Ing. Natálie Tůmová

Ing. Natálie Tůmová
Procestovala jsem kus světa, abych zjistila, jak dobře je mi doma. Mám velice ráda český jazyk a jeho pestrost a hravost. Například letní prázdniny jsem vždy trávila na koupališti s knihou. Jak jsem rostla, snila jsem o tom, že budu psát pro lidi a za svým snem si jdu.

Mám ráda obyčejné příběhy lidí od vedle, a tak vám ráda píšu o českých seriálech, které jsem začala sledovat, když do mého života přišly děti a musela jsem jim přizpůsobit i své zájmy. Seriály se mi staly příjemným zpestřením u domácích prací, a i to žehlení a vaření je veselejší, když mi televize dělá společnost. A hned večer, když své andílky uložím, mám chvilku, kdy se s čtenáři Kinotipu a Fajntipu mohu podělit o dojmy a zajímavosti z Ulice anebo poradit, jak udělat třeba výtečnou bábovku ke kávě.

Jako všichni čtenáři Fajntipu mám ráda horoskopy a celou tu magii kolem zvěrokruhu a numerologie. Když sleduji, jak mi děti rostou před očima a každým dnem se stále výrazněji projevují jejich povahové rysy, často v nich opravdu vidím silné znaky jejich znamení. Ale samozřejmě tyto věci musí člověk brát s nadhledem. Píšeme vám je hlavně pro dobrou náladu a pobavení.

Osvědčený a pravdivý citát (Valeriu Butulescu):

„Svoboda neznamená nic pro ptáka, který se ještě nenaučil létat.“

Zdroj článku:
  • Autorský text