Celebrity narozené ve znamení Vodnáře. Jak na ně sedí jejich znamení
Foto: Allexxandar / www.shutterstock.com

Celebrity narozené ve znamení Vodnáře. Jak na ně sedí jejich znamení

Vodnáři právě slaví narozeniny, tak si pojďme představit pár slavných, kteří se v tomto znamení narodili. Horoskopy o nás řeknou hodně a výrazně se podílí na formování naší osobnosti. Podívejte se, jak znamení zvěrokruhu sedí na tyto celebrity a jak jim pomohlo k úspěchu.

Charakteristika Vodnáře:

Vodnáři slaví narozeniny od 21. ledna do 20. února. Jsou pod vládou živlu vzduchu, který jim dává bystré a originální myšlenky. Jsou velmi milí, laskaví, tolerantní, dobrosrdeční a rádi se pořád ve všem zlepšují. Vyznačují se velkou touhou po svobodě a poznání a často mají neobvyklý životní styl. Jejich kreativita nezná meze, a tak není divu, že je mezi nimi tolik známých lidí. Ve znamení Vodnáře se narodilo i spoustu myslitelů, objevitelů a umělců, kteří svými vizionářskými myšlenkami předběhli svou dobu (např. Mozart, Edison, Dickens, Verne a mnoho dalších).

Jennifer Aniston (11. 2.1969)

Herečka s řeckými kořeny známá především jako Rachel z Přátel je držitelkou několika významných ocenění a alespoň párkrát o ní slyšel snad každý. Jennifer je typickou Vodnářkou a sama si to ráda připouští. Je nezávislá, upřímná, šarmantní a dokáže se nadchnout pro téměř cokoliv. Její nezávislost dokazuje i fakt, že za sebou má několik románků a vztahů, ale žádný z nich moc dlouho nevydržel. Má prostě ráda svoji svobodu. Má smysl pro humor a často jde proti proudu. Je také velmi inteligentní, úspěšná, a navíc umí vydělávat. Vodnáři jsou také často těmi nejlepšími v oboru, což u Jennifer rozhodně platí.

John Travolta (18. 2. 1954)

John Travolta se po hlavních rolích v Pomádě a Pulp Fiction stal jednou z největších hvězd Hollywoodu a jeho filmy všichni zbožňujeme. Jako pravý Vodnář má své osobní kouzlo, kterému se dá snadno podlehnout. Herecké ambice měl už jako dítě a od mala byl vyspělejší a zvídavější než ostatní. U Vodnářů je typická nadprůměrná inteligence, což platí i pro Johna. Navíc je loajální a svých přátel si velice cení, což je další typická vlastnost Vodnářů. 

Miroslav Donutil (7. 2. 1951)

Jeden z našich nejznámějších herců se také řadí mezi Vodnáře. I on je naprosto typickým případem. Je totiž opravdu nepřehlédnutelný, ať už na jevišti nebo na televizních obrazovkách, a také často pluje proti proudu. Má jedinečný smysl pro humor a originální myšlenky a historky, kterými často překvapí. Když ale není po jeho, dokáže být i dost arogantní, což je další typický rys Vodnářů.

Jaromír Jágr (15. 2. 1972)

Nejznámější český hokejista se stal špičkou ve svém oboru i v zámořském NHL a jen tak se nevzdává. Už v útlém věku se od ostatních hráčů lišil a díky tomu se z něj stala přímo legenda. Kvůli své kariéře má rád svou nezávislost a žije neobvyklým životním stylem. Aby si udržel své úspěchy, nesmí mu chybět ani nadšení a neobvyklé myšlení, typické pro Vodnáře. Navíc je i velmi schopný a umí si dobře vydělávat.

 
 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy