Čím bude mrazivý prosincový úplněk, přicházející ve znamení Blížence, zvláštní?

Čím bude mrazivý prosincový úplněk, přicházející ve znamení Blížence, zvláštní?
Na prosincový úplněk a zároveň poslední úplněk roku 2022 se můžeme připravit už 8. prosince v 5 hodin a 7 minut ráno. Prosincový úplněk, tedy úplněk dlouhých nocí, se odehraje pod vlivem Blížence.

Prosincový úplněk

Prosincový úplněk se nazývá také studený. Název úplňku je přenesen z dob koloniální Ameriky a od starých indiánských kmenů. Studený úplněk vyjadřuje mrazivé období, které během prosince nastává. Úplněk dlouhých nocí se nazývá z toho důvodu, že prosincový úplněk předchází zimnímu slunovratu.

Prosincový úplněk zakryje planeta Mars. V období úplňku dlouhých nocí se budeme soustředit především na naši kariéru a seberealizaci. Budeme chtít poznávat nové lidi a také nové situace. Nemějte strach z nových situací. Zkuste vykročit ze své komfortní zóny a nechejte do svého života vstoupit novou energii.

V období prosincového úplňku byste si měli dávat pozor na ruce, ramena, průdušky a také plíce. Dávejte si pozor na nachlazení, chřipku a onemocnění dýchacích cest. Preventivně užívejte vitamín D a vitamín C, nepřepínejte se, a pokud se nebudete cítit ve své kůži, raději si odpočiňte.

Prosincový úplněk pod vlivem Blíženců bude velmi rychlý, intenzivní a energický. Během úplňku můžete být více podráždění. Může se stát, že budeme mít sebelítostivé a plačtivé nálady. V tomto období bychom měli klást důraz na dostatečnou komunikaci. Odpočiňte si a dejte prostor sami sobě.

Dostatečnou komunikaci bychom měli věnovat hlavně svým milostným vztahům, které by mohly trpět nemalými spory. Můžeme být velmi náladoví, neklidní a napjatí. Pokud máte sklony k mlčení a svá slova a emoce převážně držíte v sobě, bude vhodné období k tomu, abyste promluvili.

Uleví se vám i vašemu období. Pokud něco zůstane nevyřčeno, může vás to zbytečně trápit. Nebojte se otevřít, možná budete překvapeni, s jakým pochopením vaše slova okolí přijme.

Pokud budeme mít potřebu jednat impulsivně a nerozvážně, hrozí nám, že daná situace nedopadne úplně podle našich představ. Radši si veškerá důležitá rozhodnutí odložte na pozdější období, které bude klidnější. V období prosincového úplňku bude důležité zachovat chladnou hlavu a jednat s rozmyslem a odstupem.

úplněk, zdroj: Johnnysdee / Shutterstock

Vaše intelektuální stránka bude během prosincového úplňku na maximální úrovni. Pokud se chystáte na nějakou zkoušku nebo test, budete vám přát štěstí. Jestliže hledáte ve svém životě nový impuls, v období prosincového úplňku vás může napadnout nový podnikatelský záměr nebo zájem či záliba, které se budete věnovat a bude vás naplňovat.

Zabýváte se uměleckou činností? Můžete očekávat, že vás během prosincového úplňku políbí múza a vy budete sršet nápady a tvořivostí.

Pokud máte citlivější povahu, můžete úplněk vnímat velmi intenzivně. Prosincový úplněk velmi blízce ovlivní Střelce, Blížence, Ryby a Panny.