Andělská poselství na čtvrtek: Berani, nevyhýbejte se lidem, kteří vám nesedí, Ryby, inspiraci hledejte na neobvyklých místech

Andělská poselství na čtvrtek: Berani, nevyhýbejte se lidem, kteří vám nesedí, Ryby, inspiraci hledejte na neobvyklých místech
Vděčnost je skvělý způsob, jak někomu poděkovat za to, co pro nás udělal. Avšak projevy vděčnosti při každé příležitosti ničí dojem, že svá slova myslíme vážně. Proto bychom neměli dlouze děkovat za maličkosti, v tomto případě stačí pouze krátké poděkování.

Nepřehánějme to ani s vděčností, ani s ničím jiným. Budou-li lidé vědět, jak budeme reagovat, nebudou pozitivně překvapeni. Podle andělů je skvělé, že jsme tak čitelní, ale nakonec nás lidé začnou považovat za nudného člověka. Je důležité umět překvapit, ale zároveň nepůsobit nepříjemnosti. Také vám přinášejí poselství pro dnešní den.

Beran (21. března – 19. dubna)

Nestyďte se někam jít jen proto, že by vás ostatní lidé nepřijali. Veřejnost patří všem, i vám, a i vy máte právo volně se pohybovat. Víte-li, že váš dávný nepřítel se nyní zdržuje v blízkosti vaší trvalé adresy, tím, že se mu budete vyhýbat, pouze ukážete svou slabost.

Andělská rada: Popřemýšlejte nad usmířením, nebo si alespoň vyříkejte staré křivdy. Vyhýbat se někomu donekonečna nemůžete a nastane den, kdy se opět střetnete tváří v tvář.

Býk (20. dubna – 20. května)

Stanovení odvážnějších kroků vás k vašemu cíli dostane rychleji. Je to jako byste pluli a zrovna zafoukal příznivý vítr. Nejste-li si jisti, zda váš krok bude správný, získejte zpětnou vazbu vašich přátel. Hlavní je vyslechnout je v klidu a zbytečně se nerozčilovat nad názory druhých.

Andělská rada: Dobří přátelé tu jsou vždy pro vás, aby vám pomohli vybrat tu nejlepší životní cestu. Musíte jim však dát šanci. Nevyjadřujte nedůvěru jejich slovům, raději se nad nimi zamyslete.

Blíženci (21. května – 21. června)

Váš život nemusí být tak jednotvárný. Nudíte se tak často, že vám to přijde přirozené. Přirozené však je se bavit, užívat si života a najít si smysluplnou práci, která nebude utrpením. Měnit zaměstnavatele nemusíte – domluva s vaším současným je možná, musíte jen komunikovat.

Andělská rada: Požádejte o pracovní pozici, která bude soustavně stimulovat váš mozek. Není třeba se trápit, když to jde zařídit jinak. Přijďte s vlastním nápadem a požádejte o svolení.

Rak (22. června – 22. července)

Chcete být středem pozornosti, jakmile přijde na to, kdo je v práci nejschopnější. Čím více se budete snažit, tím je pravděpodobnější, že něco pokazíte. Nemyslete na úspěch ani finanční odměnu, prostě dělejte to, co obvykle, a dokážete své schopnosti mnohem lépe.

Andělská rada: Při poradách se nebojte být slyšet, ale zároveň si zachovejte pokoru vůči autoritám. Většinou nezáleží na tom, co řeknete, abyste byli vyslyšeni, záleží jen na tom, jakým způsobem to řeknete.

Pokud se chystáte na poradu, dávejte si pozor, jaký používáte způsob k tomu být slyšet
Pokud se chystáte na poradu, dávejte si pozor, jaký používáte způsob k tomu být slyšet | Zdroj: ridofranz / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Neupřímnost ničí vztahy. Možná je tím na určitý čas zachráníte, ovšem jakmile pravda vyjde najevo, vaše lež bude mít mnohem horší dopad. Poznejte, jak nepříjemné vaše sdělení bude, a rozviňte ho, aby každý pochopil, jak ho vlastně míníte.

Andělská rada: Je vhodné říci pouze to nejnutnější a poté obhájit, proč jste něco udělali jinak, než jak ostatní předpokládají. Lidé mají rádi příběhy, proto je vypravujte, ale nepřehánějte.

