Andělská poselství na středu: Vodnáři, nepotřebujete vlastnit všechno, Váhy, odpusťte těm, kteří vám ublížili

Andělská poselství na středu: Vodnáři, nepotřebujete vlastnit všechno, Váhy, odpusťte těm, kteří vám ublížili
Lidé nám blízcí nám nepatří. Potřebují určitou osobní svobodu, stejně jako my. Každý má své vlastní zájmy. My jakožto lidé máme tendenci si myslet, že celý svět se točí kolem nás a všichni nám musejí vyhovět. Jenže nemusejí. Měli by chtít, aby jejich pomoc byla opravdu účinná.

Pomáhejme ostatním lidem a nechtějme nic na oplátku. Kdybychom na tom byli hůře než teď, také by se nám hodila taková pomoc. Kultivujme empatii. Představujme si sami sebe na místě jiných lidí. Andělé si to přejí a chtějí nám pomoci. Dělají to různými způsoby, andělská poselství, která si můžete přečíst, jsou jedním z nich.

Beran (21. března – 19. dubna)

Máte určitá tajemství, které se vám dnes nemusí podařit utajit. Není moudré zametat své problémy pod koberec jen proto, aby si vaši nejbližší mysleli, že se nic neděje. Nakonec všechny vyplují na povrch a vás čeká mnoho vysvětlování. Buďte více upřímní, v rodině nemusíte nic tajit.

Andělská rada: Spoustu problémů jste si způsobili sami, nicméně na jejich vyřešení sami nejste. Méně se vymlouvejte a více se připravte řešit problémy, jakmile vám někdo nabídne skvělé řešení.

Býk (20. dubna – 20. května)

Nebuďte tak nároční. Dá se pochopit, že na určité lidi nebudete mít dnes náladu, avšak nemají pouze negativní vlastnosti, mají také spoustu krásných. Buďte si více vědomi, jak vám člověk dokáže zlepšit den místo toho, abyste byli naštvaní, s kým jste zase ztráceli drahocenný čas.

Andělská rada: Dobré vlastnosti lidí se někdy aktivují na základě témat vašich rozhovorů. Zjistěte si, co daného člověka zajímá a co ho naopak štve, a přizpůsobte mu konverzaci.

Blíženci (21. května – 21. června)

Občas se najde člověk na vyšším společenském žebříčku, který svého postavení bude zneužívat. Nenechte si vnutit jeho názor, že jste nemožní. To totiž rozhodně nejste a pro tohoto člověka jsou nemožní všichni, kdo jsou pod ním. Jste empatičtí, a proto jste mnohem hodnotnější než tato osoba.

Andělská rada: Pro vás je důležité zacházet s ostatními jako se sobě rovnými, určití lidé mají jiné priority. To je v pořádku, nemělo by to ale být zdrojem pocitu bezmoci a nechtěnosti.

Rak (22. června – 22. července)

Problémy se dají řešit převážně diplomaticky, s minimální snahou. Nejen sympatie, ale i antipatie ostatních lidí se dají využít ke klidnému vyřešení nepříznivé situace. Zkoumejte proto více chování jiných lidí a vciťte se do toho, jak se cítí, aby vaše řešení posloužilo ke spokojenosti všech.

Andělská rada: Buďte si více vědomi, jaké vaše reakce na určité události fungují na ostatní lidi. Rozčilování se pravděpodobně ostatní též vytočí, snažte se proto zachovat vnitřní klid.

Zkuste zachovat vnitřní klid, rozčilování vytočí ostatní kolem vás
Zkuste zachovat vnitřní klid, rozčilování vytočí ostatní kolem vás | Zdroj: NewAfrica / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Dopřejte svým oblíbencům trochu osobní svobody, aniž byste jim volali a zjišťovali, jak se mají a zda něco nepotřebují. Možná zažíváte úzkost z toho, že se bez vás nudí a chybí jim trochu vzrušení, ale je to jen planý pocit, který nemá se skutečností nic společného.

Andělská rada: Máte-li domácího mazlíčka, můžete zažít podobnou úzkost, jste-li v práci. Vězte, že i zvíře vydrží několik hodin samo, a zabaví se podle svého nejlepšího uvážení, dokud se nevrátíte.

Panna (23. srpna – 22. září)

Nařizovat ostatním, aby se přestali vztekat, kdykoli se vám to nehodí, není v pořádku a dnes se vám to může vymstít. Místo křiku se snažte pochopit, proč lidé reagují tak podrážděně, a snažte se jejich problém vyřešit. Nejenže se situace uklidní rychleji, ale lidé k vám začnou více vzhlížet.

Andělská rada: Udržet situaci pod kontrolou je špatný nápad, zejména proto, že vaše zklamání je nevyhnutelné. Zkuste se smířit s tím, že lidé reagují různě, a začnete prožívat mnohem větší radost.

Váhy (23. září – 23. října)

Vaše utrpení pochází převážně z mentální sféry. Zbavte se ho tím, že ostatním odpustíte dávné křivdy, a také tím, že si dopřejete jen to nejlepší. Stresu je dobré se zbavit a nepřijímat ten, který k vám přichází zejména po pracovní stránce. Nenechte ostatní, aby snižovali vaše sebevědomí.

Andělská rada: Pokud vám někdo řekne, že jste nemožní, odpovězte, že to není pravda. Uvědomte si, že každý člověk občas nemá svůj den, a pokud vám nic nejde od ruky, dnes je to váš případ.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Zajímá vás budoucnost vašeho konkrétního vztahu, avšak zatím jste nepodnikli žádné kroky k tomu, abyste zjistili, jak to vlastně je. Konfrontujte daného člověka a zeptejte se ho. Je však zapotřebí poskytnout mu pocit pohodlí, aby se necítil tlačen do určitého názoru.

Andělská rada: Pozvěte ho na procházku či do cukrárny a mluvte s ním o tématech, která ho zajímají. Teprve poté se jen tak mimochodem zeptejte, jak váš vztah vnímá.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Nemusíte se omlouvat vždy, když vám nevyjde čas na setkání s přáteli. Možná se již cítíte jako zaseknutý gramofon, který opakuje tutéž pasáž stále dokola. Není vaše vina, že máte nabitý program, a proto zkuste navrhnout náhradní termín místo toho, abyste se celý den cítili provinile.

Andělská rada: Ve vašem životě se pohybují lidé, kteří chtějí šéfovat celému vašemu životu. Rozeznejte, kdy se jedná o manipulátora a kdy hledí pouze na vaše vlastní dobro.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Zdá-li se situace beznadějná, vložte do ní svůj smysl pro humor. Je to dobrý způsob, jak uklidnit jiné lidi a odstranit napětí v místnosti, v níž se nacházíte. Svá slova vybírejte pečlivě, ne všechny vaše uštěpačné poznámky, do nichž vložíte skrytý vtip, zafungují dobře.

Andělská rada: Nebojte se zavtipkovat před nadřízenými, ocení vaši snahu zlepšit jim náladu. Stejně jako v případě ostatních, určité vtipy se k této příležitosti stále nehodí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Snadno se pro něco nadchnete, ale ne vždy se vám to vyplatí. Promýšlejte hlavně své nákupy, neutrácejte za zbytečnosti. Jakmile zaplatíte, množství vašich peněz se sníží a již to nelze vzít zpět. Pokud dnešní plány vypadají příliš nákladně, možná bude dobré je odsunout na jindy.

Andělská rada: Podle toho, jak se vám vaše plány nyní hodí, nebojte se je měnit. Vaše budoucí já vám později hodně poděkuje a bude na vás vzpomínat jen v tom nejlepším.

Ryby (19. února – 20. března)

Potrénujte svou asertivitu. V poslední době jste vyhověli každému, kdo vás požádal o laskavost, a nyní vám chybí pozitivní energie i energie celkově. Cítíte se provinile, když máte někoho odmítnout, zejména znáte-li ho dobře, ale občas nic jiného nezbývá.

Andělská rada: Vaši přátelé se bez vás jeden den jistě obejde. Říkejte slovo ne mile, ale stůjte si pevně za svým, nenechte se přesvědčit, abyste jednali tak, jak ostatní chtějí.

Zdroj článku:
  • Autorský text