Jak si doma přichystat skvělou romantickou atmosféru
Foto: Africa Studio / Shutterstock

Jak si doma přichystat skvělou romantickou atmosféru

Romantická atmosféra je důležitá pro různé příležitosti ve vašem životě. Chcete vědět, jak vytvořit tento druh intimní atmosféry, ať už na výročí, narozeniny, Valentýna nebo při jakékoli jiné příležitosti? Existuje mnoho tradičních způsobů, jak podpořit romantickou atmosféru, ale existují i jiné méně tradiční metody, které fungují stejně dobře.


Romantická nálada

Jedním z tradičnějších způsobů, jak vytvořit romantickou atmosféru, je použití svíček a dalších drobností zlepšujících náladu. Měkká, tlumená záře svíček je mnohem romantičtější než jasné LED světlo, které namáhá oči. Pokud máte chuť přidat další vrstvu intimity, vyberte si vonné svíčky. Vůně, kterou si vyberete, je čistě na vás, ale je rozumné rozhodnout se pro něco lehkého a uvolňujícího než pro silnou vůni. Můžete si také vybrat vůni, která zvýší vaše libido a nebude vás bolet hlava.

Zvelebte si svůj prostor

Rozsypte po místnosti okvětní plátky červených růží a zajistěte se tlumené světlo v ložnici. Pokud budete vařit, připravte si jídlo předem, ať nejste nervózní a všechno stíháte. Koneckonců, romantické večery přeci neplánujete tak často. Dejte chladit šampaňské, zapněte pusťte svou oblíbenou hudbu a ujistěte se, že je všechno tak, jak má být.

Kupte romantické dárky

Nemusí být zrovna Valentýna, abyste své drahé polovičce věnovali nějaký krásný dárek. Vsaďte na čokoládu, protože právě čokoláda je afrodiziakum. Může také zvýšit váš sexuální apetit a podpořit průtok krve. Je to skvělý začátek, pokud chcete zlepšit své sexuální zdraví. Jiné potraviny, jako jsou jahody nebo celer, mohou libido vzrušovat. Navíc tucet růží rozložených po posteli perfektně buduje sexuální napětí. Mezi červenými růžemi a čokoládou budete připraveni na romantický večer plný sexuálních aktivit.

Můžete také uvažovat o dárcích, jako je masážní gel, který je bezpečný pro kontakt s vašimi genitáliemi, pilulka na podpoření mužské erekce a další výrobky pro sexuální zdraví, jako jsou lubrikanty, vůně a další.

 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Další články z rubriky Láska a Vztahy

Pět jazyků omluv aneb když promiň nestačí

Pět jazyků omluv aneb když promiň nestačí

Jelikož nikdo není neomylný, a lidé neustále říkají a dělají věci, které druhým vadí, dobrý vztah se bez omluv a odpuštění neobejde. Nelaskavá slova nebo činy vytvářejí mezi lidmi citovou bariéru. Ta zmizí pouze tehdy, když se omluvíme a když nám druhá strana odpustí.

Než si řeknete ANO: Zásnuby jsou zase v módě

Než si řeknete ANO: Zásnuby jsou zase v módě

Zásnuby se opět vrátily do módy a tímto rituálem si prochází i řada současných párů. K čemu sloužily v minulosti, jak probíhají tradiční zásnuby dnes a jakých chyb se při žádosti o ruku vyvarovat?

Proč se doma hádáme? Nejčastější konflikty v manželství

Proč se doma hádáme? Nejčastější konflikty v manželství

Lidé by se vyhnuli spoustě trápení, kdyby věnovali více času partnerským hovorům a vzájemnému naslouchání, které vede k partnerskému porozumění. Neshody v manželství vznikají na základě těch nejobyčejnějších potřeb a tužeb.

Slavné ženy, které se rozhodly zůstat bezdětné

Slavné ženy, které se rozhodly zůstat bezdětné

Životní osudy jsou opravdu rozmanité. Rozhodnutí nemít děti vychází z různých životních zkušeností. O mateřský cit však ani ženy bezdětné nepřichází a každá si nachází svou originální cestu, jak jej projevit.

Co nám brání v aktivním naslouchání

Co nám brání v aktivním naslouchání

Může se stát téměř cokoliv a dozajista od mnoha svých známých uslyšíme: “Znám někoho, kdo je na tom hůř,” Aniž bychom si stačili o našem problému popovídat, už se dozvíme o příbuzném příbuzného, který taky spadl z kola, a i bez nohou si žije docela šťastně.


Další články z rubriky Láska a Vztahy