Panna (23. srpna – 22. září)

Lidé spoléhají na to, že všechno uděláte nejlépe ze všech. Cítíte-li se hodně unavení, sdělte jim to na rovinu. I takový člověk se smyslem i pro ty nejmenší detaily jako vy nemůže nic udělat pořádně, je-li vyčerpaný. Odložte svou pomoc na jindy nebo si k sobě vezměte stejně důsledného člověka.

Andělská rada: Existují oblasti, kdy vaše nekonečná snaha není plně oceňována. Tyto oblasti vás demotivují a snižují vaši výkonnost v dobrých oblastech. Travte svůj čas tam, kde vás ocení.

Váhy (23. září – 23. října)

Toužíte být více vděční, ale děláte tu chybu, že to přeháníte. V důsledku toho nemáte žádnou radost z ničeho, co pro vás kdo udělal. Postupujte pomalu, každý den počínaje dneškem si vyberte jeden dobrý skutek, který pro vás kdo udělal, a vyjádřete svou vděčnost.

Andělská rada: Čím obsáhlejší vaše poděkování bude, tím více bude vypadat jako upřímné. Nevychvalujte daného člověka donekonečna, spíše uveďte konkrétní kroky, které pro vás dotyčný udělal.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Úžasnými se stanete tím, že se zaměříte na malé kroky, které povedou k velkému úspěchu. Není třeba za jeden den stihnout změnit celý svět. Velké odhodlání vám občas sráží kvalitu konečného výsledku. Více přemýšlejte a udělejte toho sice méně, ale s pocitem, že tato změna byla užitečná.

Andělská rada: Nebojte se zpomalit. Číst mezi řádky se vám vyplatí. Vaše plány jsou velkolepé, ale můžete v nich ledacos přehlédnout. Všímejte si proto více detailů i reakcí jiných lidí.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Propagujte své schopnosti, abyste byli schopni pomoci co nejvíce lidem. Jste silně kreativní, ovšem někdy potřebujete pochválit, abyste se odhodlali začít něco dělat. Tím, že ze sebe vydáte to nejlepší, tolik potřebnou pochvalu nakonec obdržíte. Jen si dejte pozor, aby vám to nepřerostlo přes hlavu.

Andělská rada: Hledejte lidi, kteří mají podobné dovednosti jako vy. Ačkoli se to nezdá jako prospěšný nápad, neznáte všechno stejně jako oni a můžete si vyměňovat své zkušenosti.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Velké cíle vyžadují velké činy a silnou důslednost. Ne že byste postrádali něco z uvedeného, avšak někteří lidé na vás mají tak neblahý vliv, že vás donutí trávit čas s nimi a své velké cíle odložit na později. Kolik let již držíte plán, ke kterému jste se kvůli ostatním lidem ještě nedostali?

Andělská rada: Stůjte si pevně za svým názorem, že už je potřeba začít a nenechat se rozptylovat ostatním. Sdělte všem přátelům, že dnes prostě čas nemáte, pokud vám nechtějí pomoci s plánem.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Odstupte o krok dozadu, když čelíte nelehkému problému. Je jednoduché najít řešení, ovšem z větší dálky vidíte ucelený obraz, který vám poskytne odpověď, zblízka pouze střípky, které vám nedají žádný smysl. Věnujte sami sobě čas, abyste si důkladně promysleli, jaký další krok podniknete.

Andělská rada: Nemusíte to vyřešit dnes. Netlačte na sebe, nestresujte se. Je to zbytečné a k ničemu to nevede. Potřebujete-li pomoc s rozhodnutím, zavzpomínejte na svou minulost.

Ryby (19. února – 20. března)

Inspiraci jste vždy nalezli, kdykoli jste ji potřebovali. Cítíte-li, že dnes vám chybí a nemůžete ji najít, hledejte ji na místech, o nichž nepředpokládáte, že by ji mohla obsahovat. Buďte trochu básníci, dívejte se na svět očima umělce a hned se ve vás nápady budou opět rojit.

Andělská rada: Některé potíže vyžadují zdánlivě nelogická řešení, aby došlo k jejich zdárnému vyřešení. Nebojte se experimentovat, v konečném výsledku nemáte co ztratit.

Zdroj článku:
  • Autorský text