Andělská poselství na čtvrtek: Blíženci, zkuste se chovat přátelštěji, Raci, nemyslete tolik na čas

Andělská poselství na čtvrtek: Blíženci, zkuste se chovat přátelštěji, Raci, nemyslete tolik na čas
Říká se, že čas jsou peníze. Andělé s tím nesouhlasí. Tlačí-li nás čas, máme tendenci dělat více chyb a rozhodovat se hůře. Je proto důležité, abychom tolik nespěchali. Mimo jiné se okrádáme o všechny radosti, které nám život nabízí.

Žijeme v uspěchané době. To nám přináší velké množství stresu. A všichni víme, že ve stresu neděláme nic pořádně. Naštěstí nám andělé pomáhají se stresem se vyrovnat a rozpoznat, kdy bychom měli zpomalit. Zkusme se méně zabývat tím, zda něco stihneme, a více prožívat radost, která se k nám valí ze všech stran. Také si přečtěte své čtvrteční andělské poselství.

Beran (21. března – 19. dubna)

Mezi zdravým sebevědomím a arogancí uvidíte patrný rozdíl, ovšem pouze díváte-li se na své chování objektivně. Vidíte-li vše subjektivně, je nemožné vědět, kdy již překračujete hranice. Jsou určité oblasti, v nichž jste nejistí, a v nichž tvrdíte, že jste nejlepší. To je lež, která vám znemožňuje učit se z vlastních chyb.

Andělská rada: Kultivujte sebejistotu. Čím více jí budete mít, tím více si budete věřit a tím menší budete mít potřebu léčit se na lidech, kteří vám přijdou do cesty, ale kteří nic špatného nedělají.

Býk (20. dubna – 20. května)

Lidé vám budou závidět i tehdy, když nic mít nebudete. Šlapání po vlastním sebevědomí a rozhazování peněz do všech stran vám tudíž nebude nic platné. Místo toho se vzepřete těm, kteří si na vás léčí své mindráky, a pomáhejte dalším obětem tohoto agresora.

Andělská rada: Nemusíte působit na celé okolí až příliš silně, stačí být spravedliví a rozsoudit každý hádající se pár. Máte schopnost odhalit, na čí straně je pravda, pouze je zapotřebí se více soustředit.

Blíženci (21. května – 21. června)

Používejte vulgární slova a lidé kolem vás budou vzteklí, agresivní a nikdy nebudou mít ničeho dost. Místo této mluvy najděte na každém jen to dobré a chvalte, a brzy se typ lidí ve vaší blízkosti též změní. Přitahujete ty lidi, kteří odrážejí vaše vlastní chování.

Andělská rada: Pokud jste typ člověka, který bezdůvodně nadává, nemůžete očekávat milé zacházení od ostatních. Vyvolávání strachu většinou nefunguje, a proto se chovejte tak, jak byste od svých pravých přátel očekávali vy.

Rak (22. června – 22. července)

Pozor na vaše rozhodnutí, ne všechna jsou nejšťastnější. Máte-li dobrou náladu, máte také tendenci věřit, že dokážete cokoli. S určitou trpělivostí je to pravda, avšak vy si ještě určujete, do kdy to stihnete, což je hlavní kámen úrazu. Méně se zaměřte na čas a vše se vám začne dařit lépe.

Andělská rada: Dnes se vám bude dařit, budete-li naplňovat své povinnosti o samotě. Nebojte se požádat ostatní, aby odešli, je-li to možné. Klid vás naplní pocitem, že to, co děláte, má smysl.

Zaměřte se méně na čas a začne se vám vše dařit lépe
Zaměřte se méně na čas a začne se vám vše dařit lépe | Zdroj: DragonImages / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Občas je téměř nemožné ovládnout se a neutrácet v nadměrném množství. Ačkoli víte, že se budete proklínat, až se tento den bude chýlit ke konci, jelikož si uvědomíte, že jste své peníze mohli utratit za něco smysluplnějšího. Místo nadávek zkuste zjistit, jak vám váš nákup pomůže do budoucna.

Andělská rada: Zaujmete-li správný úhel pohledu, zjistíte, že neexistuje nic, co by se dalo nazvat špatným nákupem. Vše se dá zužitkovat, dokonce i nákup pamlsků vám dodává potřebou energii a byl tudíž výhodný.

Panna (23. srpna – 22. září)

Potěšit vás čímkoli je občas zcela nemožné. Na všem se vám něco nelíbí. Chcete-li upevnit své vztahy a zlepšit je, měli byste volit spíše pochvalu za to, že pro vás někdo něco udělal, než začít kritizovat, že by se to dalo zvládnout lépe a za dárky utratit mnohem méně peněz.

Andělská rada: Jednou se k vám může dostat nepříjemná zpětná vazba, která vás rozesmutní, a i samotný vztah se může rozpadnout. Klidně kritizujte, ale kritiku nakombinujte s milými slovy.

Váhy (23. září – 23. října)

Vstát se špatnou náladou se může stát každému. Pokud to je váš dnešní případ, zkuste se něčím rozveselit. Obtěžovat ostatní lidi slovy, že za všechno mohou oni, protože oni tohle a tamto, není dobré řešení. Náladu vám to nezlepší, naopak hrozí sebekritika a další zhoršení nálady.

Andělská rada: Přestože váš den nemusí být skvělý, dělejte dobré skutky. Myšlenka na to, že jste pro někoho udělali něco dobrého, vám vrátí vaši rozvernou náladu.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Není nutné říkat si nahlas, co si myslíte o svých, ale ani cizích plánech. Pokud jste si v poslední době všimli, že lidé na vše, co řeknete, reagují příliš negativně, ohlédněte se za tím, co jste skutečně řekli. Možná to bylo oprávněné. Zkuste mluvit pozitivněji a i lidé kolem vás budou pozitivně naladěni.

Andělská rada: Kdykoli se bojíte odmítnutí nebo nepříznivých reakcí, začínáte být sarkastičtí. Je to vaše obrana, která však způsobuje právě to, čeho se obáváte. Místo každé urážky, která vás napadne, můžete říci vtip.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Vaše dobrá nálada vám ještě nedává nadlidské schopnosti. Než se do něčeho pustíte, připomeňte si, kde končí vaše hranice. Pracovat přesčas ze své vlastní vůle by vám mohlo způsobit psychickou újmu či ohrozit vaše fyzické zdraví. Udělejte jen to nejnutnější a po zbytek dne odpočívejte.

Andělská rada: A nespadněte ani do druhého extrému, kdy nebudete chtít dělat vůbec nic. Zjistěte, co dnes zvládnete, a to udělejte. Ale nepřehánějte to ani s prací, ani s odpočinkem.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Nelpěte tolik na dobrých vzpomínkách. Pokud se vám momentálně příliš nedaří, je vhodné navštívit svou minulost a zavzpomínat na dobré časy. Pozitivní události se však dějí i v současnosti, vy si je jen nedokážete užít. Travte více času v přítomnosti a vzpomínejte pouze několik minut denně.

Andělská rada: Večer je nejlepším časem. Máte klid na posouzení, co jste dokázali, a na porovnání s tím, co jste dokázali před několika lety. Poučte se tímto faktem.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Hádavost není k ničemu dobrá. Pokud s někým nesouhlasíte a momentálně nedokážete vstřebat, co dotyčný právě vyslovil, požádejte o chvilku soukromí. Je to mnohem lepší než vyvolávat hádky, které situaci nevyřeší, spíše ji zhorší. Dobrá nálada zlepšuje úsudek, proto u přemýšlení dělejte něco, co vás baví.

Andělská rada: O tom, co se zrovna děje ve vašem životě, je dobré si s někým promluvit. Zkuste vyhledat své přátele z dětství, které jste dlouho neviděli. Poskytnou vám objektivní názor.

Ryby (19. února – 20. března)

Nestresujte tolik kvůli penězům. Možná si nyní nemůžete dovolit své oblíbené jídlo, aniž by vám to zasáhlo do rozpočtu, ale o jídlo stále nouzi nemáte. Spokojte se s tím, co vám zbylo, místo toho, abyste to za týden vyhodili. Báječné pokrmy se dají ukuchtit i ze základních potravin.

Andělská rada: Strach o budoucnost vás tlačí do kouta na naplňuje vás stresem. Místo sebelítosti se zkuste poptat po okolí, zda někdo nepotřebuje pomocníka na domácí či zahradní práce.

Zdroj článku:
  • Autorský text