Jaké jsou 4 důvody, proč spolu Blíženci a Vodnář tvoří kompatibilní pár

Jaké jsou 4 důvody, proč spolu Blíženci a Vodnář tvoří kompatibilní pár
Blíženci a Vodnář – dvě zcela rozdílná znamení, která však mají také mnoho společného. A v čem se odlišují, v tom se navzájem doplňují. Pojďme se podívat na 4 hlavní důvody, proč spolu Blíženci a Vodnář mohou tvořit perfektní pár.

Oba dva patří do vzdušného znamení

Vzdušná znamení jsou ta, která příliš nehledí na názory ostatních lidí a vymýšlejí si svůj vlastní životní styl, který jim vyhovuje. Většinou mají odlišné ideologie než ostatní lidé. A do této kategorie znamení spadají Blíženci i Vodnář. Blíženci upřednostňují výstřednost a kreativitu, zatímco Vodnář je raději mezi lidmi.

Tyto touhy vedou k opravdu vyrovnanému vztahu, poněvadž Blíženci působí chytře a skvěle komunikují, což Vodnáři dává pocit, že konečně našel někoho, s kým by si uměl představit život. To samé cítí Blíženec, poněvadž Vodnář se cítí nejšťastnější, pokud může s lidmi komunikovat.

Lépe si vzájemně rozumějí než v případě jiných lidí

Jak již bylo řečeno, tato dvě znamení se skvěle doplňují. Jediné, co může bránit šťastnému vztahu, jsou někdy až přehnané emoce, ale tento vztah to nikdy nenaruší, poněvadž páry Vodnář a Blíženci mají velký smysl pro porozumění jiných bytostí. Jelikož si takto skvěle rozumějí, vzniká obrovská důvěra v toho druhého, jíž jen tak někdo nezlomí.

Věří více svému partnerovi než ostatním lidem, kteří mohou šířit fámy, aby druhým ublížili. Tato vzdušná znamení si vzájemně rozumí mnohem lépe než ostatní lidé, a z tohoto důvodu mají slušnou šanci, že spolu zůstanou a budou oba šťastní.

Jsou intelektuálně na stejné vlně

Jsou si intelektuálně velice podobní, a proto si budou mít vždy o čem povídat. Navzájem se ohromují svým intelektem, a proto se nestane, že by se dostali do bodu, kdy si nebudou mít o čem povídat a co chválit na tom druhém. Tito dva lidé se nemusí bát, že by je partner v ničem nepodpořil, ba naopak, oba rozumí tužbám a cílům toho druhého, a proto se budou podporovat v růstu osobního i profesního života.

Ještě lépe, oba jsou opravdu otevření k druhému a řeknou mu o všech svých problémech. V ostatních vztazích jim to přinášelo ještě větší potíže, ovšem spolu se ničeho nebojí.

Váží si osobního prostoru toho druhého

Jako v každém vztahu, i v tomto se vyskytne řada problémů. Ovšem tito dva lidé vždy budou vědět, jak zařídit, aby vztah opět fungoval. Vědí, že vztah bude fungovat pouze v případě, že problémy budou řešit společně. Jejich potřeba svobody a odlišné názory je stmelí dohromady vždy, když začne jít do tuhého, a oba partneři si připomenou, proč dodnes zůstali spolu. Budou se podporovat a zároveň si ponechají takovou svobodu, aby dělali to, co je baví nejvíce.

Zdroje článku: