Co čeká na jednotlivá znamení v prosinci v oblasti lásky podle tarotových karet?

Co čeká na jednotlivá znamení v prosinci v oblasti lásky podle tarotových karet?
Pokud chceme být v životě opravdu šťastní, potřebujeme kolem sebe mít milované lidi, kvalitní vztahy a v ideálním případě také opravdovou lásku. Někdo už krásný romantický vztah prožívá a někdo jiný na něj teprve čeká.

 Ať už patříte do jakékoli skupiny, zajisté vás zajímá, jak se vaše vztahy budou vyvíjet. Na odpověď jsme se zeptali tarotových karet. Co čeká v lásce jednotlivá znamení? Jak si v prosinci přitáhnout lásku do života a na co si dát pozor? 

Beran (21. 3. 20. 4.) 

V prosinci si dejte velký pozor na pokušení. Můžete potkat osobu, která se pokusí narušit váš současný nebo vznikající vztah. Tato osoba sice bude okouzlující, ale její úmysly nebudou čisté. Buďte silní a nepodlehněte. Jinak se totiž můžete připravit o velké štěstí. 

Býk (21. 4. 21. 5.) 

Prosinec nebude ve vašem případě lásce příliš přát. Ale věřte, že to bude ku prospěchu věci. Najdete si více času pro sebe a zapracujete na svém životě a sebevědomí. Díky tomu si budete připadat silnější a šťastnější. Ujasníte si totiž své priority a hodnoty, které ve svém životě vyžadujete. 

Blíženec (22. 5. 21. 6.) 

Tento měsíc na vás čekají krásné dny. Kolo štěstí se otočí ve váš prospěch a sklidíte to, co jste již dříve zaseli. Pokud jste zadaní, dočkáte se upevnění vztahu. A pokud jste svou životní lásku nepotkali, v prosinci se to může změnit. Nechte ale věcem volný průběh a netlačte příliš na pilu. 

 

Rak (22. 6. 22. 7.) 

Prosinec pro vás bude téměř magický. Potkáte úžasného člověka, se kterým si budete skvěle rozumět. Chemie mezi vámi bude velmi silná, a vy tak položíte pevný základ novému krásnému vztahu. Nespěchejte a raději se soustřeďte na vzájemné poznání. Komunikace pro vás bude hlavní téma měsíce. 

Lev (23. 7. 22. 8.) 

V lásce se vám bude opravdu dařit. Budete sklízet plody své předchozí snahy a prožijete mnoho krásných a romantických dnů plných lásky a vášně. Neusínejte ale na vavřínech a pracujte na vašem vztahu i nadále. 

Panna (23. 8. 22. 9.) 

V prosinci budete hodně vzpomínat na minulost a své předchozí vztahy. Mohou vás potrápit pocity osamění a stále dokola budete přemýšlet, kde jste dříve udělali chybu. Ke konci měsíce se vám ale podaří minulost uzavřít a vy postupně získáte opět pevnou půdu pod nohama. 

Váha (23. 9. 23. 10.) 

Tento měsíc bude od vás vyžadovat ve vztazích velkou dávku trpělivosti. Osud vás bude poněkud zkoušet, zda o váš vztah opravdu stojíte. Pokud chcete ze situace odejít jako vítěz, nesmíte se vzdávat. Buďte silní, čestní a upřímní. 

Rodinná láska, zdroj: fizkes / Shutterstock

Štír (24. 10. 22. 11.) 

V prosinci na vás mnoho lásky nečeká. Potkat se můžete s nepochopením a pocity smutku a zoufalství. Velmi důležité je změnit váš pohled na lásku. Nedaří se vám v lásce? To ale ještě neznamená, že se musíte ukrývat před světem. Věnujte se svým kamarádům a rodině. Prospěje vám to. 

Střelec (23. 11. – 21. 12.) 

V prosinci si budete připadat neodolatelní. A stejně budete také působit na vaše okolí. Do věcí se budete vrhat po hlavě a občas na své okolí budete působit až bláznivě. Právě to ale ocení váš protějšek a váš vztah se ještě více upevní. Pokud svou lásku ještě nemáte, díky své odvaze a bezprostřednosti ji můžete tento měsíc získat. 

Kozoroh (22. 12. 20. 1.) 

V prosinci si dejte velký pozor na přetvářku. Uvnitř vás se může odehrávat velké drama. Na sobě ale nedáte na první pohled nic znát. Vaše chování ale mnohé prozradí a mohlo by od vás odradit člověka, kterému na vás opravdu záleží. 

Vodnář (21. 1. 20. 2.) 

Vaše vztahy a láska budou v prosinci poněkud povrchní. Čekají na vás velmi silná vzplanutí, která ale nebudou mít příliš dlouhodobý charakter. Pokud si budete plně vědomi letmosti tohoto vztahu, je všechno v pořádku. Neslibujte si od něj ale příliš. Můžete být totiž velmi zklamaní. 

Ryby (21. 2. 20. 3.) 

Toužíte po pevném vztahu, který bude trvat do smrti. V prosinci ale budete ze současného vztahu podvědomě utíkat pryč, protože cítíte, že to není to pravé ořechové. Kromě zbabělého útěku ale raději zvolte upřímnou komunikaci. Jinak totiž můžete někomu velmi ublížit.

Zdroj článku:
  • autorský text