Andělská poselství na úterý: Berani, více si važte jiných lidí, Kozorozi, nehněvejte se na zamyšlené lidi

Andělská poselství na úterý: Berani, více si važte jiných lidí, Kozorozi, nehněvejte se na zamyšlené lidi
Myšlenky mohou být velmi přínosné, ale také poměrně nebezpečné. Kolikrát jsme se nadchli pro myšlenku, že na nás je někdo naštvaný, a nakonec se nám celou dobu snažil pomáhat? Buďme upřímní, hodně krát. Co na to říkají andělé?

Navrhují nám kultivovat empatii. Vše se dá logicky vysvětlit, ovšem mnohdy ani to nejrozumnější vysvětlení není pravdivé. Potřebujeme myslet nejen mozkem, ale také srdcem. Snažit se ostatní lidi pochopit, být jim větší oporou. To je přesně to, po čem všichni toužíme – po větším pochopení. Sami ho však poskytujeme jen zřídkakdy. Zkusme to společně změnit. Také si přečtěte své osobní andělské poselství pro dnešní den.

Beran (21. března – 19. dubna)

Lidé jsou něco více než pouhý odrazový můstek, který použijete k odstartování své kariéry. Začněte se k nim chovat více jako k lidem. Buďte milí vždy, ne pouze tehdy, když vám pomáhají uspět. Chovat se dobře za všech okolností je pozvánka k dlouhotrvajícímu úspěchu.

Andělská rada: Nenuťte lidi dělat to, co chcete vy, myslete především na jejich city. Sobecké jednání se vám může vymstít dříve, než si stihnete užít to, co jste si neprávem vybojovali.

Býk (20. dubna – 20. května)

Protiklady se ne vždy přitahují, proto buďte sami sebou a nelžete ani ostatním, ani sami sobě o tom, jací skutečně jste. Přetvařovat se, aby si vás někdo všiml, patří k těm nejhorším rozhodnutím, která nevedou k ničemu dobrému. Zkuste najít kompromis, jak si získat oblibu někoho, koho máte rádi.

Andělská rada: Zároveň neočekávejte od lidí nic víc, než vám nyní mohou dát. Není v jejich silách snést vám modré z nebe, pokud jejich životní situace není zrovna dvakrát ideální.

Blíženci (21. května – 21. června)

Vaše povinnosti jsou všechno, co musíte udělat. To, co pro ostatní uděláte nad rámec povinností, je pouze vaše dobrá vůle. Nemusíte souhlasit, když se vám to zrovna nehodí. Tuto aktivitu byste stejně nevykonali dobře, pokud by vás nebavila. Myslete na své pohodlí, kdykoli se rozhodnete někomu pomoci.

Andělská rada: Nebojte se zažádat si o odměnu, pokud vám žádná nebyla nabídnuta. Nikdo nemůže očekávat, že kvůli němu přijdete o hodiny volného času, aniž byste byli odměněni.

Rak (22. června – 22. července)

Lidé vám nemusejí vždy říkat pravdu, stejně jako vám nemusejí vždy lhát. Je jen na vás, abyste odhalili, na čí straně je pravda. Naslouchejte své intuici, má vám toho tolik co říci. Zachovejte zdravý úsudek, všechny měřte stejně. Člověk, kterého neznáte, může být upřímnější než dlouholetý přítel.

Andělská rada: Budete-li přehnaně upřímní, nepojistíte si, že ostatní udělají to samé. Někteří lidé budou skrývat něco, co udělali špatně, nezávisle na tom, jak hodně jste připraveni jim odpustit.

Pokud potřebujete odhalit, zda vám někdo říká pravdu nebo lež, věřte své intuici
Pokud potřebujete odhalit, zda vám někdo říká pravdu nebo lež, věřte své intuici | Zdroj: racorn / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Než nějak zareagujete, svou reakci si uvědomte. Ne vždy se zachováte nejšťastněji a později vás to pěkně štve. Tomu můžete předejít tím, že si budete více uvědomovat sami sebe a budete vědět, co sami od sebe můžete očekávat. Tím zabráníte hádkám, které se později špatně vysvětlují.

Andělská rada: Neobviňujte jiné lidi z toho, že vám chtějí ublížit, dokud nemáte v ruce přesvědčivé důkazy. Vytvořit si názor a pevně se ho držet dokáže každý, ale většinou je to začátek série problémů.

Panna (23. srpna – 22. září)

Na to, jak jste obvykle spravedliví, občas se z vás vyklube pěkný ďáblík. A dnes se to může stát. Jste-li zabraní do své touhy být perfektní, občas někomu podkopnete nohy, abyste získali více času. Na to pozor, stihnout všechno v termínu jde i jinými způsoby.

Andělská rada: Zkuste si dvakrát zkontrolovat práci, kterou se chystáte odevzdat. To bohatě stačí, nemusíte to po sobě kontrolovat desetkrát. Pouze mrháte časem, který je zapotřebí jinde.

Váhy (23. září – 23. října)

Máte plnou kontrolu nad svými činy. Nic není nemožné, pokud se odvážíte začít. Pokud si zatím netroufnete na svůj vlastní cíl, nemusí být od věci pomoci někomu jinému. Tím získáte potřebnou odvahu a také si budete více uvědomovat, co si momentálně můžete dovolit udělat.

Andělská rada: Risk je zapotřebí, a kde jinde zjistit, na co máte a co se ještě musíte doučit, než spoluprací na cizím projektu? Nebojte se ukázat, co ve vás je – sami budete překvapení.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Ne všechny noční sny je moudré rozebírat s přáteli. Každý člověk reaguje jinak, a co vám osobně může připadat zajímavé a poučné, pro jiné může být nudné či dokonce nepřípustné, přestože se jedná o pouhý sen. Místo rozebírání snů s jinými lidmi si zjistěte, co daný sen znamená.

Andělská rada: Vaše noční vize vás dokážou posunout vpřed v kariéře i ve vztazích. Je však nutné, abyste věděli, kdy co udělat a kdy si o něčem promluvit s přáteli a rodinou a kdy mlčet.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Jste zvídavý člověk, ale ne vždy se vám vyplatí vědět informace, které zjistíte. Můžete být se svým zjištěním spokojeni nebo se můžete dozvědět něco, co byste nejraději nikdy nevěděli a co naneštěstí již nebude možné vymazat. Toto se týká zejména vztahů, které nyní považujete za bezchybné.

Andělská rada: Nešťouchejte do vosího hnízda. Když se někdo bude jevit hodně citlivě a na všechny vaše dotazy bude reagovat negativně, couvněte a rozhovor nechte na jindy.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Neberte si osobně, když je někdo, kdo si s vámi povídá, duchem úplně někde jinde. Mohou ho tížit osobní problémy. Nehledě na to, jak dobře tuto osobu znáte, nikdy nebudete znát všechny podrobnosti její životní cesty. Usmívejte se a vtipkujte, abyste si získali pozornost této osoby.

Andělská rada: Otázka, zda dotyčnému něco není, patří k těm nejotravnějším, které kdo kdy vyslovil, zejména budete-li ji opakovat v dobré víře, že podesáté se vám tato osoba snad již svěří.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Nebojujete o moc s nikým jiným, pouze sami se sebou. Vděční jste, avšak mnohdy ne dostatečně, neboť jiná osoba se zdá být šťastnější, bohatší,… doplnit se toho dá hodně. Začněte tím, že si uvědomíte, jak silná osobnost jste a že jediná osoba, která vám stojí v cestě, jste vy sami.

Andělská rada: Lidská mysl je obdivuhodná. Dokáže vymyslet nápad, který změní svět, ale ta samá mysl vám říká, že nejste dost dobří. Poslouchejte ji pouze tehdy, když vám dokáže pomoci.

Ryby (19. února – 20. března)

Při řešení problémů používejte zlatou střední cestu. Neměli byste ukázat strach z kohokoli, ale ani byste neměli být přehnaně agresivní. Nehledě na to, jak to bude obtížné, zkuste ukázat své klidné já a navrhujte řešení, která prospějí všem. Hlavní je nebát se projevit svůj názor, ale nekřičet.

Andělská rada: Ne všechno je takové, jak se na první pohled jeví. S někým si o svých myšlenkách promluvte. Měl by to být někdo, kdo vás nejen vyslechne, ale také vám poradí.

Zdroj článku:
  • Autorský text