Recept na úspěch mladé zpěvačky, maminky a influencerky Moniky Bagárové
Foto: www.herminapress.cz

Recept na úspěch mladé zpěvačky, maminky a influencerky Moniky Bagárové

Recept na úspěch mladé zpěvačky, maminky a influencerky Moniky Bagárové Další fotografie v galerii >
Foto: www.herminapress.cz

Podle časopisu Forbes je Monika Bagárová jednou z nejvlivnějších a nejsledovanějších uživatelek sociálních sítí v České republice. Podle množství videí a fotografií Monika na své popularitě velice intenzivně pracuje.


Osobní kouzlo zpěvačky a mladé maminky, která jen na Instagramu uchvátila pomalu 800 tisíc sledujících, je pro mladé lidi vzorem ve všech směrech.

A jak to vše začalo

Monika o sobě dává vědět v roce 2009 účastí v soutěži Česko-slovenská superstar.

Krátce po soutěži Monika přichází s duetem s Robem Opatovským a dobývá první úspěchy na YouTube a ve vysílání MTV.

Děvče neusíná na vavřínech a krok za krokem si jde za svým snem. V roce 2011 vydává album a získává titul Skokan roku v populární soutěži Český slavík Mattoni. Přichází první videoklip, další album, účinkování ve spoustě pořadů, dokonce i role ve filmu.

Kromě skvělého hlasu a přirozené krásy, je mladá žena velice příjemná, což jí dává další plusové body i u žen starších generací, které by takovou milou a usměvavou dceru braly. Monika se nestydí za romské kořeny, a to je její další přidaná hodnota.

I těhotenství a mateřství se může stát „dobře prodejným artiklem“

A když už to vypadá, že je mladá žena „stálicí“ a víc fanoušků už nezíská, začnou se na sociálních sítích objevovat fotky Moniky s bříškem. Zatímco jiné „těhulky“ z řad mladých hereček a hvězdiček své těhotenství tutlají, Monika se s bříškem chlubí a její pozitivita ji přivádí další sledující. A nejen že jí to sluší v těhotenství, je hezká i po návratu z porodnice. Řadí se do skupiny žen, které člověk musí obdivovat a také jim trochu závidět. A na sociálních sítích přibývá další kategorie – mladé maminky.

Monika vytuší potenciál mateřství, nevydává se oblíbenou cestou, aby dítě schovávala a zveřejňovala jeho nožku nebo vlasy. Dítě má zdravé, a v euforii se s ním ráda pochlubí. V záplavě fotek a videí na Instagramu nechybí ani urostlý novopečený tatínek, který byl samozřejmě u porodu a jihne nad novorozenou holčičkou.

Prostě reklama na šťastnou rodinku a firmy s dětským oblečením a doplňky se předhání, aby jim mladá maminka udělala propagaci produktu.

Zatímco běžné novopečené maminky mají starosti s nabranou váhou, Monice to sluší ještě víc než před těhotenstvím a mateřství si evidentně vychutnává. A lásky má tolik, že své fanoušky bude určitě brzy zásobovat fotkami dalšího miminka.

Kdo by ji mohl nemít rád?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy