Ze života nejsledovanější rodinky Británie
Foto: Autor: Bart Lenoir / www.shutterstock.com

Ze života nejsledovanější rodinky Británie

Ze života nejsledovanější rodinky Británie Další fotografie v galerii >
Foto: Autor: Bart Lenoir / www.shutterstock.com

V londýnské škole královských děti Thomas´s Battersea School bylo zavedeno několik bezpečnostních opatření, a tak se princátka Williama a Kate mohli s radostí před pár dny vydat do školy.


William a Kate

Jako většina rodičů, i William a Kate si v období jarních pandemických opatření užívali své děti na plný úvazek doma v izolaci na jednom z venkovských sídel královské rodiny.

Manželský pár sdílel během izolace své zážitky s fanoušky královské rodiny prostřednictvím sociálních sítí a nedávno si při veřejném vystoupení William zažertoval, jak se mu ulevilo, když odvedli s Kate první den děti do školy. Dodal, že posledních 5 měsíců s dětmi bylo krásných, ale hrozně dlouhých, čímž ujistil ostatní rodiče, že i nejprivilegovanější rodinka v Británii prožívá úplně obyčejné starosti.

Před pár dny se tedy oba potomci vydali společně do londýnské školy. George má sedm let a zahájil svůj třetí školní rok, který je pro jeho vzdělání podstatný. Princeznička Charlotte ve svých pěti letech letos do školy zamířila poprvé.

I přes koronavirovou nákazu, která na jaře ve škole propukla, měl George štěstí a zůstal zdravý. V domácí izolaci roli učitelky převzala Kate.

Teď už je rodina z venkova zpět v Londýně, a tak William a Kate pokračují ve své práci. Po uvolnění opatření byste je mohli potkat v obchůdcích v centru Londýna, kde navštěvují obchodníky a mluvili s nimi o problémech, které musí díky koronavirovu řešit. V jednom z pekařství se jim tak zalíbilo, že se vévoda s vévodkyní pustili do přípravy sladkých dobrot. Nikomu neušlo, jak dobře si Kate vedla jako pekařka. Vděčí za to měsícům na venkově, kdy si krátila čas přípravou sladkých dobrot pro své potomky.

A novinky z Ameriky

Rebelující princ Harry oslavil 15.9. 36 let. Se svou ženou Meghan je oslavil finančním darem pro charitativní organizaci, která podporuje zmírnění chudoby v Africe prostřednictvím vzdělávání dívek a mladých žen. Harry zdědil lásku k Africe po své matce Dianě a manželka Meghan je dlouholetou obhájkyní práv žen, rovnosti a rovných příležitostí. Harry obdržel formální přání od bratra Williama, ale jejich vztahy jsou po odchodu Harryho z Británie na bodě mrazu.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy