Pětice znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže nejpřitažlivější. Je mezi nimi i to vaše?
Foto: djile / Shutterstock

Pětice znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže nejpřitažlivější. Je mezi nimi i to vaše?

Přitažlivost samozřejmě není jen o vzhledu. Charisma, smysl pro humor, vaše vlastnosti, i styl o vás mohou říct hodně. Proto nám určení vaší atraktivity pro opačné pohlaví může usnadnit i horoskop. Patříte podle astrologie i vy mezi ty nejpřitažlivější ženy?


Štír

Štírky jsou energické, mocné a vždy si jdou za tím, co chtějí. Dokud toho nedosáhnou, nic je nedokáže zastavit. Proto se také řadí mezi ty nejatraktivnější znamení. Nebojí se mužům projevovat svou oddanost a lásku a dávat najevo svou zamilovanost, což je dělá přímo neodolatelnými. Jejich největšími přednostmi jsou jejich svůdné hypnotizující oči a tajuplná povaha. Muže si poté dokáží snadno omotat kolem prstu a ti se ve vztahu se Štírkou mohou cítit trochu jako otroci. Snažte se tedy svým partnerům dávat trochu větší volnost.

Čtěte také: Znamení, která se nejčastěji uráží a která mají sklony k manipulativnímu chování

Váhy

Váhy jsou elegantní a harmonické. Mají smysl pro estetiku a přitažlivé jsou hlavně díky svému šarmu a citlivé povaze. Nejkrásnější jsou ve společnosti přátel a lidí, kteří je mají rádi. Snaží se, aby všichni kolem nich byly spokojení a umí vykouzlit příjemnou a přátelskou atmosféru. Jsou milujícími partnerkami, jsou nekonfliktní, nesobecké a do vztahu se snaží dávat všechno.

Čtěte také: Každý z nás má ve svém znamení skryté vlastnosti. Víte, jaké to jsou?

Lev

Lvice umí okamžitě upoutat pozornost každého, kdo projde kolem. Jejich sebevědomí, inteligence a vůdčí charakter jsou totiž pro ostatní velmi přitažlivé. Navíc o sebe hodně pečují a většinou dobře vypadají. Jsou rády středem pozornosti a muže zaujmou hlavně svou vášní a ohnivostí. Jsou však velmi hravé a většinou se snaží chovat nedostupně. Když se zamilují a jejich partner jim věnuje dostatečnou pozornost, umí být i dobrými partnerkami. Mají však sklony mužům lámat srdce a umí se chovat i hodně povýšeně. 

Čtěte také: Vyberte si osobní esenciální olej podle svého astrologického znamení

Rak

Račice jsou atraktivní především pro svou kreativní mysl, představivost, ale i oddanost a lásku, kterou mužům dokáží projevit. Jsou považovány za nejhezčí ženy zvěrokruhu. Do vztahů jdou vždy naplno a za svého partnera by obětovaly všechno.

Čtěte také: 3 nejvěrnější přátelé podle znamení zvěrokruhu

Panna

Panny jsou přitažlivé hlavně svou nevinností, něžností a půvabem. Jsou velmi romantické a mají rády, když o ně muži pečují a chovají se k nim s úctou. Vždy se snaží vše dělat dokonale a věnují pozornost i každému detailu, což se snaží vnést i do svého milostného vztahu.

Čtěte také: Neřesti podle znamení zvěrokruhu. Máte sklony k nevěře, lenosti nebo alkoholismu?

 
 
 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Horoskopy a zvěrokruhy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Najděte si způsob, jak se zbavit stresu podle vašeho astrologického znamení

Najděte si způsob, jak se zbavit stresu podle vašeho astrologického znamení

Stres je nezbytnou součástí našich životů, ale když se nahromadí, dlouhodobě může škodit. Proto bychom měli do svého programu zařadit aktivity, během kterých se uložený stres uvolňuje. Některé taktiky fungují jiným lépe než druhým, obzvlášť pokud jde o různé znamení zvěrokruhu.

Každý z nás má ve svém znamení skryté vlastnosti. Víte, jaké to jsou?

Každý z nás má ve svém znamení skryté vlastnosti. Víte, jaké to jsou?

Víme, že Beran je temperamentní, Ryby jsou zasněné a Štíři by všem chtěli vládnout. Ale pokud se ponoříme hlouběji, v každém znamení objevíme skryté vlastnosti, které jsou oficiálním výkladem potlačeny. Podívejte se jaké to jsou.

Vyberte si osobní esenciální olej podle svého astrologického znamení

Vyberte si osobní esenciální olej podle svého astrologického znamení

Na trhu je dnes velká řada éterických olejů vhodných do difuzéru nebo dostupné v koupelových a masážních směsích, které nám mohou pomoci se uvolnit a obnovit naši energii. Zvolte si ten pravý pro vás.

3 nejvěrnější přátelé podle znamení zvěrokruhu

3 nejvěrnější přátelé podle znamení zvěrokruhu

Máte perný den a přebíháte od jedné činnosti k druhé, abyste splnili všechny resty. Nejbližší přátelé jsou v takových chvílích poblíž a čekají vás s kávou a croissantem. Vědí co máte rádi a k narozeninám vám přejí mezi prvními. Cítíte se díky nim jako nejjasnější hvězda ve vesmíru. Přečtěte si, u kterých znamení si můžete být jistí, že vás nikdy nezklamou.

Znamení, která se nejčastěji uráží a která mají sklony k manipulativnímu chování

Znamení, která se nejčastěji uráží a která mají sklony k manipulativnímu chování

Není snadné komunikovat s člověkem, kterého se dotkne každé třetí slovo. Je to proto, že je přecitlivělý, příliš usiluje o důležité postavení nebo chce mít prostě kontrolu nad lidmi v jeho životě? U každého znamení převažují odlišné důvody k emocionálnímu zhroucení. Níže vám vysvětlíme, jaká převažují právě u těch nejurážlivějších znamení zvěrokruhu.


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy