Znamení zvěrokruhu, která by neměla pracovat z domova

Znamení zvěrokruhu, která by neměla pracovat z domova
Práce z domova je zajímavým přivýdělkem a pro některé z nás i jediným stabilním příjmem. Pokud se jí věnujeme naplno, vydělané peníze nám postačí na živobytí. Jenže s sebou nese také zodpovědnost. Někteří lidé se nemohou motivovat k tomu, aby začali pracovat, poněvadž „mají čas“. Patříte i Vy mezi lidi, pro něž není práce z domova vhodná?

Beran (21. března – 19. dubna)

Chybí Vám soustředěnost a svou energií se blížíte hyperaktivnímu člověku. V důsledku toho se cítíte velmi neklidní, pokud hledíte několik hodin do počítačové obrazovky či neustále telefonujete. Brzy se začnete nudit a budete přemýšlet, co jste za tu dobu, kdy pracujete, mohli jiného stihnout. Tíhnete k přerušení práce s tím, že později se k tomu vrátíte, ale není tomu tak vždy.

Lev (23. července – 22. srpna)

Cítíte určitou volnost při práci z domova. Zatímco máte pracovat, věnujete se svým přátelům a vymýšlíte plány, které uskutečníte, až skončí Vámi stanovená pracovní doba. To může znamenat, že uděláte pouze minimum z normy, jíž jste si pro každý den naplánovali. Snadno se rozptýlíte, obzvláště v momentě, kdy děláte jedno a to samé již několik hodin v kuse.

Ryby (19. února – 20. března)

Zasednete k jednomu úkolu a řeknete si, že za chvilku ho máte hotový. Chvilka se natáhne někdy i na celý den, poněvadž se ponoříte do svých vlastních myšlenek a zapomenete pracovat, obzvláště pokud víte, že Vám práce neuteče a máte na ni čas. Čas od času zjistíte, že vlastně vůbec nestíháte, protože jste promarnili svou pracovní dobu ponořeni hluboko do svých myšlenek a nápadů.

Práce v týmu doma, zdroj: fizkes / Shutterstock

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Své povinnosti nejste schopni dlouhodobě dodržovat, poněvadž na všechno máte čas a zrovna Vám nikdo nestojí za zády a nekomanduje Vás, abyste zrychlili. Vaše mysl se během práce může zaměřit na něco jiného, u čeho strávíte mnohem více času než samotnou prací.

To se Vám může stát kdykoliv, poněvadž Váš dobrodružný duch Vás nutí přeskakovat z jedné činnosti do druhé, což není pro Váš pracovní výkon nic dobrého, naopak mu hodně uškodí.

Blíženci (21. května – 21. června)

Začnete pracovat s pocitem, že dnes dokončíte všechno, co jste si naplánovali, jenže po několika minutách si musíte zkontrolovat e-mail, pokud hrajete počítačové hry, musíte dokončit jednu misi a takto bychom mohli pokračovat donekonečna.

Po chvilce Vás práce omrzí a Vy se zaměříte na jinou činnost, u níž prý strávíte pouze několik minut a poté se k práci vrátíte. Pokud jste všechny možnosti vyčerpali, přemýšlíte o různých věcech, až nakonec zjistíte, že jste neudělali ani dvacet procent toho, co jste udělat mohli. Rádi proto přesunete svou práci na další den.

Zdroj článku: