Kim Kardashian je součástí největší reality show na světě a řadu let je považovaná za nejsledovanější osobu světa
Foto: Autor: Sky Cinema / Shutterstock.com

Kim Kardashian je součástí největší reality show na světě a řadu let je považovaná za nejsledovanější osobu světa

Kim má také svou kosmetickou řadu produktů a statut „megainfluencer“ na Instagramu, díky 200 milionům sledujících z celého světa. To je docela velký vliv, co myslíte?

Kim Kardashian je součástí největší reality show na světě a řadu let je považovaná za nejsledovanější osobu světa Další fotografie v galerii >

Kim je skvělá obchodnice

Pokud tedy Kim potřebuje peníze, stačí souhlasit se zveřejněním sponzorského příspěvku. Její matka Kris Jenner je její manažerkou. I když to občas v rodině zaskřípe, rozhodně má kolem sebe lidi, na které se může spolehnout. Přes trochu „hvězdné móresy“ má Kim rodinu, která si je velmi blízká, o čemž svědčí téměř každá epizoda „Keeping Up With The Kardashians“ nebo některý ze spinoffů.

Hvězda má 4 děti s raperem Kanye Westem a veřejně podporuje porodnost.

Nejen sláva a bohatství

V rodině nebylo a není všechno růžové. Rodiče Kim se rozvedli, když ji bylo 12 let. Matka měla milence a otec požádal o rozvod. Matčin milenec ji připravil o všechny peníze.

Napětí v rodině se zvýšilo, když se její otec stal součástí týmu, který pracoval na osvobození O.J. Simpsona (bývalého profesionálního hráče amerického fotbalu) v případu vražd manželky Nikol Brownové a číšníka Ronalda Goldmana v roce 1994. Proces měl nevídanou publicitu a O.J. Simpson byl nakonec osvobozený.

Matka Kim byla přesvědčená o jeho vině. Manžele znala, byli kmotry jejich dvou dcer.

V roce 2003 otec Kim Robert Kardashian zemřel na rakovinu jícnu. Bylo mu 59 let a diagnózu nemoci si vyslechl před 8 týdny. Kim na otci velice lpěla.

Lechtivá nahrávka jako marketingový tah?

V roce 2007 se do světa dostala „soukromá nahrávka“ Kim a jejího tehdejšího přítele. Dodnes se spekuluje o tom, že to bylo pečlivě naplánované, protože krátce poté se spustila jejich show.

Asi nejhorší okamžik zažila mladá žena v roce 2016, kdy byla okradená a svázaná v hotelovém pokoji gangem mužů v policejních uniformách. Zloději ukradli šperky v hodnotě 5,6 milionu dolarů.

Kim má za sebou slušnou řadu rozchodů. Hodně medializovaný byl rozvod s bývalým hráčem NBA Krisem Humphriesem. Ten přišel po 72 dnech manželství. Pohádková svatba přišla na 10 milionů dolarů, ale speciál, který se vysílal po dva večera přilákal k obrazovkám 4 miliony diváků každý večer a s penězi za filmování a fotky si novomanželé vydělali 18 milionů dolarů.

Bylo to už druhé manželství, které šikovné obchodnici krachlo.

Do třetice

Od roku 2012 žije s Kanyem. Krátce po svatbě otěhotněla, ale těhotenství provázelo mnoho zdravotních problémů a dcera nakonec musela na svět o 6 týdnů dříve. Druhé dítě už muselo přijít na svět pomocí umělého oplodnění a další dvě za Kim odnosila náhradní matka.

Život hvězdě komplikuje i její manžel, kterému byla diagnostikovaná bipolární porucha a často je pod vlivem silných léků. V červenci 2020 oznámil na veřejnosti svůj úmysl kandidovat na prezidenta USA. Panuje názor, že toto oznámení je ovlivněné problematickou nemocí, kterou raper trpí.

DOPORUČUJEME

Novinky