Kozorozi: Andělský horoskop na leden archanděla Azraela

Kozorozi: Andělský horoskop na leden archanděla Azraela
Každý z nás má svého anděla strážného, který nás ochraňuje. Záleží ale, kdy jste se narodili. Vaše znamení zvěrokruhu ovlivní celý váš rok 2022. Leden je tím nejdůležitějším měsícem, počátkem, obdobím naděje a změn.

Chcete vědět, jestli je vaším strážným andělem archanděl Azrael? Přečtěte si tento článek a na konci se to dozvíte.

Anděl Azrael vás v lednu vyzve, abyste vyjádřili své pocity v citlivých záležitostech doma, ve společnosti, ve škole nebo v zaměstnání. Nenechte se rozhodit lidmi s negativními myšlenkami. Měli byste být vždy za všech okolností pozitivní ve všem, co děláte. Je pravděpodobné, že dosáhnete vašeho kariérního vrcholu, pokud se budete maximálně soustředit na vaši práci.

 ,,Nenechte se rozhodit lidmi s negativními myšlenkami.´´

Stále můžete být šťastní, i když ve vašem životě není všechno dokonalé. Je možné, že uvidíte nedokonalosti ve všem, co děláte. Ale dle archanděla Azraela je to jen váš pocit, takže vám radí, abyste se jím neřídili. Doporučuje vám, abyste k ostatním lidem byli laskaví, i když oni nejsou a máte pocit, že se proti vám celý svět spikl. Je důležité, abyste všem přáli jen to nejlepší. Tohle ovlivní celý váš rok 2022.

Láska v lednu

Dle vašeho andělského horoskopu na leden 2022 nebudou vaše vztahy s partnerem procházka růžovou zahradou. Je vám předpovězeno, že opravdová láska není vždy snadná. Nesmíte se řídit jen sexualními pudy. Nejlepší způsob, jak ukázat lásku svému manželovi/ manželce nebo partnerovi/ partnerce, je pochopit je. Naučte se komunikovat se svou drahou polovičkou. Jediná věta může zlepšit jejich náladu, tudíž je stěžejní, abyste si vytvořili váš vlastní stabilní komunikační kanál.

Pokud jste sami, je těžké čekat na lásku svého života, o které víte, že možná nepřijde. Nikdy se ale nevzdávejte, ten pravý/ pravá je za dveřmi. Na vaši narozeninovou oslavu může přijít nečekaný host, s kterým si padnete do oka.  

Rodinné vztahy

Archanděl Azrael předpovídá lásku, Zdroj: Lucky Business / Shutterstock

Archanděl Azrael předpovídá zvláštní lásku, která vyzařuje z vašich dětí a manžela. Váš manžel vás bude milovat ne kvůli těhotenství, ale proto, že jste jedinečná. Mít dítě je jen jedním ze způsobů, jak upevnit vaše rodinné pouto. Každý člen rodiny se bude podílet na vašem rodinném štěstí. Po celý rok bude vaše rodina na pozitivní vlně, což vám přinese jen to nejlepší. Povzbuďte vaše děti, aby vždy přistupovaly k životu s úsměvem.

Zdraví

Pokud jste se vyhýbali nezdravým tukům a sacharidům, budete v kondici. Je vám doporučeno celý leden jíst zdravě, vyberte si tedy kvalitní potraviny, které jsou výživné a podpoří metabolismus vašeho organismu. Pokud je to pro vás náročné, vyhledejte radu výživového poradce.

Kariéra a finance

V lednu ukážete, jak je důležité být v práci proaktivní. Vaše možnosti jsou nekonečné, můžete dělat cokoliv. Nemusíte celý život pracovat pro jednu společnost. Postarejte se o realizaci svého kariérního plánu, abyste uspěli v rychle se měnícím světě.

Mějte pod kontrolou vaše finance. Peníze jsou citlivým faktorem v mnoha vztazích. Nedovolte, aby se vztahy, které máte s ostatními, řídily penězi. V lednu se chopte nových finančních příležitostí. Je podstatné vědět, kam investovat své peníze, abyste dosáhli vysokých výnosů.

Vzdělání a cestování

Využijte každou příležitost naučit se něco nového. Informace budou ve vašem životě vždy důležité. Andělský horoskop vám ukáže, že správné znalosti vám budou k užitku. Podnikněte rodinný výlet k vašim známým. Andělský horoskop vám říká, abyste se v lednu bavili a užívali si drahocenný čas s celou vaší rodinou.

Myslíte si, že je tento andělský horoskop určen vám? Pokud slavíte narozeniny mezi 22. 12. až 20. 1., tak ano. Archanděl Azrael je andělem strážným všech kozorohů.

 

Zdroje: