3 nejvíce atletická znamení, která milují sporty. Jste mezi nimi i vy?

3 nejvíce atletická znamení, která milují sporty. Jste mezi nimi i vy?
Sportování není jen o hubnutí a lepším vzhledu. Mělo by jít spíše o životní styl, ve kterém se snažíte být co nejzdravější, dopřávat svému tělu to nejlepší a snažit se zlepšovat ve svých výkonech. Tato 3 znamení o tom ví své. Pohyb totiž neoddělitelně patří k jejich životu. Jste mezi nimi i vy?

Lev

Lvi jsou díky své energii a soutěživosti rozenými sportovci. Rádi vyhrávají, protože tím na sebe přitahují více pozornosti a mohou si tak vychutnat obdiv a chválu od ostatních. Jsou silní a sebevědomí, a tak se jen těžko něčeho vzdají, zvlášť když jde o výhru. Proto jsou také nejlepšími týmovými hráči, především když mohu být ve vedení. Své spoluhráče totiž povzbuzují a inspirují a dokáží celý tým snadno dovést k úspěchu. Nejlépe jim proto jde například fotbal, basketbal nebo kriket.

Zdroj: Autor: lev radin / Shutterstock

Ze známých sportovců se ke Lvům řadí například Usain Bolt, Roger Federer, Tom Brady, Magic Johnson nebo Harry Kane.

Beran

Berani jsou již od narození velkými sportovci. Díky svému odhodlání, vrozené síle a smyslu pro dobrodružství, jsou velice soutěživí, energičtí a nezaleknou se žádné výzvy či soutěže. Rádi zkouší nové věci a často proto mění i své cvičební plány. Nikdy se ve sportu nevzdávají, nenastavují si žádné limity, překonávají sami sebe a snaží se být lepší než všichni ostatní. Ve všem chtějí být nejlepší a porážet tak své rivaly, proto jim nevadí ani tvrdé a dlouhé tréninky. Pro svůj úspěch tedy dokáží tvrdě pracovat a nic pro ně není nemožné. Jsou proto stejně jako Lvi také dobrými týmovými kapitány.

Nejlepší pro ně jsou bojové sporty, ve kterých na sobě mohou hodně pracovat. Hodně se vyřádí také v cyklistice nebo závodních sportech.

Mezi známé sportovce ze znamení Berana se řadí například Mo Farah, Dave Mirra, Peyton Manning, Kyrie Irving nebo Baker Mayfield.

Štír

Štíří milují dobrodružství a adrenalin, a proto i ve sportu překonávají své limity. Jsou soustředění a dokáží překonat i sebenáročnější výzvu. Na týmové sporty moc nejsou, spíše se totiž věnují sami sobě a neustále se ve svých výkonech zlepšují. Milují extrémní sporty, i když kvůli nim musí často překračovat své hranice a dávají tak svým tělům pořádně zabrat. Rádi ale dělají věci, ze kterých mají ostatní strach, přestože to občas trochu přeženou. Bolest je pro ně po náročném a intenzivním tréninku totiž jakási odměna. I tak ale vědí, kdy včas přestat a svému zdraví věnují dostatek pozornosti.

V oblibě většinou mají také gymnastiku nebo horolezectví, ve kterých se sice mohou zlepšovat, ale také jsou dostatečně vyčerpávající.

Mezi známými sportovci ve znamení Štíra je například Nadia Comaneci, Odell Beckham Jr., Russell Westbrook nebo Wayne Rooney.

Zdroje: