Víte, která znamení zvěrokruhu mají ty nejhorší vlastnosti?
Foto: T Studio / Shutterstock

Víte, která znamení zvěrokruhu mají ty nejhorší vlastnosti?

Třeba je to právě to vaše! Na co byste si měli dát pozor, abyste za svoje hříchy nešli do pekla a která znamení se tam určitě dostanou, se dočtete zde.

Beran 21.3. – 20.4. 

Jdete si vždy za svým a nikdo vás nedokáže zastavit. Proto dokážete být na ostatní taky pořádně arogantní a protivní, když s vámi nedrží krok či nesouhlasí. Protože jste velice tvrdohlaví, musí být vždy po vašem a tím se u ostatních zasazujete o zaručenou nenávist. Pokud se nad sebou nezamyslíte, přijdete zaručeně do pekla. 

Býk 21.4. – 21.5. 

Vaše zabýčenost vám může značně komplikovat život, zejména ve vztazích s druhými lidmi. Kvůli vaší tvrdé palici můžete na ostatní působit až poněkud arogantně. Sami však víte, že je to jen a pouze vaše maska a uvnitř jste velice dobrosrdeční a chcete pro své nejbližší to nejlepší. 

Blíženec 22.5. – 21.6.  

Vaši náladovost a neustálou změnu postojů málokdo ve vašem okolí zvládá. Váš partner by chtěl mít vedle sebe stabilního člověka, čehož se u vás rozhodně nedočká. Umíte také perfektně lhát a přetvařovat se, čímž si můžete jenom uškodit.  

Rak 22.6. – 22.7. 

Jste velice emočně založení a citliví jedinci, což z vás špatného člověka rozhodně nedělá. Jenom tím obvykle na ostatní hodně tlačíte a rádi také citově vydíráte, abyste si někoho přisvojili. Nezapomeňte však, že tím spíš každého odradíte a že vlastnit nikoho prostě nemůžete. Pozor, ať nakonec nezůstanete úplně sami.   

Lev 23.7. – 22.8. 

Musíte být neustále středobodem celého vesmíru. Myslíte si, že vám svět leží u nohou a kdekdo vám bude líbat nohy. Často si jdete pouze za vlastním prospěchem a nezajímá vás, že tím druhému škodíte. Umíte být k druhým opravdu nepříčetní a velice panovační, za což se určitě dostanete do pekla 

Panna 23.8. – 22.9 

Rádi máte ve všem pořádek a chcete, aby bylo po vašem v každém případě. To se týče i ve vztahu s druhou osobou. Z toho důvodu můžete být pro druhé dosti nesnesitelní. Musíte mít také ve všem svůj pořádek a tím je myšlena i celková čistota, kterou jste posedlí.  

Panny mají rádi ve všem pořádek, Zdroj: Kostikova Natalia / Shutterstock

Váhy 23. 9. – 23.10. 

Na ostatní můžete občas působit zvláště arogantně a sebestředně. Nemůžete za to, že jste posedlí svou vizáží a sebezdokonalováním. To z vás samozřejmě špatného člověka nedělá. Ne každý však bude holdovat vaší posedlosti dokonalostí. Čím ale rozhodně každého odradíte, tak to vaší typickou nerozhodností.  

Štír 24.10. – 22.11. 

Jste neustále v jednom kole, jste totiž posedlí nutkáním neustále něco řešit, čímž jste někdy značně nedostupní pro druhé. Vaše společenskost z vás však dělá velice zábavné jedince a chcete mít kolem sebe spoustu přátel. Tímto stylem však nikdy nebudete mít pravého přítele. 

Střelec 23. 11. – 21. 12. 

Jste velice aktivní jedinci a oplýváte spoustou energie, kterou se snažíte stále do něčeho investovat. Málo kdo s vámi však dokáže držet krok, neboť máte spoustu koníčků a ty jsou pro vás přednější než vaši blízcí. Rozhodně se však s vámi nikdo nenudí.  

Kozoroh 22.12. – 20.1.  

Jste velice konzervativní a zásadoví, a proto se s vámi může začít nejeden člověk nudit. Jdete si celý život za svým snem a kariérou a druhé odsouváte na druhé místo. Nikdy se nebojíte říci druhým, co si o nich myslíte a co se vám na nich nelíbí, i když tím druhé zraňujete, za což určitě půjdete do pekla.

 Vodnář 21. 1. – 20. 2. 

Jste velice nepředvídatelní a druzí nikdy nevědí, co od vás čekat. Nicméně se snažíte být pro druhé nejlepším společníkem a nikdo se s vámi nenudí. Partner to s vámi může mít velice těžké, neboť se dokážete zničehonic rozhodnout pro životní změnu, třeba se odstěhovat na opačnou stranu země.  

Ryby 21. 2. – 20. 3. 

Jste velice milí a empatičtí zrozenci. Vaše citlivost je možná až příliš zvýšená, což nemusí každý ve vašem okolí zvládat. Někdy dokonce umíte výborně hrát na city a chcete, aby vás druzí politovali. Máte však dobré předpoklady pro založení rodiny.  

 

Zdroj: 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy