Horoskop na květen 2022 pro samotáře – příval nové energie pro všechna znamení

Horoskop na květen 2022 pro samotáře – příval nové energie pro všechna znamení
Užíváte si samotu více než společnost spousty lidí? Ať už se v této fázi v životě pouze nacházíte nějakou dobu nebo jste se jako introvertní povaha narodili, tento horoskop si musíte přečíst. Vězte, že květnové energie přinesou spoustu nového. V pozitivním, ale i negativním slova smyslu.

Beran

V květnu se můžete těšit na velké pracovní vytížení, ovšem v dobrém slova smyslu. Náplň práce vás baví a přináší pocit uspokojení. Ignorujte kohokoliv, kdo se vás bude snažit odradit či kritizovat.  

Býk

Květen vám přinese lásku. Pokud jde o seznamování s novými lidmi, cítíte se spíše zdrženlivě. Potkáte ale osobu, se kterou se budete cítit v bezpečí. Konečně někdo, kdo vám bude rozumět. Buďte sami sebou.

Střelec

Květen vám dá inspiraci ke čtení. Jestli vás zajímá jakékoli téma, najděte si o něm odbornou literaturu. Prohloubíte svoje znalosti, což může do budoucna prospět nejen vám, ale i vašim blízkým. 

Rak

Umíte se během dne zastavit a zeptat se sami sebe, jak se opravdu cítíte? Dokážete to, v květnu konečně ano. Budete se cítit více napojeni na své city, které vám půjdou i lépe vyjadřovat. Vaše okolí bude mile překvapeno, když začnete mluvit o tom, co opravdu chcete. 

Blíženec

I když preferujete většinu svého času trávit sami, měsíc květen vám dodám motivaci, abyste se víc se potkávali se svými přáteli. Po dlouhé době tak budete mít pocit, že vám lidé energii spíše dávají, než aby ji brali.

Štír

V měsíci květnu očekávejte nečekaný příval peněz. Budete tak moci realizovat svůj sen, po kterém dlouho toužíte. Nezapomeňte si ale udělat i krátkodobou radost. Stačí maličkost, kupte si třeba kvalitnější čokoládu nebo dobrou láhev whiskey, záleží, co máte rádi. 

Lev

V květnu si nastavíte svoji rutinu, která vám bude vyhovovat. Dlouho toužíte po nějakých záchytných bodech, které budete mít každý den. Najdete inspiraci ve videích nebo od jiných lidí. Pozor, nemusí se jednat o hodinovou ranní meditaci. Stačí například jedna afirmace denně, což zabere klidně jenom půl minuty. Důležitější je v tomto případě kvalita než kvantita.

Ryby

Přemýšleli jste někdy nad pořízením domácího mazlíčka? V květnu na to bude skvělá příležitost. I když většinu času rádi trávíte sami, je fajn se o někoho starat. Mohly by to být klidně jenom rybičky, ale pokud se na to cítíte, tak si pořiďte klidně pejska. Přinese vám to radost do života.

Panna

Spousta dobrého jídla! To vás čeká v měsíci květnu. Dopřejte si kvalitní potraviny, ať už ze supermarketu nebo lepší restaurace. Postupem času se vám tělo i duše odvděčí. Neříká se jenom tak, že jsme to, co jíme. Všechno je o rovnováze. 

Váhy

Květen pro vás bude ve znamení potvrzení. Ujistíte se, že cesta, kterou už několik měsíců jdete, je ta správná. Přestanete mít tolik pochybností, ať už jde o práci, vztah nebo zdraví. Všechno začne dávat mnohem větší smysl, taky dostanete nové podněty. Díky nim se přestanete zaobírat negativními myšlenkami.

Vodnář

Květen přinese spoustu nových snů. Dlouho jste nevěděli, jakou cestou se vydat a hledali ten správný smysl. V květnu přijde nová vášeň, ať už se bude jednat o sport, práci nebo lidi. Zkrátka čekejte nával nové pozitivní a motivující energie. A to bude jenom začátek! 

Kozoroh

V květnu přijdou nečekané zdravotní problémy, které vás donutí zastavit se a popřemýšlet, jak žijete. Hlavně se nebojte, nejde o nic vážného a překonáte to. Může se jednat třeba jen o větší únavu nebo rýmu. Tělo k nám mluví a je potřeba mu naslouchat. Místo toho, abyste se ptali, proč se vám to děje, zeptejte se, co vám to má sdělit za informaci. Můžete se tak stát lepším člověkem. 

Zdroj článku:
  • Autorský text