Andělská poselství na sobotu: Lvi, k dosažení úspěchu nemusíte vědět všechno, Střelci, hledejte lidi sobě rovné

Andělská poselství na sobotu: Lvi, k dosažení úspěchu nemusíte vědět všechno, Střelci, hledejte lidi sobě rovné
My jakožto lidské bytosti máme tendenci věřit spíše prázdným názorům než ověřeným faktům, které nám někdo řekne. Je to chyba, poté zjišťujeme, že jsme se měli rozhodnout jinak. Andělé se nám snaží otevřít oči neustále a nikdy se nevzdávají.

I dnes nám přinášejí svá denní poselství a doufají, že nám přinesou poučení i odpovědi na naše otázky. Někdy prostě potřebujeme navést na správnou cestu. Ale jsme ochotni naslouchat? Měli bychom se alespoň zamyslet nad tím, co se nám andělé snaží sdělit. Přečtěte si své andělské poselství pro dnešní den.

Beran (21. března – 19. dubna)

Přestože nemusíte mít svůj den, stále jste nepostradatelní a v mnoha věcech nejlepší. Problém je, že pokud se vám nepovede několik vašich cílů, začínáte se kritizovat a vidíte v sobě jen to nejhorší. Kolik jste toho však za celý život dokázali? A kolik jste toho dokázali jen za tento týden?

Andělská rada: Úspěchy v horších chvílích nevidíte, pokud se na ně plně nezaměříte. Neměli byste je ignorovat, naplňují vás dobrým pocitem, díky kterému zvládnete čelit stresu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Vyhýbejte se zbytečným situacím, které ve vás probouzí pocit nejistoty, zejména tehdy, necítíte-li se v úplné psychické pohodě. Domácí práce, u nichž si nejste jisti, že na ně máte dostatek energie, je lepší nechat na zítra. Odpočívejte a nerozčilujte se kvůli tomu, že své dnešní plány nestíháte.

Andělská rada: Pozlobení blízkého člověka vám zlepší náladu, neměli byste do něj však rýpat nad rámec snesitelnosti. Držte se určitých morálních hranic, nechcete-li se zbytečně pohádat.

Blíženci (21. května – 21. června)

Jste-li smutní, vyrazte ven či se setkejte s přáteli. Jen velmi málo lidí se dokáže emocionálně uzdravit samo a jde to jen velmi obtížně. Svěřte se někomu blízkému, pomůže vám to cítit se lépe. Je to mnohem lepší než zadržovat emoce a uchovávat si myšlenku, že celý svět je proti vám.

Andělská rada: Pečujte více o své vztahy. Zkuste se s lidmi sblížit. Jakmile budete mít někoho, komu se nebudete stydět svěřit s čímkoli, pocit, že nikam nepatříte, vás nadobro opustí.

Jestliže jste smutní a máte nějaké trápení, svěřte se někomu blízkému
Jestliže jste smutní a máte starosti, svěřte se někomu blízkému | Zdroj: GaudiLab / Depositphotos

Rak (22. června – 22. července)

Vaše nedostatky nejsou tak viditelné, jak se vám zdá, pokud něco pokazíte. Nikdo jiný si nemusí vaší chyby všimnout, proto nestresujte a předstírejte že se nic nestalo, pokud svou chybu dokážete sami napravit. V případě velkých chyb je samozřejmě lepší požádat někoho o pomoc.

Andělská rada: Po tomto světě chodí i diskrétní lidé, proto, bojíte-li se potupy, vyhledejte tohoto člověka. Určitě nějakého znáte a nikdy vás nezklamal, je proto nepravděpodobné, že by to udělal teď.

Lev (23. července – 22. srpna)

Ne všechno se dá vyřešit vyšším vzděláním. Pokud se vám dlouhodobě něco nedaří, neříkejte si, že za to může nedostatečná školní docházka. Své schopnosti můžete trénovat kdykoli a můžete se stát někým schopnějším než člověk, který polovinu života zasvětil studiu určitého oboru.

Andělská rada: Motivujte se k sebezlepšování. Zvýšíte šanci na úspěch svého tajného snu, který je pro vás velmi důležitý. Bude to těžká cesta, z dlouhodobého hlediska se však vyplatí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jste si tak nejisti, zda váš příjem pokryje vaše výdaje, přestože před každým dalším příjmem jste v silném plusu. To vás nutí neutrácet a sedět si na penězích. Jakou ale máte zábavu ve svém životě? Někdy není na škodu utratit o něco více a získat nezapomenutelné zážitky s nejbližšími.

Andělská rada: Nemusíte utrácet za celý rodinný výlet, můžete se domluvit s ostatními, že každý dá něco ze svého. Nejenže trochu ušetříte, ale také budete rádi, jak silné spojence vlastně máte.

Váhy (23. září – 23. října)

Určité informace by vám měly otevřít oči, zejména o vašich nejbližších vztazích. Pravdou je, že vaši oblíbenci nemusejí být tak nevinní, jak je znáte vy. Buďte otevřeni všem možnostem, co se mohlo stát, co vedlo k nepříjemným problémům těchto lidí. Jedině tak jim dokážete skutečně pomoci.

Andělská rada: Zažíváte-li problémy ve vztazích vy, zřejmě se jedná o skrytý problém váš či druhé osoby. Promluvte si s těmi, kteří se s vámi hádají, a hledejte skutečný původ špatné nálady ve vztahu.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Jdete si pevně za tím, čemu věříte, a dokážete vymyslet ty nejdůmyslnější způsoby, jak dosáhnout svého. Někdy ale ten nejskvělejší nápad potřebuje drobné úpravy, aby vám pomohl. Přestože vás může napadnout hned a přijde vám skvělý, zaměřte se na něj o něco blíže.

Andělská rada: Hezká žádost o pomoc vám zajistí, že budete neodolatelní. Nikdo vám neřekne ne a lidé vám také poskytnou své skvělé rady. Vaše objektivita může být kriticky subjektivní, proto naslouchejte druhým.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

S lidmi se seznamujte více strategicky. Nejste jediní, kdo doplňuje ostatní lidi svými schopnostmi. Setkávejte se s okouzlujícími lidmi, kteří však dobře vědí, o čem mluví, a dokážou vás poučit. S těmi, kteří vás po chvilce přestávají poslouchat a mluví pouze o sobě, pouze ztrácíte čas.

Andělská rada: Než se s někým seznámíte, zamyslete se nad tím, po čem toužíte. Máte-li cíl při hledání nových přátel, tím spíše najdete lidi, kteří vám budou vyhovovat.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Získejte přehled o tom, co dělají vaši spolubydlící, když nejste doma. Je možné, že jistá pravidla nastavená vámi jsou porušována. A to není správné zejména tehdy, když právoplatným majitelem jste vy. Promluvte si o tom s nimi a hlídejte, zda se nechovají nervózně. Mohou vám lhát.

Andělská rada: Komunikace je důležitá u všech mezilidských vztazích. Je důležité vědět, co máte od ostatních čekat, a lepší je se plně otevřít, aby ostatní věděli, co mají čekat od vás.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Mluvte s lidmi, kteří jsou vám blízcí. Začnete mnohem více rozumět tomu, co prožívají a jak reagují na jednotlivé podněty. Této znalosti můžete využít v mnoha ohledech. Například se můžete vyhýbat tématům, která je stresují, nebo je přesvědčit, aby udělali něco pro své dobro.

Andělská rada: Všichni lidé se bojí podniknout určitý krok, je jim velmi nepříjemný. Pokud však víte, jak je přesvědčit, aby se k němu odhodlali, změníte jejich život k lepšímu a budete mít dobrý pocit.

Ryby (19. února – 20. března)

Váš strach postavit se na stranu spravedlnosti, když se zdá, že nemůžete vyhrát, vám nejednou zničil dobrou pověst. Co se vám může stát, když se ozvete? Jste-li ve společnosti lidí, kteří jsou alespoň zčásti realisté, vězte, že vám dají za pravdu. Možná mají stejný strach jako vy.

Andělská rada: Jakmile se ozve jeden člověk, vězte, že další ho budou následovat. Stačí podpořit svůj názor fakty a již brzy nebudete malý človíček, změníte se na váženou osobnost.

Zdroj článku:
  • Autorský text