Druidský horoskop na rok 2022
Foto: Gorodenkoff / Shutterstock

Druidský horoskop na rok 2022

Historie kmenů Keltů neboli druidů se začala psát již před několika tisíci lety na území dnešního Irska. Dochované zmínky hovoří zejména o tom, že přikládali velký význam lesu, jakožto místu jejich životů

A na základě toho vznikl i druidský horoskop, který dle data narození přisuzuje konkrétní strom. Co nás podle něj v roce 2022 čeká a nemine?

Jabloň (23. prosince – 1. ledna; 25. června – 4. července)

Podle druidského horoskopu jsou lidé ve znamení jabloně velmi vášniví a beznadějní romantici. Máte rádi dobrodružství a jdete do všeho po hlavě. A v tomto duchu se ponese i následující rok. Navázání nového vztahu bude dynamické, plné emocí a hlavě s velmi dobrými vyhlídkami! Je zde velká šance, že potkáte životního partnera.

Jedle (2. – 11. ledna; 5. – 14. července)

Následující rok se vám rozhodně vyplatí trochu zpomalit a držet emoce na uzdě. Druidský horoskop varuje před tím, že lidé ve znamení jedle by měli být v roce 2022 opatrní zejména z hlediska financí. Pokud tedy plánujete koupit nemovitosti nebo učinit jinou velkou investici, vše si pořádně promyslete.

Jilm (12. – 24. ledna; 15. – 25. července)

Keltské proroctví na nadcházejících dvanáct měsíců praví, že pokud jste ve znamení jilmu, měli byste trochu zvolnit a nechat věcem volný průběh. Možná budete sami překvapeni, jak vše nakonec dopadne – třeba leccos i předčí vaše očekávání. To platí jak v pracovním, tak soukromém životě. Jestli se toho budete držet, možná letos potkáte životního partnera.

Cypřiš (25. ledna – 3. února; 26. července – 4. srpna)

Pokud se i v následujícím roce2022 budete vyhýbat hádkám a přistupovat na kompromisy, budou pro vás následující měsíce velice úspěšné. Možná se i vydáte na zajímavou cestu, která bude velmi přínosná v mnoha směrech. Zejména pro vztah s osobou, kterou na své toulky vezmete s sebou.

Topol (4.– 8. února; 1.– 14. května; 5. – 13. srpna)

Pokud je vaše znamení topol, tak keltský horoskop praví, že jste velmi společenští a stále v obklopení přátel. Následující rok ale nebude na škodu se stáhnout trochu do ústraní a pobýt třeba nějaký čas v přírodě. Určitě to vám i vašemu okolí prospěje.

Břestovec (9. – 18. února; 14. – 23. srpna)

Cílevědomost je vaše druhé jméno, a i v následujícím roce 2022 jistě zúročíte ve svůj prospěch! Příležitostí k tomu bude víc než dost. Pravděpodobně na vás čeká nová pracovní příležitost – přistupujte k ní však s pokorou a mějte respekt ke zkušenějším kolegům.

Borovice (19. – 29. února; 24. srpna – 2. září)

Jste narozeni ve znamení borovice? Pak nám možná dáte za pravdu, že houževnatost a obchodní dovednosti patří mezi vaše nejsilnější stránky. V příštích dvanácti měsících se naskytne jedinečná šance posunout vaši profesní kariéru na vyšší úroveň. Brzy potkáte člověka, který vám s tím pomůže.  

Vrba (1. – 10. března; 3. – 12. září)

Znamení stromu vrba již napovídá, že jeho nositelé jsou velmi přemýšliví a skoupí na slovo. Vaše pokora a schopnost naslouchat se vám vyplatí i v roce 2022. Díky tomu potkáte mnoho nových zajímavých lidí, kteří vašemu životu dodají zcela nový rozměr!

Lípa (11. – 20. března; 13. – 22. září)

Lípa nemá k vrbě příliš daleko. Liší se jen v tom, že občas její pohár trpělivosti přeteče, obzvláště pod nátlakem stresu. Druidský horoskop vám do nadcházejícího roku slibuje velké změny zejména v profesním životě – máte velkou šanci konečně získat práci snů!

Líska (21. – 31. března; 23. září–3. října)

Keltský horoskop říká, že lidé ve znamení lísky jsou velmi srdeční a obětaví. V roce 2022 si ale dávejte obzvláště pozor, aby nikdo vaší dobroty nezneužíval! Vaše vlastnosti brzy ocení někdo speciální. Letos velmi pravděpodobně potkáte svou osudovou lásku.

Jeřáb (1.– 10. dubna; 4. – 13. října)

Příští rok zkuste trochu zvolit a slevit ze svých požadavků. Pamatujte na to, že ne vždy musí vše vyjít podle vašich představ – s trochou pokory se vám bude dařit mnohem více. Poslouchejte svou intuici a nebojte se přijmout rady od zkušenějších. Nebojte, příležitost dostat se do vedení se naskytne opět velmi brzy.

Javor (11. – 20. dubna; 14. – 23. října)

V roce 2022 se pokuste trochu více ovládat, zkrotit své ego a začít brát některé věci vážně– brzy by se vám to mohlo vymstít. Připravte se na to, že letos se mnohé může obrátit, a naopak se stanete obětí žertů vy sami. Dejte si jen pozor, jak se k tomu postavíte.

Ořech (21. – 30. dubna; 24. října – 11. listopadu)

Průbojnost je vaše druhé jméno. Pamatujte však na to, že nemusíte vždy dostat všechno a hned. A rok 2022 vás možná přesvědčí o tom, že ne vždy se vyplatí bojovat za každou cenu. Zkuste trochu polevit a dát dobrým věcem čas, které přijdou, jakmile na ně přestanete spěchat.

Kaštan (15.– 24. května; 12. – 21. listopadu)

Kaštan je rozený ochránce a pro ostatní by se rozdal. Občas však není na škodu se trochu stáhnout a nechat si taky někdy pomoci. Snadno se totiž může stát, že se brzy připletete do cizích problémů, kde možná nebudete úplně vítaní. V tomto roce se věnujte raději především své rodině a přátelům.

Jasan (25. května – 3. června; 22. listopadu – 1. prosince)

V následujícím roce 2022 vás čeká několik nepříjemných situací. Nenechte strhnout stresem a emocemi, zachovejte klid – pak vše dopadne ve váš prospěch. A pamatujte, že když nejde o život, nejde o nic.

Habr (4.– 13. června; 2. – 11. prosince)

Habr je romantik a neustále touží po tom být milován. Pamatujte ale na to, že dokud budete působit tak chladně a nepřístupně, jen tak se opětované lásky nedočkáte. Pokud na tom zapracujete, dost možná se hodně věcí příští rok změní!

Fíkovník (14.– 24. června; 12. – 22. prosince)

Rok 2022 s sebou přináší ideální období na to zapracovat na své osobnosti a vlastnostech, které vám komplikují život. Pokud překonáte sami sebe, je zde velmi velká naděje na novou profesní příležitost a mnoho pracovních úspěchů!

 

Zdroj:

  • autorský text
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy