Nejhorší den příštího týdne: Blíženci budou osamění, Lvi zatouží po majetku

Nejhorší den příštího týdne: Blíženci budou osamění, Lvi zatouží po majetku
Příští týden nám přinese sice mnoho krásného a příjemného, ale na každé znamení čeká také den, který rozhodně nebude patřit mezi ty nejlepší dny v našem životě.

Nejhorší den z celého týdne nutně nemusí znamenat, že bude hrozný a potká Vás velké trápení. Třeba jen nebude tak skvělý, jako všechny ostatní dny nadcházejícího týdne. Proto neměj strach a berte následující řádky jako radu, jak se vyhnout komplikacím a čemu se raději tento den vyvarovat. Pozitivní myšlení a vlastní snaha nám může i ten nejhorší den posledního týdne v měsíci výrazně zlepšit.

Beran (21.3. - 20.4.) 

Úterý 28. března

Věž

V úterý se připravte na velmi nečekané a překvapivé zprávy, které nebudou zrovna pozitivního charakteru. Nemusí se sice jednat o nic vážného, ale buďte připraveni na nutnost rychlého rozhodování. 

Býk (21.4. - 21.5.) 

Pondělí 27. března

Slunce 

V pondělí si dejte velký pozor na své chování, které by mohlo být poněkud uštěpačné, dokonce až dětinské. To by mohlo způsobit konflikty s Vašimi přáteli, nebo rodinou.  

Blíženec (22.5. - 21.6.) 

Čtvrtek 30. března

Poustevník 

Tento den se budete cítit velmi opuštění. Budete mít pocit, že jste na všechno sami. Ale nemějte strach. Půjde jen o velmi krátkodobé emoce a brzo si zase uvědomíte, jak skvělé lidi kolem sebe máte.

Rak (22.6. - 22.7.) 

Pondělí 27. března

Čtverka pohárů 

V pondělí Vás velmi potrápí pocity nudy a apatie. Do ničeho se Vám nebude chtít a i v práci Vám nic nepůjde snadno. Do všech činností se budete muset nutit a nebudou Vám přinášet žádnou radost. 

Lev (23.7. - 22.8.) 

Úterý 28. března

Šestka pentaklů

V úterý zatoužíte především po hmotných záležitostech. Budete chtít víc a bude Vás trápit pocit, že máte naopak málo. To může způsobit závist, která Vás pořádně potrápí.

Panny by si měly dát v úterý 28. pozor na hádky s blízkými
Panny by si měly dát v úterý 28. března pozor na hádky s blízkými | Zdroj: fizkes / Shutterstock

Panna (23.8. - 22.9.) 

Úterý 28. března

Trojka pohárů 

Dejte si v úterý velký pozor na konflikty a hádky s rodinou a kamarády. Slova, která řeknete, již nepůjde vzít zpět a mohou ublížit. 

Váha (23.9. -23.10.) 

Pondělí 27. března

Velekněžka 

Dejte si pozor na člověka, který je velmi falešný a snaží se Vám ublížit. Právě v pondělí by se mu totiž mohlo až příliš dařit. 

Štír (24.10. - 22.11.) 

Úterý 28. března

Milenci

Úterý utrpí rány Vaše srdce. Vztah, do kterého jste vkládali své naděje, se ukáže jako letmá známost, bez vážnějších záměrů.

U střelců hrozí žárlivost, či dokonce provalení milostného trojúhelníku
U střelců hrozí žárlivost, či dokonce provalení milostného trojúhelníku | Zdroj: oneinchpunch / Shutterstock

Střelec (23.11.- 21.12.) 

Sobota 1. dubna

Trojka mečů

Drobné nezdary Vás v sobotu čekají ve vztazích. Potrápí Vás žárlivost, hádky, nebo dokonce provalení milostného trojúhelníku. 

Kozoroh (22.12. - 20.1.) 

Čtvrtek 30. března

Páže mečů 

Ve čtvrtek se chraňte především před útočným kolegou, který nebude zrovna v dobré náladě a z Vás si bude chtít udělat hromosvod svých emocí. 

Vodnář (21.1. - 20.2.) 

Čtvrtek 30. března

Sedmička mečů 

Úsměv na tváři Vám mohou zmrazit pomluvy. Pomlouvaným můžete být Vy, ale pozor si dejte také na to, abyste nepomlouvali někoho Vy. Dotyčný by mohl zjistit, co o něm povídáte. 

Ryby (21.2. - 20.3.) 

Středa 29. března

Vůz

Ve středu mohou být překaženy Vaše plány, na kterých jste již delší dobu pracovali. Nenechejte se odradit a najděte novou cestu. 

Zdroj článku:
  • Autorský text