Ta nejméně přitažlivá znamení jsou právě tato 3

Ta nejméně přitažlivá znamení jsou právě tato 3
Zajímá vás, jaké znamení je to nejméně přitažlivé ze všech a zda to není právě to vaše? Každé znamení má své klady i zápory, ale tři znamení zvěrokruhu se vyjímají ze všech nejvíce mezi nejošklivějšími znameními. Je to jednoznačně Beran, Lev a Vodnář! A proč právě tato 3 znamení?  

Beran 21.3. - 20.4.  

Berani mají tu smůlu, že jim do vínku nebylo naděleno příliš atraktivity. V tom samozřejmě hraje roli i chování, které je v jejich případě panovačné až arogantní. Většina Beranů je dokonce cholerických, protože mají velmi výbušnou povahu. Jako muž-Beran jste příliš krásy jste nepobrali, ale zato jste skvělý bavič, a právě na to můžete okolí přilákat. 

Býk 21.4. - 21.5.  

Býci dokáží být velice svůdní a na svůj šarm kdekoho ulovit. Ovšem druhá věc je, jak dlouho si protějšek dokáží udržet. Jako žena-Býk umíte přesně získat to, co chcete a muži skáčou podle vašich představ. Kdo to ale dlouhodobě vydrží s žárlivci, stíhačkami, podezíravými a tvrdohlavými Býky? 

Blíženci 22.5. - 21.6.   

Blíženci mají dvě osobnosti, a právě tato jejich nepředvídatelnost je na nich nepřitažlivější! Umí být pořádně tajemní a nevyzpytatelní, což je pro druhé pohlaví úplné afrodiziakum! Ovšem takové tajnůstkářství, a ne vždy zcela upřímné jednání může kdekoho odradit. Těžko říci, kdo vaše neustálé proměny nálad bude trpět.  

Rak 22.6. - 22.7.  

Raci jsou spíše křehká a jemná znamení a umí působit decentně i vyzývavě, přesně tak jak jej jejich záměrem. Jako žena-Rak jste opravdová dáma a pro opačné pohlaví atraktivní. Co vám ale ubírá na přitažlivosti je vaše kňourání a sebelítostivé výlevy.  

Lev 23.7. - 22.8. 

To, co je na Lvu nejméně přitažlivé, je právě neatraktivní chování. Lvi se sice maximálně snaží, aby jejich zevnějšek byl dokonalý, mnohdy ale s jejich vizáží už nedokáží mnoho zázraků. Jako žena-Lev se stavíte nad ostatní a dáváte najevo, že jste něco víc než druzí. Navíc, pokud čekáte, že vás stále bude někdo opěvovat, budete pro okolí nezajímaví. 

Panna 23.8. - 22.9  

Panny se vždy snaží mít vše perfektní, a to včetně své vizáže. Nemusí se ani mnoho snažit, protože jsou od přírody přitažlivé, ale přesto se musí stále krášlit. Jako muž-Panna máte až přehnanou snahu o svůj zevnějšek a působí to značně zženštile, a proto nejste pro okolí až tolik atraktivní. Obecně se povyšujete nad ostatními a opovrhujete jimi, ale vězte, že sami nejste bezchybní!  

Váhy 23. 9. - 23.10.  

Váhy bývají nejvíce atraktivní znamení zvěrokruhu! Mají dar, díky němuž jsou přirozeně atraktivní. Také spoléhají na přirozenost, a to je na nich to nepřitažlivější. Musíte, ale stále být zahlceni v luxusu a hned odmítáte někoho, kdo se na první pohled nezdá dost zámožný a na úrovni. Z toho důvodu pak také často býváte sami, protože protějšek od sebe rychle odeženete.  

Štír 24.10. - 22.11.  

Štíři jsou obdařeni výjimečnou krásou a půvabností. Ovšem jsou velice necitelní a dokáží zranit druhé, aniž by si to uvědomovali. Jako žena-Štír se chcete obklopovat co nejvíce přáteli a vaše chování je pak často neupřímné. Může se také stát, že se vám ostatní začnou vyhýbat. 

Střelec 23.11. - 21.12.  

Střelci jsou často extroverti a dokáží snadno zlákat kohokoli do svých spárů. Sladké řeči a neustálé flirtování je jejich předností, proto se dá mluvit o atraktivním znamení. Jako muž-Střelec máte potřebu neustále dobývat nové protějšky. Pozor si dejte na to, že vám každý neskočí na vaše řečičky a brzy vás prokoukne!   

Kozoroh 22.12. - 20.1.   

Kozorozi jsou přitažlivá znamení zejména svým intelektem. Umí okouzlit svým šarmem takřka kohokoli. Jako žena-Kozoroh přílišnou krásou neoplýváte, a ještě k tomu umíte být na okolí pěkně kritičtí. Moc dobře víte, že ale dokážete dostat téměř kohokoli na svoje triky a smysl pro humor 

Vodnář 21.1. - 20.2.  

Vodnáři to mají poměrně snadné, neboť umí očarovat koho si zamanou. Muži-Vodnáři jsou přirozeně charismatičtí a zábavní, což je dělá přitažlivými. Ženy-Vodnáři jsou až moc egoistické a povyšují se nad ostatními, čímž si kazí image. Jste sice pro své okolí zábavní, ale do té míry, než zjistí, že to s nikým nemyslíte vážně a jste falešní. 

Ryby 21. 2. - 20.3.  

Ryby jsou velice zábavní a mají v sobě přirozený sex-appeal. Není divu, když chtějí každého hned dostat do postele. Zvláště muži-Ryby jsou přeborníci v perverznostech, čemuž si ne každý přijde na chuť. Vaše neustálé dvojsmyslné narážky a obscénní vtípky mohou být i pořádně protivné, což si moc neuvědomujete. 

 

Zdroje: