Malá sonda do života Amal (a George) Clooney
Foto: Andrea Raffin / Shutterstock

Malá sonda do života Amal (a George) Clooney

Kdo je žena, které se podařilo ulovit muže, který nikdy nepomyslel na to, že se ožení a bude otcem rodiny a vzorným milujícím manželem. Co má tak zvláštního, co George Clooney nenašel u žádné z krásných hereckých kolegyň, které ho obletovaly?


Štíhlá brunetka s postavou modelky a zálibou v módním oblečení se narodila 3.2. 1978 v Bejrútu do velice prominentní a dobře situované rodiny, která jí dopřála dobré právnické vzdělání a také dospívání v mezinárodním prostředí.

Po studiích se Amal Ramzi Alumuddin velice rychle prosadila v mezinárodním právu se specializací na lidská práva a extradice (předávání obviněného nebo odsouzeného z jedné jurisdikce do druhé, která má právo vymáhat svá práva). Zastupovala celou řadu významných osobností, jako je například bývalá ukrajinská premiérka Julia Timošenková. Patří také mezi dlouhodobé kritiky Donalda Trumpa, a to zejména kvůli jeho vyjádření, že jsou novináři „nepřátelé lidu“. Amal se velice silně zasazuje právě za svobodu slova a kritizuje země, které pronásledují a vězní novináře.

Láska jako z románu

Amal si až do svých 35 let myslela, že ji nikdy nepotká tak silná láska, aby chtěla založit rodinu. A vyhlášený svůdník George? Veliká změna u sympatického herce nastala, když pobýval během letních měsíců ve své italské rezidenci u Lago di Como. Sám herec popsal, jak na něj zapůsobilo, když viděl, jak se muži vrací v podvečer domů s lahví vína a čerstvým pečivem a doma je vítá usměvavá žena a obklopí je děti. Začal jim trochu závidět.

Amal a George se potkali na jedné recepci ve Villa Oleandra. Poté se znovu setkali na safari v Africe a George překvapeně zjistil, že je až po uši zamilovaný. Přišlo období namlouvání. Amal velice často dostávala emaily podepsané psem Einsteinem, který žádal o právní pomoc. Jak se později George zmínil, za to trochu infantilní chování se psem se styděl, ale Amal nejspíš ocenila vtipný nápad a vytrvalost a stejně jako George, přehodnotila svůj postoj k rodinnému životu.

Svatba byla v roce 2014 a stále zamilovaní manželé spolu vychovávají dvojčata.

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Celebrity youtubeři a influenceři

Další články z rubriky Celebrity youtubeři a influenceři

Nejbohatší ženy naší země podle Forbes. Jestlipak znáte tyto miliardářky z České republiky

Nejbohatší ženy naší země podle Forbes. Jestlipak znáte tyto miliardářky z České republiky

Částky, o kterých se většině z nás může jen zdát. V nejbohatší stovce máme 6 zástupkyň. Každá z nich je velmi úspěšná v odlišném odvětví, daří se jí v tom, co dělá. V čem podnikají a jak se vůbec jmenují? Podívejte se na 6 nejbohatších žen Česka.

Nejstabilnější páry českého showbusinessu

Nejstabilnější páry českého showbusinessu

“Herectví není tak těžká věc, stačí poslouchat partnera a jednoduše mu odpovědět,” praví jedno staré přísloví. Avšak od reálného života se liší, neb tento je mnohem náročnější než divadelní prkna či filmový plac. Málokteré herecké manželství v něm obstojí. Seznamte se s těmi, které spojil osud na dlouhá léta díky hereckému partnerství.

Zajímavosti o Willu Smithovi, Princi z Bel Air s vášní pro rap

Zajímavosti o Willu Smithovi, Princi z Bel Air s vášní pro rap

Will Smith se narodil ve Filadelfii 25. 9. 1968 a dnes patří do skupiny nejuznávanějších herců v Hollywoodu. Než byl objeven jako herec, užíval si už několik let slávu jako úspěšný rapper. Hudbou si vydělával s výrazným úspěchem od 12 let. V 18 letech už byl milionářem.

Nejúspěšnější české modelky. Která se vám nejvíce líbí

Nejúspěšnější české modelky. Která se vám nejvíce líbí

V naší zemi máme jistě mnoho krásných žen, které se věnují modelingu. Avšak prosadit se v zahraničí už není tak jednoduché, jelikož konkurence je opravdu vysoká. Některým českým modelkám se však podařilo vzbudit zájem a uspět i za hranicemi.

Přešlapy vévodkyně Meghan. Čím si bývalá herečka znepřátelila obyvatele Velké Británie

Přešlapy vévodkyně Meghan. Čím si bývalá herečka znepřátelila obyvatele Velké Británie

Vévodkyně Meghan porušila již řadu tradic královské rodiny, právě proto není u mnoha lidí oblíbená. Zpočátku působila skvěle, zdálo se, že by mohla udělat pokrok v modernizaci královské rodiny. Meghan je totiž míšenka, živí se herectvím a je rozvedená. V začátcích působila uvolněně a sympaticky, postupem času však neunikla rozbrojům a neshodám.


Další články z rubriky Celebrity youtubeři a influenceři