Novoroční horoskop pro zamilované. Kozorozi neztrácí čas zbytečnými věcmi, ve Vodnáři se bude těžké vyznat
Foto: pink panda / Shutterstock

Novoroční horoskop pro zamilované. Kozorozi neztrácí čas zbytečnými věcmi, ve Vodnáři se bude těžké vyznat

Říká se, že nejsilnějším citem je láska, a co teprve v počátečním stádiu, kdy nás úplně pohltí. Různá znamení prožívají zamilovanost jinými způsoby, a proto mezi partnery dochází k častým nedorozuměním. Co je ve vztahu důležité pro vás? A na co byste si měli dávat pozor?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Váš milovaný bude mít pocit, že mu dostatečně nenasloucháte, a počáteční zklamání se může rozvinout do odcizení. Hned na začátku vztahu je důležité vybudovat si důvěru a ujistit partnera, že je pro vás jeho názor stejně důležitý jako váš vlastní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neradi se vtíráte a tak jste to málokdy vy, kdo se ozve jako první. V partnerovi můžete vzbudit podezření, že vám na něm nezáleží a že chcete, aby se doprošoval. Ač jste tvrdohlaví, na vztahu vám velmi záleží, proto se nebojte dát náklonnost najevo a nezapomeňte na nějaký kompliment.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jste velmi impulzivní a upovídaní, proto je pro vašeho partnera těžké dostat se ke slovu a sdělit vám, co ho trápí, a může se cítit osamocený. Jestliže se hned na začátku vztahu bude cítit opomíjený, nedopadne to dobře. Zkuste více naslouchat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Již po pár schůzkách začnete plánovat budoucnost, což vašeho partnera vyděsí, chce si užívat romantické začátky a ne se příliš brzy nořit do stereotypů a plánování. Lajnováním vztahu se snažíte vypořádat se svými emocemi, ale více by vám prospělo, kdybyste si užívali přítomný okamžik.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Zpočátku na svého partnera budete působit sebestředně, protože s ním nebudete trávit tolik času, kolik by si přál. Když mu však nebude nejlépe, budete to právě vy, kdo za ním přijde a podpoří ho, díky čemuž si uvědomí, že city k němu jen neumíte dávat moc najevo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Váš drahý protějšek to s vámi bude mít zpočátku těžké. Bude si muset zvyknout na neustálé sarkastické poznámky a hodně se snažit, abyste se mu dokázali otevřít a začít důvěřovat. Když se však ujistíte, že je to ten pravý, získá ve vás nenahraditelnou podporu.

Láska, Zdroj: Rido / Shutterstock

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zamilovaný partner nebude šetřit romantickými gesty a bude vás zvát na večírky. Ač máte společnost rádi, spíše byste upřednostnili trávení více času jen ve dvou. Na vztahu vám velmi záleží a nastanou-li potíže, budete bojovat ze všech sil, abyste ho udrželi.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Než vás partner pořádně pozná, bude mít pocit, že se ho snažíte ovládat a manipulovat tak, aby měl stejné názory a vkus jako vy. Ovšem vy jen potřebujete čas, abyste se zbavili své ostražitosti a dovolili mu spatřit vás takové, jací skutečně jste. Upřímní, loajální a extrémně starostliví.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partner bude bojovat s vaší nenuceností a neochotou brát život, nebo alespoň vztahy, vážně. Vypadá to spíše jako byste zamilovanost brali jen jako další dobrodružství na vaší zážitky nabité životní cestě.

Ocení však, že budete podporovat i jeho vášně a dopřejete mu volnost.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Neztrácíte čas zbytečnými věcmi, protože máte velmi přísnou pracovní morálku a plán a chvíli se bude zdát, že mezi ně řadíte i vztahy a randění. Svou trpělivostí vás však partner přesvědčí, že je pro vás opravdu důležitý, a začnete mu více důvěřovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Je těžké se ve vás vyznat, některé dny jste extrémně milí, jindy zase odtažití. Vyjasněte si s partnerem hned na začátku, že potřebujete svoji svobodu, ale zároveň dopřejete svobodu i vy jemu. Svého milého rádi motivujete, aby se neustále zlepšoval.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jste velmi emotivní a citliví, a proto bude nějaký čas trvat, než partner zjistí, jak s vámi má komunikovat, aniž by vás rozrušil. Výčitky, které ucítí, se bude snažit odčinit romantickým gestem. Svou citlivost však využijete i v péči o svou lásku, neboť jste chápaví a vnímaví.

 

Zdroje:

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy