Andělská poselství na neděli: Váhy, nehrajte si s lidskými city, Lvi, více naslouchejte intuici

Andělská poselství na neděli: Váhy, nehrajte si s lidskými city, Lvi, více naslouchejte intuici
Přestože se to nezdá, máme hodně přátel, kteří nám jsou oporou. Andělé je k nám posílají zejména tehdy, když smutníme a nic se nám nezdá fér. Tito společníci nemusejí být lidé, může se jednat o toulavé zvíře, které se jen tak přijde pomazlit. I to nám vykouzlí na tváři tolik potřebný úsměv.

My lidé nemůžeme žít bez socializace. Čas strávený v přítomnosti zvířete je jednou z možností, jak bojovat proti stresu, a velmi účinnou. To platí zejména v případě, máme-li pocit, že jsme na všechno zůstali sami. Proč ale nekontaktujeme své přátele? Zřejmě proto, že je nechceme obtěžovat. Pravdou však je, že od toho přátelé jsou – aby si navzájem pomáhali. Zkuste se jim příště ozvat, domluvit si schůzku. Také si přečtěte andělská poselství pro dnešní den a zjistěte, co vám chybí k větší spokojenosti.

Beran (21. března – 19. dubna)

Když dojde na lásku, vaše rozhodnost je tatam. Na jednu stranu nechcete tlačit na pilu, na stranu druhou nechcete nečinně přihlížet, zda k vám druhá osoba stále cítí to samé, či zda vůbec k vám cítí lásku. Nebojte se zeptat, nic za to nedáte a budete vědět, jak na tom jste.

Andělská rada: Preferujte rozhovor v soukromí. V přítomnosti dalších lidí se budete cítit nepohodlně a daná osoba pravděpodobně zalže, jen aby si uchovala svou tvář.

Býk (20. dubna – 20. května)

Vaši přátelé jistě potřebují ochránce, který jejich sokům udělá ze života peklo, ne vždy je to však vhodné. Někdy se vyplatí nečinně přihlížet, abyste situaci vaší oblíbené osoby ještě nezhoršili, nebo se alespoň zeptat, zda ten daný člověk chce, abyste rázně zakročili.

Andělská rada: Hrozí-li vašim známým bezprostřední nebezpečí, například jsou-li někým ohrožováni, okamžitý zásah je namístě. To však neplatí v případě ostré výměny názorů.

Blíženci (21. května – 21. června)

Nespravedlivost neberete dobře, jelikož i s vámi bylo mnohokrát zacházeno nesprávně. Využijte svůj vztek nikoli k šíření nehezkých slov o agresorovi, nýbrž k tomu, abyste pomohli oběti. Také můžete přijít za člověkem, který není přijímán ostatními, a započít zajímavý rozhovor.

Andělská rada: Někteří lidé však jsou odmítáni ostatními z dobrého důvodu. Nepřemýšlejí příliš pozitivně a všem nadávají. Rozpoznejte dobré lidi od zlých a pomáhejte pouze těm dobrým.

Rak (22. června – 22. července)

Otevřeně mluvte o tom, v co věříte. Sledujte své publikum pečlivě. Vaše sdělení se lidem bude mnohem lépe poslouchat, když ho budete průběžně měnit podle toho, jak reagují. Je to mnohem lepší než nekonečné obhajování vašeho názorů a soustavné opakování, když ostatní nesouhlasí.

Andělská rada: Zaměřte se na to, co lidi kolem vás baví, a přijďte na způsob, jak jejich zájmy spojit s vaším názorem. Zároveň buďte otevřeni vyslechnout si názory nesouhlasné, diskutujte o nich.

Buďte otevřeni vyslechnout si názory ostatních, třeba i ty nesouhlasné
Buďte otevřeni vyslechnout si názory ostatních, třeba i ty nesouhlasné | Zdroj: vadimphoto1@gmail.com / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Vydejte se cestou, na kterou vás táhne váš zdravý úsudek. Není nic špatného na komunikaci s lidmi, kteří se vymykají společenským normám. Naopak, jejich názor je obvykle velmi moudrý, neboť příliš nekomunikují a spíše si všímají detailů, které ostatní přehlížejí.

Andělská rada: Předsudky byste měli odhodit stranou nadobro. Jakmile budete povolní seznámit se s lidmi, kteří nejsou příliš oblíbení, zjistíte, že vám toho nabídnou mnohem více než ti nejlepší přátelé.

Panna (23. srpna – 22. září)

Máte slušný zástup lidí, kteří by za vás dali ruku do ohně, chtějí se dostat do vaší přízně a být vám k užitku. Jenže vy je ignorujete. Dejte všem lidem, kteří působí klidně a neškodně, šanci. Možná zjistíte, že s člověkem, kterého jste dlouho přehlíželi, si rozumíte více než s kýmkoli jiným.

Andělská rada: Proste, kdykoli něco potřebujete, a děkujte, pokud vám někdo vyhoví. Stanete se mnohem populárnějšími a o lidi, kteří si s vámi rádi vymění životní zkušenosti, nebudete mít nouzi.

Váhy (23. září – 23. října)

Nehrajte si s city jiných lidí. Ačkoli vám může drobný flirt připadat jako velká zábava, může se zvrtnout v něco hlubšího, aniž byste na to byli připraveni. Druhá osoba se na vás může upnout, ovšem může to být i naopak – můžete zjistit, že inteligence daného člověka se vám zamlouvá.

Andělská rada: Zamilujete-li se do někoho, kdo flirt bral jako zábavu (stejně jako zpočátku vy), můžete zažít velkou bolest v případě odmítnutí. Proto vyjadřujte lásku jen těm, k nimž cítíte něco hlubšího.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Nebuďte udiveni, pokud vám zavolá kolega z práce. Chce se domluvit na příští pracovní den a je pravděpodobné, že přišel s nějakým zlepšovákem, který by vás ani ve snu nenapadl. Jste to právě vy, kdo je schopen nejlépe posoudit, co je dobrý nápad a co pouhé plýtvání časem.

Andělská rada: Komunikace o práci, když zrovna nepracujete, vám pomůže podívat se na to, co děláte, jiným úhlem pohledu. Pokud vás práce štve, je pravděpodobné, že si ji nakonec zamilujete.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Ať už se vaše situace zdá beznadějná sebevíce, vždy nastanou lepší časy. Není proto třeba si myslet, že všichni kolem vás se mají dobře a jedině na vás si osud zasedl. Naopak, pokud si najdete koníček, který vám udělá radost nehledě na okolnosti, můžete se k němu vždy vrátit.

Andělská rada: Najděte opětovný smysl ve všech vašich přátelských, ale i rodinných vztazích. Každý člověk má svou hodnotu a je výjimečný. Otázkou však je, jak dobře dokážete spolupracovat.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Pokud vás domov unavuje, trochu ho zútulněte dekoracemi, které se vám líbí. Nezáleží na tom, zda se budou líbit i ostatním, pokud s vámi nežijí pod jednou střechou. Inspirujte se svou vlastní kreativitou. Jednotlivé dekorace mohou vypadat podivně, ovšem všechny dohromady vytvoří odraz vaší osobnosti.

Andělská rada: Důležitý je kompletní obrázek, nikoli jeho části. Kupujte to, co se vám líbí. Jakmile ostatní uvidí, co jste měli v hlavě, ještě vás pochválí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Cítíte-li vděčnost vůči komukoli, nebojte se ji projevit. Proč by se vám dotyčný měl vysmát? Jde přeci o pochvalu za to, co pro vás či někoho jiného udělal. Nezapomeňte být plně upřímní, dejte si pozor, aby projev vašeho vděku nevyzněl příliš okatě. Řekněte to tak, jak to cítíte.

Andělská rada: V druhých vidíte jen to nejlepší. Není to tak vzácná schopnost, jak si myslíte, lidé ji pouze skrývají – stejně jako vy. Odhalte své pravé já a ostatní budou mít kuráž udělat totéž.

Ryby (19. února – 20. března)

Věnujte někomu pečlivě vybraný dárek. Udělejte to dnes, ale také zítra. Přitom nemusíte utratit mnoho, stačí jen drobná pozornost. Hlavní je, že ostatním dokážete, jak jste k nim všímaví. Zkuste popřemýšlet o nějakém vhodném dárku také pro kolegy a šéfa, dejte jim vědět, že nasloucháte jejich slovům.

Andělská rada: Rozdávat peníze s opatrností je mnohem lepší než na penězích sedět. Kým byste byli raději, chudým pozitivně naladěným člověkem nebo arogantním snobem?

Zdroj článku:
  • Autorský text