Nejstabilnější páry českého showbusinessu
Foto: Nextfoto.cz

Nejstabilnější páry českého showbusinessu

“Herectví není tak těžká věc, stačí poslouchat partnera a jednoduše mu odpovědět,” praví jedno staré přísloví. Avšak od reálného života se liší, neb tento je mnohem náročnější než divadelní prkna či filmový plac. Málokteré herecké manželství v něm obstojí. Seznamte se s těmi, které spojil osud na dlouhá léta díky hereckému partnerství.

Bára Hrzánová a Radek Holub

Seznámili se v divadle Na zábradlí, kdy po jedné premiéře byla Bára Radkem požádána o ruku. Poté spolu začali chodit, po dvou letech Bára žádost přijala a byla svatba. Vztah jim kvete díky společným zájmům jako jsou zvířata, jóga a divadlo. 

Václav Vydra a Jana Boušková

Václav obdivoval svou kolegyni již od střední školy, ale pár let si na svou lásku ještě musel počkat. Krátce poté co Jana tragicky přišla o svého muže, potkali se s Václavem ve vlaku a od té doby tvoří nerozlučný pár. Nejprve si spolu napůl koupili jednu kobylu a časem vybudovali statek nedaleko slapské přehrady, kde dopřávají pětadvaceti koním volný pohyb a přirozený způsob života.    

Jan Přeučil a Eva Hrušková

Elegán s nejkrásnější výslovností českého jazyka a usměvavá dáma, která miluje děti, společně tvoří jeden z nejstabilnějších párů v českém showbyznysu. Pan Přeučil má na harmonický vztah jednoduchý recept: „Umění života spočívá v uvědomování si krásy všedního dne.“ Manželé ani v pokročilém věku nezahálí. Pořádají dětská představení, s krásnými loutkami jezdí za dětmi po celé republice. 

Libuše Šafránková a Josef Abrhám

Seznámili se v Činoherním klubu, oba pochází z Moravy a milují divadlo, a právě to je propojilo. Dlouho se zpovzdálí okukovali až si spolu zahráli v Poprasku na Laguně a jiskra přeskočila. Josef Ambrhám byl právě ve vztahu s Naďou Urbánkovou, ale mladá Libuška mu učarovala natolik, že vztah opustil. Dnes už jsou Josef s Libuší několikanásobní prarodiče, jejich syn je obdařil dokonce pěti vnoučaty.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy