Že introverti jako influenceři neuspějí? Profil Haegreendal dokazuje pravý opak
Foto: ESB Professional / Shutterstock

Že introverti jako influenceři neuspějí? Profil Haegreendal dokazuje pravý opak

Klidný rodinný život ve zrychleném jihokorejském městě, to zní skoro jako fikce. Kim Sang-mi na svém YT kanále a instagramovém profilu Haegreendal ukazuje, že to pravé životní štěstí může člověk najít právě doma.


V jednoduchosti je síla

Kim Sang-mi není úplně typická influencerka. Na jejím profilu nenaleznete módní hauly, tipy na kosmetiku, stejně tak její youtubová videa neoplývají rychlými střihy a akcí. Přesto si ale našla mnoho příznivců, kteří hltají každý její příspěvek jak na YouTube, tak na Instagramu. Sang-mi svým originálním formátem představuje úplně novou dimenzi provádění obligátních, neoblíbených domácích prací. Po zhlédnutí několika videí budete mít zkrátka chuť přeorganizovat si šatník, upéct nějaký dezert, a ještě k tomu umýt podlahy a vyprat záclony. Zajímavé také je, že ve svých vlozích většinou nemluví a své myšlenky a poznámky přidává pouze ve formě titulků, čímž dává vyniknout také kouzlu příjemného ticha v domácnosti.

Peníze nemusí vždy přinést štěstí

Tuto myšlenku Sang-mi rozvíjí prakticky v každém svém příspěvku, jak přímo tak nepřímo. Ona totiž to pravé štěstí našla právě doma během starosti o děti, ale i díky "povinnostem", které naplňují její den. Svým obsahem se tak snaží předat, jak důležité je vážit si vzduchu který dýcháme, vody, kterou pijeme a půdy ve které pěstujeme plodiny. I video, ve kterém Sang-mi sadí sazeničky salátu na vás bude působit emočně příjemným dojmem.

Není to jen máma v domácnosti

Ona totiž to pravé štěstí našla právě doma během starosti o děti, ale i díky "povinnostem", které naplňují její den.

Ačkoliv na svůj YouTube kanál sdílí především videa práci v domácnosti, editování a vaření rozhodně není vše, v čem je dobrá. Na svůj Instagram často přidává ukázky svých kreseb, pokud se zrovna doma nestará o děti, živí se Sang-mi jako ilustrátorka. Její láska k rodině a rodinnému životu se ale často promítají i do jejích kreseb.

Zdroje:

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy