Sen o bombardování

Sen o bombardování
Výkladem snu o bombardování jsou pravděpodobně nemilé zprávy, které v brzké době dostanete. Pokud jste ve snu viděli padající bomby z letadla, nejspíš se brzy dočkáte nepříjemného setkání.

Jestliže jste ve snu slyšeli výbuchy, které doprovázejí bombardování, znamená to, že se brzy můžete stát obětí podvodu. Bombové exploze ve snu také vyjadřují vaše aktuální citové nastavení.

Bombardování zažité ve snu vám předpovídá neočekávanou událost, kterou brzy zažijete. Čím větší bylo bombardování, tím důležitější daná situace bude.

Když jste byli ve snu svědky bombardování, můžete brzy očekávat problémy na vztahové úrovni. Hrozí, že se vaše vztahy rozpadnou a váš život a přesvědčení se začnou ubírat novým směrem.

Pokud bomba ve snu nevybouchla, znamená to, že můžete očekávat osudový obrat, ale nebude mít tak ničivé následky. Jestli jste ve snu viděli bombu, očekávejte strach z budoucnosti.

Zažili jste bombardování ve snu? Hrozí vám emocionální útrapy. Buďte připraveni čelit urážkám a nátlaku.

Pokud jste vy sami ve snu někomu vyhrožovali bombardováním, očekávejte nerovnováhu a nesrovnalosti.

Zdroj: Autor: Romolo Tavani / Shutterstock

Jestliže vás ve snu překvapilo bombardování a vám se nic nestalo, můžete být klidní. Nestane se vám nic ani ve vašem reálném životě. Když jste ve snu viděli bombardování města, také se nestrachujte, brzy zažijete skvělou zábavu.

Pokud se sen o bombardování zdál mladé dívce, znamená to, že bude zklamaná v lásce. Budete si muset přebrat své priority a pravděpodobně je budete muset přehodnotit.

Sen o bombardování může také předpovídat podlomené zdraví a příchod nemoci. Pravděpodobně se bude jednat o onemocnění, u kterého je významná zvýšená tělesná teplota.

Bombardování viděné ve snu přináší nepokoje a úzkost. Pokud budete ve snu po bombardování zranění, může přijít špatná situace, kterou ale s přehledem překonáte, aniž byste na tom strádali po zdravotní stránce.

Jestliže ve snu zažijete velké bombardování a uvidíte při něm umírat lidi, znamená to, že budete bojovat o přízeň člověka, který k vám nepatří.