Hádky podle horoskopu. Která znamení musí mít vždy pravdu a kdo je schopný se hádat hodiny
Foto: Monkey Business Images / Shutterstock

Hádky podle horoskopu. Která znamení musí mít vždy pravdu a kdo je schopný se hádat hodiny

Každý z nás s někým pohádá a všichni víme, že to většinou nekončí moc dobře. Někteří se proto konfliktům raději vyhýbají a snaží se vše řešit v klidu. Mezi tyto lidi však rozhodně nepatří tato 3 znamení, která se hádkám vůbec nebrání. Patříte mezi ně i vy?


Lev

Vůdčí Lvi mají velké sebevědomí a ego a jsou si jisti, že mají pravdu úplně ve všem. Hádku s nimi je tedy téměř nemožné vyhrát. Prohra je pro Lvy totiž ponižují a nechtějí si ani připustit, že by k ní snad mohlo dojít. V hádce s nimi se můžete připravit na pořádnou dávku zuřivosti, nadávek i obviňování, která mohou být i velmi osobní a útočná. Zkrátka se při hádání Lvi stanou naprosto nelítostnými bojovníky a úplně ztratí své hranice. Pokud s nimi tedy chcete dále vycházet, je nejlepší jen přikyvovat a dávat mu najevo, že má samozřejmě ve všem pravdu.

Nepříjemnou situaci po hádce se poté Lvi snaží urovnat svými okouzlujícími schopnostmi a na své bezohledné chování rázem zapomínají.

Zdroj: Autor: Duda Vasilii / Shutterstock

Prohra je pro Lvy totiž ponižují a nechtějí si ani připustit, že by k ní snad mohlo dojít.

Štír

Emotivní Štíři většinou hádku sami nezačínají. Stačí jim ale menší urážka nebo jakýkoliv jiný nenápadný spouštěč a velká hádka už je na světě. Z poklidné konverzace se tak rázem může stát naprosté peklo. Dávejte si tedy pozor, co Štírovi říkáte, protože se ho můžete snadno dotknout.

V hádkách jsou krutí a chladní. Jejich hlavním cílem je vás co nejvíce urazit a ranit, stejně jako jste jim to udělali vy, přestože jste to tak třeba vůbec nemysleli. Snažte se tedy zůstat v klidu a omluvit se za cokoliv, co jste podle nich udělali špatně. Pomůže, když s nimi problém proberete a vysvětlíte, proč jste se tak zachovali. Musíte ale počítat s tím, že si váš konflikt budou brát osobně a nikdy na něj úplně nezapomenou. Když k tomu mají důvod, umí se také velice dobře pomstít.

Býk

Vyrovnaní Býci se do hádek také jen málokdy pouští sami. Mohou sice vypadat naprosto klidně, když s nimi ale v něčem nesouhlasíte, může to nastartovat i hodiny nekonečných hádek. Nejsou útoční, spíše velice vytrvalí a poměrně dotčení vaším odlišným názorem na věc. Býci jsou totiž přesvědčeni, že se jen málokdy mýlí, a proto pro vás bude jednodušší s jejich názorem prostě souhlasit. Když je potřeba, umí se totiž stát naprosto nezlomnými a hádkám s nimi je lepší se vyhnout. Nejvíce je ale vytáčí zrada a nevěra, protože jsou sami velmi loajální a nikdy by tyto hranice nepřekročili.

Po hádce většinou potřebují více času, aby si mohli vše srovnat v hlavě a opět se uklidnit. Je pro ně těžké jen tak zapomenout na křivdy a když se s vámi rozhádají, dřívější vztah už nebude tak lehké obnovit.

 
 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

10 vlastností, které jsou typické pro Panny. Jsou to vážně jen praktičtí perfekcionisté?

10 vlastností, které jsou typické pro Panny. Jsou to vážně jen praktičtí perfekcionisté?

Panny jsou narozené mezi 23. srpnem a 22. zářím. Jsou známé především svým smyslem pro detail a často jsou považovány za perfekcionisty. V jejich povaze se toho ale samozřejmě skrývá mnohem více. Jaké dobré a špatné vlastnosti jsou pro Panny typické?

Horoskop na duben: Berani na výsluní, Lvi se vydají za dobrodružstvím a Vodnáři se dočkají uznání

Horoskop na duben: Berani na výsluní, Lvi se vydají za dobrodružstvím a Vodnáři se dočkají uznání

Nový měsíc přináší nové výzvy a v dubnu nás kromě jarního slunce vyzývá také planeta komunikace Merkur. Která znamení se vrhnou do akce a kdo bude ještě odpočívat? Kdo se prosadí a kdo podlehne zábranám?

Trojice znamení, která nikdy nežádá o pomoc, a ten kdo v panice zavolá klidně i ve dvě ráno

Trojice znamení, která nikdy nežádá o pomoc, a ten kdo v panice zavolá klidně i ve dvě ráno

Všichni máme přátelé, kteří by pro nás udělali téměř cokoli, ale sami nikdy nic nežádají. Jejich životy jsou nejspíš stejně dramatické jako ty naše, ale kvůli své hrdosti, stydlivosti nebo příliš velké citlivosti je nenapadne se na nikoho obrátit. Představujeme vám trojici, která si problémy nechává pro sebe, a taky jedno znamení, které vždy upoutá vaši pozornost.

Vše, co potřebujete vědět o lidech ve znamení Lva

Vše, co potřebujete vědět o lidech ve znamení Lva

“Ach, to se vám povedlo, jsou nebesky dobré.”; “Ten červený kostýmek vám opravdu sluší!”; “Váš projev mě opravdu dojal.” Lvi nasávají lichotky jako vyprahlé rostliny na poušti. Jsou vyživováni oceněními, pochvalami a potleskem. Pokud je jim věnována dostatečná pozornost, vytáhnou se k slunci jako ty nejkrásnější slunečnice. Nezanedbávejte tyto křehké rostliny a zjistěte si, jak budou nejlépe prospívat.

Poznejte znamení Berana - přirozeného vůdce na volné noze

Poznejte znamení Berana - přirozeného vůdce na volné noze

Beran je znamením začátku jara na severní polokouli. Je jako rašící semínko, nedbá nebezpečí, dere se ven, i když samo neví, zda se v cizím prostředí uchytí. Intuitivně a odhodlaně míří za světlem, aniž by si čistil rány. Jeho přednosti vyniknou nejlépe, když se zklidní a své počínání soustředěně promyslí.


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy