Andělská poselství na úterý: Štíři, uvědomujte si hodnotu jiných lidí, Blíženci, zodpovědní za svůj život jste pouze vy

Andělská poselství na úterý: Štíři, uvědomujte si hodnotu jiných lidí, Blíženci, zodpovědní za svůj život jste pouze vy
Nečekejme na vhodnou příležitost všem dokázat, co v nás je. Ať už jsou pro vás důležité ambice, rodina či způsob, jakým vás ostatní vnímají, není to ideální nehledě na to, jak se snažíte. Posaďte se a vymyslete způsob, jak svůj život změnit k obrazu svému.

Nemusíme jednat okamžitě. Musíme však vědět, kdy je vhodná doba začít, a neoddalovat ji. Spousta z nás se zařekne, že v daný termín něco začnou dělat, a poté si řeknou, že začnou jindy. Tak to může chodit několik let, možná i celá desetiletí. Zničte tento zvyk, který vám neprospívá. Inspirovat se můžete dnešním andělským poselstvím.

Beran (21. března – 19. dubna)

Zlepšete svou finanční situaci moudře. Nemá cenu neustále pracovat, když vás práce nebaví a neděláte nic jiného. Máte určitý talent, který byste mohli využít ke kratší pracovní době a zvýšení výdělku. Své nápady můžete sdělit kolegům i šéfovi, mohou vám pomoci získat lepší podmínky.

Andělská rada: Vymyslete přínosný plán, jak zlepšit pracovní morálku ve společnosti, v níž pracujete nebo se chystáte pracovat. Větší motivace pracovníků vám zajistí finanční odměnu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Nic není tak špatné, jak se může zdát. To samé platí o vašich nápadech, které většinou pohřbíváte ještě předtím, než mohou být zrozeny. Internet je skvělá příležitost, jak najít lidi, kteří vám jsou schopni pomoci. Vaším úkolem bude pouze složit práci jiných lidí do jednoho celku a poté si splnit svůj sen.

Andělská rada: Nebojte se požádat o pomoc lidi z jiných států. Většinou ti největší umělci, kteří váš plán přetvoří k dokonalosti, jsou k nalezení v jiných zemích – díky nádechu exotiky, kterým naplní své dílo.

Blíženci (21. května – 21. června)

Zodpovědnost je jen na vás. Můžete mít sebelepší plány a skvělé lidi, kteří vám pomohou, ale jakmile přestanete kontrolovat, zda plní svůj závazek vůči vám, pravděpodobně si udělají menší pauzy, během nichž se budou bavit. Trochu je popostrčte, ať je práce dříve hotová.

Andělská rada: Bohužel, zodpovědní lidé, kteří se nezastaví, dokud nebude vše hotové, jsou dnes již raritou. Stále však existují, a nejste-li spokojeni s prací ostatních, možná je čas vyměnit tým.

Rak (22. června – 22. července)

Spřízněné duše, které vás plně pochopí, jsou všude kolem vás. Vaším hlavním problémem je nedostatečná komunikace, určité pocity si necháváte sami pro sebe, a poté jste nešťastní, když vám ostatní nerozumí. Vyjadřujte se více do hloubky a vše opět bude v nejlepším pořádku.

Andělská rada: Spojte se s novými lidmi a zkoušejte nové aktivity, které vás nadchnou, abyste přilákali pozornost těch správných lidí. Brzy se najde člověk, kterému můžete říci všechno.

Nebojte se věnovat aktivitám, při kterých můžete poznat nové lidi
Nebojte se věnovat aktivitám, při kterých můžete poznat nové lidi | Zdroj: IgorTishenko / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Nechce-li se vám plnit svůj sen, je to důkaz, že byste se měli odhodlat začít okamžitě. Pokud vystoupíte ze své komfortní zóny, nejenže si dokážete, že pro vás nic není nemožné, ale rovněž v osobním životě začnete lépe řešit své problémy, což vám zajistí velkou radost.

Andělská rada: Domyslete všechny možné scénáře svých činů, včetně těch negativní. Tak se můžete připravit na veškerou kritiku, kterou můžete obdržet, a připravit si vhodné argumenty.

Panna (23. srpna – 22. září)

Máte svou vlastní pravdu, která se zakládá na faktech. Problém je, že ji schováváte před světem. Pokud se s vámi někdo hádá a vy máte pravdu, máte sto chutí říci, jaká je skutečnost, ale bojíte se, že o vás budou prohlašovat, že jste na ně zlí. Nebojte se, upřímnost se cení, použijete-li ji u správných lidí.

Andělská rada: Ego lidí je lehké narušit, volíte-li správná slova. Jen se ujistěte, že diskutujete místo vyvolávání hádky. Jakmile vám dojdou rozumné argumenty, raději rozhovor ukončete.

Váhy (23. září – 23. října)

Nenuťte se mít skvělou náladu, když ji nemáte. Získáte ji jedině tím, že budete dělat to, co vás baví nejvíce, a půjdete si popovídat s lidmi, kteří z nějakého důvodu nikoho jiného nemají. Také tito lidé vás mají o čem poučit, a ve spoustě případů mnohem více než lidé obklopeni přáteli.

Andělská rada: Zkuste toho dnes udělat méně než obvykle, více odpočívejte, pokud usilujete o navýšení výplatní částky. Paradoxně se takto stanete mnohem produktivnějšími.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Obvykle jste si dobře vědomi, že každý člověk je jedinečný a umí něco trochu jiného, dnes na to můžete zapomenout. Kdykoli si pomyslíte, že ostatní jsou neschopní a všechnu týmovou práci děláte vy sami, připomeňte si, že i oni mají stejnou hodnotu jako vy a snaží se být užiteční.

Andělská rada: Někdy nezbývá nic jiného než promluvit si se všemi ve vaší skupině o samotě, zcela individuálně. Informace, které vám řeknou, můžete využít, aby došlo k větší spolupráci.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Ne všechna rozhodnutí jsou snadná a ne ze všech budete mít radost. Avšak tato důležitá rozhodnutí čas od času neminou nikoho, ani vás. Ještě horší pro vás je, když jste postaveni před hotovou věc a hned se musíte rozhodnout. Pamatujte však, že vždy je lepší se dvakrát rozmyslet, než začnete jednat.

Andělská rada: Jste-li ve stresu, vaše rozhodnutí nebude nejšťastnější. Proto, cítíte-li tlak na hrudi, buší-li vám srdce, máte-li sevřený žaludek nebo cítíte tiky, své rozhodnutí odložte.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Podělte se o svou novou oblíbenou hudbu s lidmi kolem vás. Kdy jste se naposledy sešli s přáteli jen proto, abyste si navzájem představili, co nového posloucháte? Držíte-li se starých písní, nostalgie též není na škodu. A připravte si i nějaké metafory, vaši přátelé je na vás milují.

Andělská rada: Toužíte-li něco vyprávět, dejte si pozor, abyste to nezačali přehánět, jinak se ztratíte ve vlastní pavučině lží. Raději se bavte než abyste kvůli udržení pozornosti přeháněli.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

S určitými lidmi zatím moc nevycházíte, ale to neznamená, že to tak zůstane napořád. Pokud všechny vaše dosavadní snahy o sblížení selhaly, zřejmě používáte způsob, který danou osobu odpuzuje. Otevřete se novým možnostem, najděte zcela nový způsob, jak se ukázat v dobrém světle.

Andělská rada: Udělejte vše pro to, abyste se o této osobě dozvěděli co nejvíce. Získané informace poté využijte k tomu, abyste ji oslovili podle jejích představ. Hlavní je nespěchat, dát si načas.

Ryby (19. února – 20. března)

Vaše nikdy nekončící podpora je v určité chvíli zcela zbytečná. Nejenže některým lidem je silně nepříjemné, když se jich soustavně zastáváte, ale navíc se na vás mohou stát zcela závislými. Zjistěte, zda lidé o vaši pomoc skutečně stojí, a podle toho se zařiďte.

Andělská rada: Jste skvělí rádci a vaše slova pochopitelně pomohou i zahřejí. Spousta vašich přátel by vás ale ráda o rady žádala sama, napřed své problémy chtějí zkusit vyřešit sami.

Zdroj článku:
  • Autorský text