Jaké aktivity si naplánovat na léto podle zvěrokruhu
Foto: Robert Kneschke / Shutterstock

Jaké aktivity si naplánovat na léto podle zvěrokruhu

Po dlouhé zimě, kdy jsme byli zavřeni sami doma se všichni těšíme na léto. Ale protože jsme hladoví po cestování a společnosti, možná se neumíme rozhodnout, čemu dát přednost. Podívejte se, po čem touží vaše znamení.

Beran

Když u vás zaklepe dobrodružství na dveře, nikdy neřeknete ne. Jděte do akce, naplánujte si dovolenou snů uprostřed hor a lesů nebo v rušném městě. Pokud někdo potřebuje odpočívat a ležet na pláži, vy to určitě nejste. 

Zdroj: Autor: EpicStockMedia / Shutterstock

Býk

Milujete luxus, krásu a pohodu, ale to nutně neznamená nejdražší dovolenou. I v rozumné vzdálenosti od svého bydliště najdete penziony, které vám nabídnou pohodlí, dobré jídlo a krásný výhled na českou krajinu. 

Blíženci

Vládne vám Merkur, planeta komunikace. Nabijí vás přítomnost přátel, rádi dáváte dohromady lidi podobného smýšlení a organizujete společenské akce. Uspořádejte třeba zahradní párty, kam pozvete všechny, které jste dlouhou dobu neměli možnost vidět. 

Rak

Ať už jste kdekoliv, milujete své pohodlí a rodinnou atmosféru. Vytvořte si ji třeba v karavanu a procestujte republiku nebo užijte si léto s příbuznými u vody. Důležité je, abyste se cítili jako doma, i když budete tisíce kilometrů daleko. 

Lev

Vaše srdce touží po kreativitě, vášni a dobré společnosti. Udělejte něco neobvyklého, co přitáhne pozornost vašich přátel, rodiny a známých.

Uspořádejte den dětí nebo letní kino, prostě cokoli, co podpoří dobrou náladu a radost.

Panna

Někdy přes samou práci zapomenete na odpočinek a zábavu. Nemůžete-li jinak, zkuste dobrovolnictví. Seznámíte se s novými lidmi a zažijete nová dobrodružství, což vám dodá energii na další práci.

Váhy

Je vám celkem jedno, jestli trávíte léto v přírodě nebo ve městě, hlavně když kolem sebe máte dobrou společnost. Domluvte se s přáteli a zamluvte si chatu na víkend nebo spolu alespoň naplánujte jednodenní výlet. 

Štír

O čem jste celý rok snili Štíři? Možná potřebujete být o samotě, jen s nejbližší rodinou někde daleko od civilizace. Lákají vás tajuplná a mystická místa. Najděte si to, které vás nejvíce přitahuje a odjeďte minimálně na týden. 

Střelec

Těšíte se, že si vyrazíte sami nebo s parťákem někam do divočiny. Vaše energie je nepřekonatelná a nejšťastnější jste, když nemusíte na nikoho čekat. Takže si pečlivě promyslete, koho s sebou na dobrodružství vezmete.

Kozoroh

Abyste se dobře bavili, nepotřebujete nutně společnost. Stačí vám horská chata s krásným výhledem, prohlídka starověkého města nebo týden na jachtě. Šťastlivec je ten, kterého s sebou vezmete, protože vy opravdu víte, jak ocenit dobré věci v životě. 

Vodnář

Najděte si místo, kde se budete moci stejnou měrou družit a bavit jako odpočívat o samotě a užívat si chvíle klidu. Rádi poznáváte nová místa i energické lidi. Jeďte tam, kde to žije.

Ryby

Vaše dovolená snů je někde na energeticky nabitém místě s podmanivou atmosférou. Vezměte s sebou svou lásku nebo blízkou přítelkyni a odjeďte na hory, k moři nebo si dopřejte wellness s jógou. 

Zdroj:

  • Astrologie vztahů: Gary Goldschneider, Cpress, 2019
  • Tajná řeč astrologie: Roy Gillett, Slovart, 2012
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy