Andělská poselství na sobotu: Raci, využijte svou vynalézavost ke zlepšení vztahů, Střelci, poraďte přátelům či je rozesmějte

Andělská poselství na sobotu: Raci, využijte svou vynalézavost ke zlepšení vztahů, Střelci, poraďte přátelům či je rozesmějte
Spoustě z nás záleží na majetku, děláme z něho prioritu číslo jedna. Podle andělů je vlastnictví čehokoli pouhá iluze. Cokoli můžeme kdykoli ztratit, ale nejhlavnější je, že jakmile tu jednou nebudeme, majetek se vytrácí. Nevezmeme si ho s sebou do hrobu, k ničemu nám již není.

Pravdou však je, že majetek nám nikdy k ničemu užitečný nebyl. Jistě, je velmi důležité platit nájem, kupovat potraviny, které potřebujeme k životu. Majetek, který máme navíc, však patrně nikdy nevyužijeme k ničemu dobrému. Buď na něm sedíme nebo se jím chlubíme. Obě možnosti přetrhávají vřelé vztahy s dalšími lidmi. Kdybychom se podělili o pouhé procento našeho majetku, lidé by viděli, že nám nezáleží pouze na sobě. Co dnes můžete udělat vy? Přečtěte si své poselství pro dnešní den.

Beran (21. března – 19. dubna)

Přátelé vám dokážou zlepšit náladu, stejně jako vy jim. Navzájem si dokážete pomoci, když je zapotřebí. Máte-li společný cíl, dosáhnete ho mnohem dříve než kdybyste pracovali odděleně. Využijte jejich talent, aby vám pomohli, a vy jim nabídněte ten svůj.

Andělská rada: Sympatie by měly být zdrojem štěstí, nikoli zklamání. Pokud někdo z vašich přátel udělá přesný opak toho, co jste zamýšleli, v klidu jim sdělte, jak jste to původně mysleli vy.

Býk (20. dubna – 20. května)

Nezáviďte úspěšným lidem, co v životě dokázali. Místo toho zjistěte, proč toho dosáhli více než vy. Najděte poučení a vynechte závist a další negativní emoce. Promluvte si s nimi a vše, co vám řeknou, udržte v tajnosti, dokud si nebudete jisti, že vaše sdělení pomůže někomu jinému.

Andělská rada: Uspět dokážete jen tehdy, dokážete-li lidem naslouchat a plně pochopit to, co vám říkají. Ptejte se, kdykoli vám něco není jasné, a propast mezi vámi a úspěchem již nebude tak hluboká.

Blíženci (21. května – 21. června)

S některými plány vám musí pomoci někdo další, abyste dosáhli velkého úspěchu. Proč být známí pouze lokálně, když můžete uspět celosvětově? Čím více lidí váš plán doporučí dál, tím větší bude šance, že vám pomohou ti správní lidé. Nebuďte skromní, nebojte se chtít více.

Andělská rada: Ačkoli skromnost je jedna z nejlepších vlastností člověka, jakmile vymyslíte plán, jak pomoci dalším lidem, se skromností lidem ublížíte, tudíž si ji schovejte na jinou příležitost.

Rak (22. června – 22. července)

Jste značně vynalézaví a dokážete zlepšit všechny své vztahy i vylepšit svůj domov. Podmínkou je, že musíte opravdu chtít. Zaměřte se na všechny možnosti, které vás napadají, a vylepšete je bez ohledu na to, jak bezchybnými se nyní zdají být. Začněte tím, že svým nejbližším řeknete upřímný kompliment.

Andělská rada: Ačkoli se to může zdát jako špatný nápad, stanovit pevnější hranice ve vztazích je velmi prospěšné. Vlastně tím vyslovíte přání, aby se k vám ostatní chovali lépe než nyní.

Udělejte si čas na své přátele.
Udělejte si čas na své přátele. | Zdroj: ArturVerkhovetskiy / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Je dobré vědět, že kolem sebe máte lidi, na které se můžete kdykoli spolehnout. Nehledě na to, k jak riskantnímu kroku se rozhodnete, vaši přátelé vám vždy kryjí záda. A to je dobře. Na druhou stranu přijde den, kdy jim budete jejich laskavost muset oplatit. Důležité je umět i dávat, nejen brát.

Andělská rada: Co dělá některé přátele tak obtížnými? Je to nedostatek pochopení. Zkuste se na svět podívat jejich očima a zjistíte, že jejich chování není tak divné, jak se vám nyní zdá.

Panna (23. srpna – 22. září)

Nedůvěřujete dostatečně svým schopnostem. Vedete si dlouhý seznam věcí, které nedokážete udělat, a máte k nim připsané i plané výmluvy proč. Zaměříte-li se na něj pořádně, zjistíte, že je to vaše pohodovost, nikoli neschopnost, co vás drží zpátky a zabraňuje vašemu úspěchu.

Andělská rada: O několik let starší lidé vám mohou dát cennou radu, jak se svým životem naložit, aby vám způsoboval větší radost nežli utrpení. Stále jsou ve vašem věku, jen mají trochu více životních zkušeností.

Váhy (23. září – 23. října)

Láska je tu od toho, aby vás těšila, nikoli od toho, abyste se kvůli ní trápili. Vždy se snažíte urovnat všechny spory, ať už s partnerem či s člověkem, kterého byste si přáli mít po svém boku. Pravda je, že nikdo se nikdy nezařídí podle toho, co si přejete. Proto přistupte jen na ty komplimenty, na které váš vyvolený přistoupí.

Andělská rada: Není nic horšího než zlomené srdce způsobené tím, že od partnera čekáte, že vás pochopí. Vy jste jediní, kdo vás dokáže skutečně rozveselit, a očekávat nemožné vaši bolest pouze zhorší.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Chcete-li něco změnit na svém rodinném životě, čiňte tak pomalu a opatrně. Ne všichni vaši příbuzní budou mít radost ze všech změn, které provedete. Dejte jim čas, ať si zvyknou. Změňte něco malého a postupně k tomu přidávejte další změny.

Andělská rada: Dá se pochopit, že někdy máte sto chutí odejít od své rodiny a už se nikdy nevrátit. Máte však svou zodpovědnost. S vámi je také ne vždy snadné pořízení, respektujte proto nálady druhých.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Napište si výjimečný projev a poté ho předneste před svými přáteli, s nimiž se setkáte. Záleží jen na vás, jak ho pojmete. Může být plný vtipů, rad či životních zkušeností. Vše, co si myslíte, že vaše přátele zajímá či poučí, bude vhodné. Kreativita upevní vztahy mezi vámi a lidmi, ke kterým máte blízko.

Andělská rada: Nešetřete sladkými slovy, která vaše známé povzbudí v tom, co dělají. Nehledě na to, jak silní jsou, každý občas dospěje do bodu, kdy se mu hroutí všechny plány.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Nelíbí-li se vám program, který vymyslel někdo z vaší rodiny, nebojte se ohradit. Neexistuje špatná odpověď, pouze souhlas, který vám v konečném důsledku ublíží a sebere vám drahocenný čas. Ohraďte se, zároveň vymyslete náhradní plán, který by bavil nejen vás, ale i všechny vaše příbuzné.

Andělská rada: Buďte více upřímní. Bezhlavě odkývat všechny rodinné plány dokáže kdekdo, vy ale máte na to se ohradit a navrhnout něco, co vám bude mnohem příjemnější a co vás donutí nelitovat času, který jste si na to vyhradili.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Občas je nerozeznatelné, zda si děláte legraci a zda svá slova myslíte zcela vážně. To je problém, který způsobuje většinu nedorozumění, s nimiž se potýkáte. Mluvte s úsměvem na rtech, pokud vtipkujete, a s vážnou tváří, když mluvíte o něčem pro vás velmi důležitém.

Andělská rada: Mluvíte-li o financích, mluvte zcela vážně, nikdy si nedělejte legraci. Druhá osoba totiž může očekávat, že záměrně vše zlehčujete, aby za vás platila útratu. To se pochopitelně neděje.

Ryby (19. února – 20. března)

Svá slova šíříte nemoudře. Některé informace je lepší nechat si pouze sami pro sebe, zejména týkají-li se přímo vás. V danou chvíli si můžete myslet, že vaše slova nemohou být otočena proti vám. Může to být omyl, který se zapříčiní o snížení vaší reputace. Rozpoznejte, kdy jste již řekli dost.

Andělská rada: Nikomu nesdělujte výši svého příjmu, dokud tohoto člověka dostatečně nebudete znát. Tím předejdete přátelům pijavicím, kteří s vámi budou jen proto, že se z vás posypou peníze.

Zdroj článku:
  • Autorský text