Znamení, která jsou těmi nejlepšími sourozenci. Najdete tam toho svého?
Foto: PICADORPICTURES / Shutterstock

Znamení, která jsou těmi nejlepšími sourozenci. Najdete tam toho svého?

Někteří sourozenci mohou být spíše jako vaši nejlepší kamarádi. Přece jenom jste spolu prožili své dětství a znáte se ze všech nejlépe. Pouto, které si s nimi vytvoříte ale zůstává po celý život. Tato 4 znamení mají ke svým sourozencům hodně blízko a jsou pro ně velkou oporou. Jste mezi nimi i vy?

Váhy

Váhy jsou vyrovnané, spravedlivé a harmonické, což z nich dělá skvělé sourozence. Své vztahy berou vážně a je pro ně důležité svým sourozencům dělat společnost. Navíc je umí vždy dobře zapojit do konverzace, jsou veselé a vtipné a povídání s nimi proto nikdy nebude nuda. Vyhýbají se konfliktům a hádkám a umí rychle a efektivně vyřešit jakýkoliv problém, který by se mohl naskytnout. Mladší sourozenci jejich vlastnosti zpravidla obdivují a jsou na ně hodně pyšní. Občas se kvůli tomu mohou cítit i trochu zastíněni a odstrčeni, ale Váhy nikdy nezapomenou vyzdvihnout také jejich talenty a přednosti.

Váhy jsou vyrovnané, spravedlivé a harmonické, což z nich dělá skvělé sourozence.

Býk

Býci své sourozence nikdy neopustí a postaví se za ně za každé situace. Své vztahy berou naprosto vážně a svým blízkým jsou nadosmrti věrní. Své sourozence milují už od narození, i kdyby spolu neměli vůbec nic společného. Jsou připraveni zakročit při každém problému a nikdy je nenechají trpět. Jsou jim velkou oporou a rádi se jich zastanou. Na druhou stranu jsou ale hrozně tvrdohlaví a hádky s nimi mohou být až nezvladatelné. Je těžké nad nimi vyhrát, ale jejich sourozenci vědí, že se stejnou silou by bojovali i o jejich vztah a nadevše si jejich oddanosti váží.

Zdroj: Autor: goodluz / Shutterstock

Ryby

Ryby jsou jako sourozenci srdečné, láskyplné a soucitné. Na svých sourozencích vidí spoustu předností a rádi jim je připomínají. Také často zdůrazňují, jak moc je mají rádi a jak by se bez nich vůbec neobešli. Navždy jim v životě budou fandit a nic by jim na ně nedokázalo změnit názor. Sourozenci jim mohou říct úplně cokoliv, nebudou je soudit, ale spíše si budou vážit jejich upřímnosti a důvěry. Jsou připravené jim pomoct a utěšit je za každé situace.

Jsou ale velkým snílky, kteří často žijí ve svých vlastních fantaziích, a tak může být občas náročné s nimi probírat závažnější témata. Stejně jsou za ně ale jejich sourozenci naprosto vděční a vědí, že se na ně mohou s čímkoliv obrátit.

Rak

Raci jsou díky jejich lásce k rodině pečujícími a starostlivými sourozenci. O své sourozence se pečlivě starají a věnují jim všechnu svou lásku. Jsou pro ně něco jako náhradní rodiče a dokáží jim pomoci s každým problémem. Svůj vztah k nim berou velice vážně a chtějí s nimi navázat co nejsilnější pouto. Mají rádi šťastnou rodinnou atmosféru a vždy si proto najdou čas na rodinné a sourozenecké záležitosti. Občas kvůli tomu mohou být až přecitlivělí, když se jim dlouho nevěnujete nebo je něčím urazíte.

Zdroj: 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy