Která znamení zvěrokruhu jsou pomstychtivá a kdo konflikty hází za hlavu
Foto: lassedesignen / Shutterstock

Která znamení zvěrokruhu jsou pomstychtivá a kdo konflikty hází za hlavu

Život není procházka růžovým sadem, každý si svou svobodu vykládá jinak, a proto se lidé odpradávna hádají a ubližují si. Někdo bere tyto rány jako nezbytnou součást lidského vývoje, ale někdo se přímo vyžívá v jejich odplatě. A tak se kruh svárů roztáčí. Co myslíte, patří mezi ty pomstychtivé i vaše znamení?


Procházíte se se svým psem po parku, a v tom v dálce spatříte svého středoškolského profesora, který na vás v době studií nenechal nit suchou. Patříte mezi ty, kteří nečekané zjevení probodnou pronikavým pohledem či jen slušně pozdravíte a jdete dál? Zjistěte, která znamení zůstávají ukřivděná dlouhá léta, a která nad vším mávnou rukou a na hněv nemají ani pomyšlení.

Rak

Toto znamení ovlivněné Měsícem má tendenci nechávat staré rány otevřené. Svět Raka je hlubokou studnou emocí. Podaří-li se vám jeho citlivých klepítek dotknout, vytáhne všechny své potlačené pocity ven dřív, než stačíte zareagovat. Jelikož je znamení Raka silně propojeno s minulostí, je pro lidi narozené v tomto znamení těžké se od uložených vzpomínek odpoutat. Nedivte se, když si takový člověk bude pamatovat, že jste mu předloni zapomněli popřát k narozeninám, nebo že jste již dvakrát přišli pozdě na schůzku. Je schopen se přetvařovat a chovat se srdečně, ale věřte, že Rak nezapomíná a jeho rány jsou stále stejně bolestivé jako v den, kdy byl zraněn.

Štír

Štír má svůj osten připraven v pozoru i při přátelském setkání. Podvědomě hledá a často i nalézá lež a faleš. Se svou radostí z útoku se netají, byl přece úspěšný a trefil se do černého. Jeho zvědavost jej mnohdy zavede k zajímavým objevům. Štír se obklopuje jen několika přáteli, kterým zcela důvěřuje. Pokud však tito poruší posvátnou smlouvu míru, tvrdě zaútočí. Lidi, kteří jednou zradí, Štír už nikdy nezahrne mezi své blízké. Má o nich jasno a víc je řešit nepotřebuje.

Beran

Beranovy nebeské zápasy se vznítí stejně rychle jako zaniknou. Beran je znamení otevřené, prudké a přímé. Jeho upřímností je kdekdo zaskočen. Aby ne, Beranovi totiž vládne planeta Mars, planeta instinktu, agresivity a vůle, a nutí jej stavět se ke konfliktům čelem. Svou bolest neskrývá a nijak nepřihlíží k tomu, zda druhé nezasáhne na místě citlivém. Nemá příliš času řešit takové nesmysly jako jsou jemné city. Můžete si však být jisti, že se k problému už vracet nebude. S jakou vervou se Beran rozvášní, s takovou se zase uklidní.  

Blíženci 

Opravdu si myslíte, že znamení jako jsou přelétaví Blíženci, kteří ani chvíli nevydrží u jedné činnosti, v sobě budou držet křivdu? Očekávejte spíš vášnivé debaty a dlouhé promluvy, ale jakmile se vše vyjasní, Blíženci spěchají, aby stihli všechny své naplánované schůzky, úkoly a koníčky. Blíženci jsou vzdušné znamení, které nesnese stát dlouho na jednom místě. Ublíží-li jim někdo víc než snesou, odejdou a víc se již neohlíží. Nepěstují v sobě zášť ani zlomyslnost, raději si o konfliktu přečtou nějakou knihu nebo absolvují psychologický výcvik.

 
 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Horoskopy a zvěrokruhy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Jak být optimističtější na základě vašeho znamení zvěrokruhu

Jak být optimističtější na základě vašeho znamení zvěrokruhu

Bez ohledu na to, jaké je vaše znamení, každý v sobě máme optimistu i pesimistu. Pochopením kvality našeho znamení můžeme omezit sklony ke špatným náladám a dát víc prostoru vnitřnímu optimistovi.

Pětice znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže nejpřitažlivější. Je mezi nimi i to vaše?

Pětice znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže nejpřitažlivější. Je mezi nimi i to vaše?

Přitažlivost samozřejmě není jen o vzhledu. Charisma, smysl pro humor, vaše vlastnosti, i styl o vás mohou říct hodně. Proto nám určení vaší atraktivity pro opačné pohlaví může usnadnit i horoskop. Patříte podle astrologie i vy mezi ty nejpřitažlivější ženy?

Najděte si způsob, jak se zbavit stresu podle vašeho astrologického znamení

Najděte si způsob, jak se zbavit stresu podle vašeho astrologického znamení

Stres je nezbytnou součástí našich životů, ale když se nahromadí, dlouhodobě může škodit. Proto bychom měli do svého programu zařadit aktivity, během kterých se uložený stres uvolňuje. Některé taktiky fungují jiným lépe než druhým, obzvlášť pokud jde o různé znamení zvěrokruhu.

Každý z nás má ve svém znamení skryté vlastnosti. Víte, jaké to jsou?

Každý z nás má ve svém znamení skryté vlastnosti. Víte, jaké to jsou?

Víme, že Beran je temperamentní, Ryby jsou zasněné a Štíři by všem chtěli vládnout. Ale pokud se ponoříme hlouběji, v každém znamení objevíme skryté vlastnosti, které jsou oficiálním výkladem potlačeny. Podívejte se jaké to jsou.

Vyberte si osobní esenciální olej podle svého astrologického znamení

Vyberte si osobní esenciální olej podle svého astrologického znamení

Na trhu je dnes velká řada éterických olejů vhodných do difuzéru nebo dostupné v koupelových a masážních směsích, které nám mohou pomoci se uvolnit a obnovit naši energii. Zvolte si ten pravý pro vás.


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy