Znamení, která fascinuje smrt a hororové příběhy. Najdete se mezi nimi?

Znamení, která fascinuje smrt a hororové příběhy. Najdete se mezi nimi?
Smrt je osudem každého z nás, ale to neznamená, že k ní všichni přistupujeme stejně. Někdo z ní má totiž celý život strach a respekt, jiní o ní dokážou bez problémů vtipkovat. Tato 4 znamení jsou možná až moc morbidní a na smrt pohlíží spíše s obdivem. Najdete se mezi nimi?

Rak

Raci o smrti dokážou v klidu vtipkovat a ani trochu je to nevyvádí z míry. Mají ale rádi své bezpečí a soukromí, takže když jim nějaké místo připadá nezabezpečené, jejich představivost jim začne jet na plné obrátky. Mohli by se tedy pochlubit svými paranoidními myšlenkami a morbidními fantaziemi.

Vůči hororům už jsou otrlí a většinou je příliš neděsí. Představy o smrti u nich nejsou ničím neobvyklým, a tak se nedivte, že umí skvěle vyprávět děsivé příběhy a strašit vás svým ledovým klidem.

Váhy

Váhy jsou už od mala inspirovány smrtí a horory. Uvědomují si, že smrt je nevyhnutelná, ale nebojí se jí. Naopak tuto skutečnost s klidem přijímají. Z umírání si umí udělat legraci, protože už jsou s ním natolik smířené.

Jsou to navíc velcí sběratelé, a tak u nich doma najdete podle vkusu sbírku andělů, popřípadě i lebek a kostí. Zajímají se také o historii, takže staré vykopávky jsou pro ně něčím obdivuhodným, co si okamžitě vystaví na nějaké viditelné místo.

Štír

Morbidnost pro Štíry nepředstavuje jen zábavu. Umí si ji totiž užít jak v umění, tak v hudbě nebo módě. Tajemná atmosféra je jejich, a tak je většinou přitahují strašidelná místa nebo alespoň děsivá atmosféra hororů a záhad.

Chtějí, aby v ostatních budili respekt, a tak se sami snaží působit dalece a uzavřeně. Kdybyste je totiž měli od začátku přečtené, přišli by o všechnu legraci. Líbí se jim, když před nimi jsou lidé na pochybách, a právě bez této své záhadné stránky by se zkrátka neobešli.

Panna

Panny jsou přirozeně zvídavé, a právě oblast smrti a nadpřirozena je pro ně naprosto fascinující. Jejich černý humor může být někomu až nepříjemný, ale Panny jsou tak prostě založené. Představují si, že je smrt provází na každém kroku a nebojí se ji následovat. Často se tedy pohybují v okolí mrtvých nebo si hledají práci, která je s tímto tématem spojená.

Nezajímá je, co si o nich druzí myslí, a tak se ve svých morbidních vtipech často nedrží zpátky, i když tím někoho mohou znechutit nebo urazit. Pokud si však najdou kamarády s podobným humorem, budou hvězdou každé jejich konverzace.

Zdroj článku: