Důvody, proč spolu Býk a Rak tvoří extrémně silný pár

Důvody, proč spolu Býk a Rak tvoří extrémně silný pár
Býk a Rak jsou naprosto odlišní lidé. Rak přemýšlí více emocionálně, Býk spíše materiálně a realisticky. Pokud se však tato znamení zvěrokruhu spojí v jeden pár, dokážou si mezi sebou vytvořit silné pouto, které jen tak něco nerozbije. Pokud se ptáte proč, v tomto článku naleznete odpovědi.

Mají silnou sexuální kompatibilitu

Lidé narozeni v těchto dvou znameních zvěrokruhu si skvěle rozumí v posteli. Oba dva touží po romantice, kterou nemohou prožívat jen tak s někým. Potřebují někoho, kdo by pojem láska vnímal stejně jako oni. Rak i Býk sdílí důležitost lásky a náklonnosti v posteli. Rak potřebuje někoho, kdo by mu projevoval lásku, kdykoliv potřebuje, a Býk se vyznačuje svou velkou smyslností, co se týče všech životních oblastí. Oba jedinci respektují potřeby toho druhého a jsou opravdu jemní, co se lásky a předehry týče. Žádné jiné znamení než Rak nedokáže natolik uspokojit potřeby Býka, stejně jako Býk v případě Raka.

Jsou skvělí v komunikaci

Základem obou dvou znamení je silná komunikace, která zesiluje pouto mezi tímto člověkem a ostatními lidmi. Nebojí se říci svůj názor na cokoliv a rádi si vyslechnou názor toho druhého. V případě páru Býk-Rak tito dva lidé nemusí mluvit slovy, často si rozumí pouhými vzájemnými pohledy. I když si někdy nerozumí, oba dva spolu hovoří naprosto klidně. Nikdy na sebe nekřičí. Komunikují spolu do té doby, než se dohodnou na nějakém kompromisu.

Jsou emocionálně synchronizovaní

Jak Rak, tak i Býk je emocionálně velice vyspělý. Obě znamení jsou na tom emocionálně velmi podobně, každé z nich má občas své dny, kdy si myslí, že se celý svět zhroutí. Dokážou podržet jeden druhého a důvěřují si. Přečkají spolu ty nejtěžší chvíle. Bok po boku vědí, že jednou špatné dny vystřídají ty dobré a všechno opět bude v tom nejlepším pořádku. Vzhledem k tomu, že psychika obou dvou jedinců pracuje na podobném způsobu, u těchto dvou znamení je velice nepravděpodobné, že by se rozhádali na čas delší než několik minut. Dokážou se opravdu rychle udobřit, tudíž tvoří opravdu extrémně silný pár.

Rozumí jeden druhému

Oba lidé v tomto páru budou extrémně loajální ke svému partnerovi. Vědí, co od života očekávají, a také vědí, co očekává ten druhý. Jelikož si jsou velice podobní, s největší pravděpodobností budou od života očekávat totéž. Rak je poslušný partner, který rozdává lásku, kdykoliv to jen jde, bude se o Býka starat jako o svěřence a udělá vše pro to, aby Býk byl spokojený. To se nesmírně hodí Býkovi, jelikož si v partnerství cení stálosti a spolehlivosti, kterou mu je Rak ochoten dát v dobrých i horších časech.

Zdroje článku: