Po čem muži touží, když se v ložnici zhasne světlo
Foto: AS Inc / shutterstock

Po čem muži touží, když se v ložnici zhasne světlo

Kolikrát jste přemýšlely nad tím, co mají muži rádi v posteli? Myslíte, že jsou více nakloněni různým praktikám ala „Padesát odstínů šedi“ nebo spíše těm citlivějším? Správně, muži v posteli jsou většinou jako ženy. Potřebují zažít to samé, ale bojí se to přiznat, jsou přeci tvrdí chlapi!


Kdo je „na koni“?

Tradiční vztah vypadá tak, že muž zahajuje sex. To mohlo být v 50. letech – ale teď jsme v roce 2019 a muži chtějí, abychom jim také ukázali, že sex chceme. Oslovte svého muže a dejte mu vědět, kdy jste naladěná na nějakou akcičku.

Nalaďte se

Hra na kočku a myš, znáte ji? Žena předstírá, že sex nechce a muž žadoní...ale když se hra změní v realitu, tak je něco špatně. Muž se cítí odmítnut a sexuální nálada ho začne opouštět, zvlášť, když se tahle situace začne opakovat.

Nechte je se podívat

Muži se moc rádi dívají na své ženy, které se kolikrát stydí (faldíky na břiše, celulitida – to muže v ten daný moment nezajímá). Nechte je se dívat, můžete na sebe i sahat, to je zaručeně dostane do varu.

Přeberte iniciativu

Muži mají rádi ženy, které jsou při milování akčnější. Přeci jsou muži opravdu hrozní čtenáři mysli, proto převezměte roli a řekněte si, na co zrovna máte chuť.

Někdy to nevyjde

Občas se stane, že muž vyvrcholí dřív, než bylo v plánu. Proto si zachovejte chladnou hlavu, využijte ten čas „po“ odpočinkem a namasírujte mu třeba záda. Uvidíte, jak se rychle nastartuje a můžete jít znovu „na věc“.

Chválit, chválit

No – a samozřejmě ho pochvalte. Kdy jindy mu chvála tolik zvedne ego? Pokud budete stále upozorňovat na všechny věci, které dělá špatně, začne se cítit, že nestojí za nic. Povzbuďte ho!

A úplně poslední rada je – mluvte. Mluvte o všem, co si každý z vás přeje, jaké jsou jeho i vaše touhy a začněte je plnit. Nakonec se vám z postele nebude chtít ani vylézat.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Další články z rubriky Láska a Vztahy

4 skryté znaky nezdravého partnerského vztahu

4 skryté znaky nezdravého partnerského vztahu

Milostný a obzvlášť partnerský vztah nikdy nekončí znenadání. Často se do něj plíživě vnáší negativní stránky našich osobností, na jejichž důsledky si ve vztahu nevědomky zvykáme. Po měsících či letech společného soužití tak můžeme ze dne na den zjistit, že něco nefunguje.

Průvodce novým vztahem. Jak se chovat?

Průvodce novým vztahem. Jak se chovat?

Právě jste začali chodit s někým novým a všechno jde opravdu dobře? Vstup do nového vztahu může být vzrušující i děsivý – a může na vás být vyvíjen velký tlak. Nové vztahy jsou choulostivé, takže je nejlepší se naučit, jak se chovat, aby jenom vzkvétal.

Jak může distanční vzdělávání ovlivnit vaše manželství

Jak může distanční vzdělávání ovlivnit vaše manželství

Když se loni na jaře stalo učení z domácností samozřejmostí, věděli jste, že budete muset více trénovat svou trpělivost. Ale s čím jste pravděpodobně nepočítali bylo, že to nějak ovlivní vaše manželství.

Tři základní fáze rozchodu a jak se s nimi vyrovnat

Tři základní fáze rozchodu a jak se s nimi vyrovnat

Vyrovnání se s rozchodem je bolestivá a dlouhodobá záležitost, při které člověk zažívá nejrůznější škálu pocitů. A nezáleží na tom, zda jste byla s dotyčným ve vztahu deset let, či měsíc. Prvotní známky smíření se s touto „ztrátou“ všechny vnímáme úplně stejně.

Jak být úspěšní na online seznamce

Jak být úspěšní na online seznamce

3 z 10 dospělých tvrdí, že v minulosti používali seznamovací web nebo aplikaci. U mladších lidí je toto číslo ještě větší. Téměř polovina 18–29letých už dříve využívala online seznamovací službu. Aplikace pro seznamování mohou být skvělý způsob, jak poznat nové lidi, najít nové přátele a třeba i lásku na celý život.


Další články z rubriky Láska a Vztahy