Andělská poselství na úterý: Lvi, nebuďte smutní kvůli svému pochybení, Panny, nekývejte na každý kompromis

Andělská poselství na úterý: Lvi, nebuďte smutní kvůli svému pochybení, Panny, nekývejte na každý kompromis
Andělé nám vtloukají do hlavy, že naše názory nemusejí mít takovou hodnotu, jak si myslíme. Z tohoto důvodu bychom neměli bezhlavě všem vykládat, co si myslíme, měli bychom se zamyslet nad tím, zda je to opravdu tak důležité. Jakmile začneme takto jednat, lidé si s námi budou povídat mnohem raději.

Nenasloucháme ostatním lidem. Obzvláště řeknou-li nám, že máme něco udělat, je pravděpodobné, že tento úkol splníme úplně jinak než jak si dotyčný představoval. Přitom poslouchat bychom měli více než mluvit. Andělé nám připomínají, že máme dvě uši, ale pouze jednu pusu, a proto bychom neměli říkat nic, co není důležité. Teprve když víme cennou informaci, která někomu pomůže, měli bychom namáhat své hlasivky. Jakou další radu pro vás andělé mají? Přečtěte si své denní poselství.

Beran (21. března – 19. dubna)

Neohlížejte se do minulosti, ta vám přináší jen utrpení. Otočte se k ní zády a začněte tvořit svou budoucnost. Ideálně najděte někoho, kdo s vámi sdílí podobnou bolest, a navzájem se motivujte. Buďte si oporou, nehádejte se kvůli odlišnému pohledu na svět.

Andělská rada: Hlavní je si nemyslet, že vám tato osoba vstoupila do života, aby vám také ublížila. Nehledě na to, kolik sobeckých lidí jste již potkali, neztrácejte naději v lidstvo.

Býk (20. dubna – 20. května)

Lepší je zvýšená pozornost než následně pykat za svou chybu. Udělejte všechno pro to, abyste vyčistili svou mysl a zbavili se zbytečného stresu. Ať už se rozhodnete pro wellness nebo si zajdete do posilovny, hormon štěstí, který vaše tělo začne vyplavovat, vám zajistí větší koncentraci.

Andělská rada: Projevte ostatním lidem, že vám na nich hodně záleží. Menší sousedská výpomoc či neohlášená návštěva rodičů a jiných příbuzných jim vykouzlí úsměv na tváři.

Blíženci (21. května – 21. června)

Ne vždy je vhodné dokazovat svou dominanci. Pokud vám někdo neustále skáče do řeči, pomůže zvýšit hlas, ale nemusejí vás slyšet i vzdálenější sousedé. Když se nudíte, zkuste vymyslet něco zábavného místo vyvolávání hádek jen tak pro nic za nic.

Andělská rada: Chcete-li vědět, co si o vás druzí myslejí, postupujte pomalu a opatrně. Vtipkování vám může pomoci získat informaci, po níž toužíte.

Rak (22. června – 22. července)

Nenuťte se milovat lidi, kteří si vaší lásky neváží. Špatné vyložení si citů někoho jiného ve vás může vyvolat pocit nechtěnosti. Travte více času s lidmi, kteří vám kupují či vyrábějí drobné dárky a jinak vám dokazují, že je jim s vámi dobře. Utrácejte raději za ně než za někoho, kdo si vaší dobré vůle nevšímají.

Andělská rada: Těm lidem, kteří vás mají opravdu rádi, se omluvte, pokud jste k nim v poslední době byli necitliví. A to i přesto, že se domníváte, že vaše reakce byla oprávněná.

Raci, svůj volný čas věnujte lidem, kteří vás mají rádi a kupují vám třeba drobné dárky
Raci, svůj volný čas věnujte lidem, kteří vás mají rádi a kupují vám třeba drobné dárky | Zdroj: VaDrobotBO / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Nezaměřujte se na všechno, co pokazíte. To byste nedělali nic jiného než se litovali. Místo toho zjistěte, co přesně jste udělali špatně a proč jste to udělali špatně. Také propříště více přemýšlejte nad svými činy a až po důkladném uvážení, zda to k něčemu bude, konejte.

Andělská rada: Vyslechněte si názory co nejvíce lidí. Zároveň však zjišťujte, zda všechno, co slyšíte, je pravda. Nenechte svou mysl, aby jednala podle pomluv závistivých lidí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Kompromisy vám v určitých případech mohou hodně ublížit. Stůjte si za svým nehledě na to, s kým jednáte. Ústupky dělejte pouze v případě, že si nejste jisti, jestli je váš pohled na věc správný. Věříte-li, že váš nápad je správný, nenechte jím ohýbat kýmkoli.

Andělská rada: Je dobré nespoléhat se pouze na to, co vám říká instinkt. Zaměstnejte svůj mozek a donuťte ho snažit se něco vymyslet. Nevíte-li, co si o dané situaci myslet, zjišťujte si fakta.

Váhy (23. září – 23. října)

Příliš spěcháte a pak zjišťujete, že jste se mohli rozhodnout mnohem lépe. Unáhleným rozhodnutím paradoxně ztrácíte čas, neboť se poté musíte zaměřit na opravu všeho, co jste pokazili. Déle přemýšlejte, každý plán obsahuje skuliny, které snadno přehlédnete.

Andělská rada: Agrese není nikdy dobrý nápad, jak řešit konflikt. Žádný nepřítel není tak hrozný, jak si myslíte. Jednejte proto v klidu, tím spíše konfrontaci ukončíte.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Není nic špatného na tom, někomu se svěřit. Nemusíte se cítit zranitelní ani utíkat k sobě domů a domnívat se, že zazdít se je to nejlepší řešení. Vyjděte mezi lidi a ukažte jim, že se jich nebojíte. Řešte konflikty s rozumem, nikoli s touhou působit hrozivě.

Andělská rada: Pokud jste se nedávno někomu svěřili a dotyčný se vám od té doby neozval, nemusí to nutně znamenat, že všem ukazuje vaše zprávy. Dejte mu čas, on se ozve.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Hrajte více podle pravidel svých přátel. Občas jednáte v rozporu s jejich přesvědčením a potom se divíte, proč vás nechtějí vidět a jsou na vás naštvaní. Není to tím, že by vás neměli rádi, ale existují určitá hranice, kterou byste neměli překročit.

Andělská rada: Více se zajímejte o zájmy svých přátel. Nevyvolávejte hádky, spíše ukažte svůj zájem o jejich společnost. Dejte jim najevo, že je respektujete jako sobě rovné.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Pokud lidé kolem vás neustále musejí mít navrch, je čas pořádně si dupnout. Nenechte se rozptylovat, máte hodně práce a sama se neudělá. Řekněte všem, že dnes nemáte čas. Nechcete přece svou práci dodělávat o víkendu. Soustřeďte se plně na ty nejdůležitější úkoly.

Andělská rada: Sdílejte své zisky s těmi, kteří vám pomohli dosáhnout svého cíle, i kdybyste jim měli dát pouze sto korun. Poděkujte jim za to, že kdykoli máte hodně práce, neobtěžují vás.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Rady, které poskytujete své rodině, se snadno mohou stát nesnesitelným kázáním. Poslouchejte se, to, co vás štve nejvíce, opakujete stále dokola. Tato informace se již po prvním zopakování stává naprosto zbytečnou, váš posluchač to již slyšel.

Andělská rada: Připravte si svůj projev dopředu. Stane-li se, že vás zaskočí nepříjemná informace, jděte do soukromí a popřemýšlejte nad tím, co se ve skutečnosti stalo.

Ryby (19. února – 20. března)

Nemusíte o sobě zmínit všechno již při prvním setkání s novým člověkem. Opatrnost je namístě, nicméně počítáte-li s tímto člověkem i do budoucna, neměli byste být ani příliš hrubí. Volte zlatou střední cestu. Ukažte svou vstřícnost, ale nenechte sebou zametat.

Andělská rada: Být částečně tajemní oslní osobu, na kterou chcete udělat dojem. V případě, že shrnete celý svůj život a odvyprávíte všechny zážitky do půl hodiny, může způsobit ztrátu zájmu.

Zdroj článku:
  • Autorský text