Ať už jste měli problémy v jakékoli oblasti, projev lásky a odhodlaní postačí k tomu, aby zmizely.

Na co si dát pozor: Jakmile se vám začne více dařit, budete mít tendenci zlenivět. Nikdo za vás neudělá práci, za kterou nesete zodpovědnost. Zaměřte se více na povinnosti a méně na zábavu.

Andělská rada: Pokud vám někdo nejde na ruku, neznamená to, že se na něj musíte naštvat. Každý člověk má svůj vlastní úsudek. Také byste si nepřáli, kdyby vám někdo nakazoval, jak máte přemýšlet.

Na raky čekají dobré zprávy v podobě romantiky. Tak nezapomínejte na svou lásku
Na raky čekají dobré zprávy v podobě romantiky. Tak nezapomínejte na svou lásku | Zdroj: lordn7@hotmail.com / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Domov pro vás přestane být útočištěm, naštěstí pouze na pár dní. Rodina, spolubydlící, sousedé – u těch všech začnete mít pocit, že se vás pouze snaží vytočit. Svůj volný čas proto budete trávit spíše venku než doma. Klidná procházka lesem či posezení u rybníčku vás opět naplní pocitem radosti.

Dobré zprávy: Koncem týdne přestanete utíkat od lidí, s nimiž se nyní neshodnete, a půjdete nastavit svá vlastní pravidla. Ta naštěstí budou stejně výhodná pro vaše blízké jako pro vás.

Na co si dát pozor: Když dojde na nervozitu, začnete přerovnávat věci ve svém domově. A to hned několikrát za sebou. Spíše se zamyslete nad tím, jak tuto ztrátu času přetvořit v něco užitečnějšího.

Andělská rada: Všechny cíle, které nyní plánujete, vyžadují čas, než dojde k jejich naplnění. Myslete na to, až se příště budete chtít rozčílit, že vám nic nejde. Vaše činy přinesou kýžený výsledek, jen ne hned.

Panna (23. srpna – 22. září)

Předáte důležité poselství, které se zrodí přímo ve vaší hlavě. Můžete někomu dát cennou radu nebo vyřknout větu, která inspiruje celé vaše okolí. Zaměřte se na to, čemu vy osobně věříte, a sdílet tuto myšlenku už bude hračka. Budete mít štěstí na lidi, kteří pochopí, jak co myslíte.

Dobré zprávy: Zklamání vás nečeká, a to z jednoduchého důvodu. Nebudete si slibovat, že ostatní splní vaše očekávání, a obzvláště v zaměstnání si vše zařídíte sami, nebudete se na nikoho spoléhat.

Na co si dát pozor: Avšak ne vše, co se dozvíte vy od ostatních, se vám bude líbit. Naštěstí lidé, které potkáte, budou hodní, ale nebude se vám líbit, až zjistíte, jak o vás mluví někdo z vašich přátel.

Andělská rada: Ať se vám stane cokoli, není nutné se nad vším pozastavovat a přemýšlet. Vyjděte ven, jako by se nic nestalo, a dejte šanci společnosti, aby vám připravila nezapomenutelnou zábavu.

Váhy (23. září – 23. října)

Budete očekávat horší věci, než jaké se ve skutečnosti stanou. Sice je dobré očekávat, že se vyplní horší předtucha a následně se radovat, že se to nestalo, ale vy to budete přehánět. Tím pádem si berete pocit štěstí a dobrou náladu. Budete-li obezřetní, místo obav se můžete naučit něco přínosného.

Dobré zprávy: Vaše tvrdá práce se vyplatí. Počítat můžete s příplatkem či finančním darem od někoho, pro koho jste něco udělali, přestože jste nemuseli.

Na co si dát pozor: Na druhou stranu s výdaji to příliš růžové nebude. Budete se muset krotit, aby vám zbyly peníze na případné výdaje, které budou neočekávané.

Andělská rada: Omezte se jen na to nejnutnější utrácení. Výdaje, které vzejdou s vaší touhy mít něco více, vám udělají radost pouze na několik hodin a poté jich můžete litovat.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Váš dlouhodobý projekt či snaha dosáhnout změny nyní dojde naplnění. Celý jeden rok jste na něčem usilovně pracovali a nyní se vám konečně začne dařit. Pokud jste o nic takového neusilovali, dobrý nápad teprve dostanete, a to ještě tento týden.

Dobré zprávy: Máte-li nápad, jak pomoci jiným lidem, nyní je ten nejvhodnější čas, stejně jako na usmíření s někým, s kým jste se rozhádali. Své myšlenky dokážete velice dobře interpretovat.

Na co si dát pozor: Vaše touha nebýt středem pozornosti vás může odradit sdělit ostatním lidem důležitou životní zkušenost. A to je škoda. Nebojte se velkých davů, lidé vás neukousnou.

Andělská rada: Detaily, které jste doposud přehlíželi, se vám nyní zjeví přímo před očima. Buďte připraveni se poučit, kdykoli to bude možné, abyste zlepšili své dovednosti a stali se ještě lepším člověkem.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Vaše plány na tento týden budou přímočaré, cesta k jejich naplnění klikatá. Vykročíte jedním směrem a v polovině si řeknete, že byste to možná zvládli lépe, kdybyste se vydali druhým směrem, a tak se vrátíte na začátek. Můžete tomu předejít tím, že budete věřit ve svá rozhodnutí trochu více.

Dobré zprávy: Některé vaše vztahy jsou silně toxické a dusíte se v nich, ale to nyní končí. Odhalíte všechny falešné přátele, kteří z vás vysávají energii, a dáte jim nadobro sbohem.

Na co si dát pozor: Lítost nad lidmi, které jste museli odmítnout, abyste se věnovali své kariéře, bude obrovská. Nelitujte svých rozhodnutí, zastavíte se za nimi jindy.

Andělská rada: S něčím se musíte nadobro rozloučit, abyste dali šanci něčemu jinému. Berte to sportovně, jednou všechno skončí, ale povede to k vašemu osobnímu růstu.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Skupinové aktivity vám pomohou zbavit se osamělosti a navíc vás přiučí něčemu novému. Budete si ale muset vybírat, abyste si vybrali tu vhodnou skupinu. Budete totiž také značně znudění a budete odbíhat od jedné aktivity ke druhé, abyste se trochu zabavili.

Dobré zprávy: Budete si jisti svými činy, co se týče vaší kariéry. V práci zazáříte a může vám být nabídnuta lepší pracovní pozice. Pokud se tak nestane, nebojte se o ni zažádat.

Na co si dát pozor: Pokora vám nyní moc říkat nebude a můžete se pohádat s člověkem, na kterém vám opravdu záleží. Ujistěte se, že nasloucháte slovům druhých a plně je chápete.

Andělská rada: Spokojte se s málem. Budete-li bažit po větším množství toho, co již máte, může se vám lehce stát, že přijdete i o to, co již vlastníte. To platí zejména v oblasti investic.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Zaměříte se na svou kariéru. Pokud jste si přáli změnu k lepšímu, nastane, nejspíše již v úterý. A jestli jste v kariéře spokojení tam, kde jste nyní, vězte, že to může být lepší – a také bude. Vaše tvrdá práce bude odměněna, ať už jste to předpokládali či to pro vás bude příjemné překvapení.

Dobré zprávy: Budete zasypáni pochvalami. Zvýší to vaše sebevědomí, ale nebudete více nadutí. Ba naopak, svůj úspěch využijete k tomu, abyste pomohli uspět dalším lidem.

Na co si dát pozor: Vaše rodina nemusí mít radost, že jste dosáhli úspěchu, pokud jste dočasně rozhádaní. Než se jim s čímkoli pochlubíte, je dobré upevnit všechny vztahy, které s nimi máte.

Andělská rada: Neshazujte se před ostatními jen proto, abyste někomu pomohli k úspěchu. Je to úkol každého, vydat ze sebe to nejlepší a předvést se. Chcete-li někomu pomoci, mluvte o něm v dobrém světle, ale nic víc.

Ryby (19. února – 20. března)

Drobný výlet vám pomůže navrátit vám trpělivost, která vám nyní bude chybět. Chvilku se vám bude zdát, že své nejbližší přátele vůbec neznáte, můžete se s nimi pohádat kvůli jejich názorům. Avšak jakmile navštívíte místo, které dosud neznáte, vaše dobrá nálada se vám brzy vrátí a s ní i ona trpělivost.

Dobré zprávy: Přejít hranici vaší komfortní zóny vám nyní nebude dělat žádný problém. Naštěstí též budete domýšlet důsledky svých činů a své odhodlání využijete moudře.

Na co si dát pozor: Ne všechno bude tak, jak se na první pohled bude zdát. To teď bude platit zejména v případě zdánlivě výhodného nákupu nějakého předmětu. Nebo prodeje, pokud se potřebujete něčeho rychle zbavit.

Andělská rada: Máte jednu nevýhodnou vlastnost, a to nadchnout se pro všechno, co zní dobře. Zkuste se několikrát rozdýchat a v krajním případě počkat pár dnů, zda se náhodou nerozmyslíte.

Zdroj článku:
  • Autorský text