Jak dopadli aktéři televizní Svatby na první pohled: Štěpánka a Pavel
Foto: Leonardo da / www.shutterstock.com

Jak dopadli aktéři televizní Svatby na první pohled: Štěpánka a Pavel

Energická Štěpánka a bodrý kuchař Pavel si od prvních okamžiků porozuměli a sympatičtí byli i divákům, kteří jim drželi palce. Jak se jejich vztah vyvíjel napříč celou show? Zůstali spolu i po natáčení?

Temperamentní manažerka a kuchař

Potetované manažerce Štěpánce vybrali televizní experti kuchaře Pavla, který si pro svou mohutnou postavu vysloužil přezdívku Shrek. Oba jsou extrovertní povahy a shodli se na tom, že televizní seznamování si přišli náležitě užít.

Na tom, že otevřenost a schopnost jít do vztahu naplno i navzdory tomu, že se seznamování odehrálo před televizními kamerami, těmto aktérům prospělo, se ostatně shodli i televizní experti, kteří jejich sbližování sledovali spolu s diváky.

Štěpánka a Pavel se záhy stali miláčky kamery i diváků. Uvolněná dvojice si rozuměla od prvních okamžiků. Pavel měl o své nevěstě už na počátku poměrně přesnou představu a přál si akční slečnu. Temperamentní brunetka mu to splnila měrou vrchovatou.

Oba si byli vědomi toho, že seznamování má i určitá úskalí. Štěpánka přesvědčivě tvrdila, že počítá se vším a je schopna akceptovat to dobré i horší. Že jsou schopni v průběhu show přestát i horší stránky toho druhého, to potvrdili záhy.

Společně v dobrém i zlém

Podařilo se jim zvládnout i vážnější debatu, ve které došlo na Pavlovu minulost. V televizi se totiž ukázalo, že si se svou bývalou partnerkou prošli těžkou zkouškou. Nečekané těhotenství nakonec dvojice vyřešila potratem.

Štěpánka na svém televizním manželovi ocenila nejen smysl pro humor, ale i jeho citlivou stránku, kterou Pavel projevil na společné návštěvě dětského domova.

Nebylo tak překvapením, že tihle dva se rozhodli pokračovat společnou cestou i poté, co se vypnuly televizní kamery. Sympatická dvojice také jako jediná udržela svůj vztah i po natáčení. Štěpánka a Pavel spolu zatím nebydlí, ale pravidelně se vídají.

Sympatický pár se dokonce shoduje na tom, že do budoucna by se rozhodně nebránil ani zakládání rodiny. S humorem sobě vlastním se oba nechali slyšet, že příští reality show, které se budou účastnit, se stanou Malé lásky.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy