Andělská poselství na středu: Berani, již své plány neodkládejte, Štíři, vyšší pracovní cíle vám pomohou udržet si motivaci

Andělská poselství na středu: Berani, již své plány neodkládejte, Štíři, vyšší pracovní cíle vám pomohou udržet si motivaci
Pracovní týden je v plném proudu. Někdo tento den stráví v práci, jiný má volno a někdo pracuje, kdy se mu zachce, a někdo práci shání. Avšak nespokojenost s tím, co máme, je pro všechny lidské bytosti společná. Přitom, když se nad tím zamyslíme, máme vše, co potřebujeme.

Ať už jsme bez práce nebo zaměstnání máme, chtěli bychom více. Lepší pracovní podmínky, lepší finanční ohodnocení či méně komandování od nadřízených. Kultivujme vděčnost, přestože naše situace nemusí být nejrůžovější. Jakmile projevíme spokojenost s tím, co máme, šance, že získáme vysněnou práci či budeme nečekaně povýšeni, se zvýší. Co dalšího můžete udělat pro lepší život? Přečtěte si andělská poselství na středeční den.

Beran (21. března – 19. dubna)

Naslouchejte svým instinktům. Pokud vám říkají, že nyní přišel čas udělat něco, co jste již delší dobu odkládali, již na nic nečekejte. Zároveň nic neuspěchejte. Již několikrát se vám stalo, že vaše nadšení způsobilo více škody než užitku. Postupujte opatrně, ale sebevědomě.

Andělská rada: Rozpoznejte, kdy se věci začínají ubírat špatným směrem, a zařaďte zpátečku. Zastavte se na místě, které předcházelo neštěstí, a zkuste to tentokrát jinak.

Býk (20. dubna – 20. května)

Jakmile romantika pohltí vaši mysl, jednáte neočekávaně. Máte určité nápady, jak zapůsobit na člověka, který se vám líbí, ale ne vždy je dobrý nápad všechno vybalit najednou. Když se objeví problém kvůli tomu, že druhá osoba špatně pochopila váš kompliment, není od věci zformulovat ho lépe.

Andělská rada: Zdravé vztahy, i ty romantického charakteru, fungují jen tehdy, stojí-li pevně na zemi. Létat s hlavou v oblacích jistě potěší, avšak je dobré dívat se na vývin vztahu realisticky a nemyslet si, že žijete v pohádce.

Blíženci (21. května – 21. června)

Své zdraví byste neměli brát jako samozřejmost, když vám nic nechybí. Je vhodné podniknout opatření, aby to tak zůstalo, přestože si myslíte, že nic se nemůže pokazit. Protože zvrat může nastat každým okamžikem. Prevencí zaručíte, že ani následující týdny vás nic bolet nebude.

Andělská rada: Zmírnění stresu, který zažíváte každý den, by se mělo stát vaší prioritou číslo jedna. Nečekejte, až pocítíte následky. Stres, stejně jako problémy, je vhodné zahnat v zárodku.

Rak (22. června – 22. července)

Nezlehčujte svůj talent, využijte ho, abyste dosáhli velkých věcí. Když se vám zrovna nedaří, zapomínáte na to, že jste v něčem jedineční. Právě toho se dá využít, abyste si opět uvědomili své hodnoty a prožili spokojený zbytek dne. Také můžete zkusit něco nového a odhalit další talent.

Andělská rada: Těžte zkušenosti ze všeho, co se ve vašem životě odehraje. Nic se neděje jen tak, všechno vám umožňuje prožít osobní rozvoj. Tyto příležitosti stačí jen najít, a sice tak, že budete aktivně hledat.

Uvědomte si  své hodnoty a prožijte spokojený zbytek dne
Uvědomte si své hodnoty a prožijte spokojený zbytek dne | Zdroj: belchonock / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Rodina vám ne vždy dělá radost. Avšak není tu proto, aby vás soustavně chválila. Pochvalte i vy je za něco, co se jim povedlo, a nepřehánějte to s kritikou. Lze žít i bez toho, abyste soustavně zveličovali chyby ostatních nebo dokonce jejich osobnost.

Andělská rada: Každý má své mouchy a špatné dny. Na to nezapomínejte, a raději než kritiku volte drobné zlehčení situace s poučením na konci. Tím spíše ostatní poučíte.

Panna (23. srpna – 22. září)

Mluvíte vážně, ale ne vždy to dáváte plně najevo. Lidé ve vašem okolí často nevědí, jestli vtipkujete nebo své sdělení myslíte smrtelně vážně. Více se rozpovídejte o svém záměru a přestane se vám stávat, že reakce lidí bude neadekvátní vaší myšlence. Pozor obzvláště na vaše silné názory.

Andělská rada: Smysl pro humor je u každého člověka jiný. Někteří jedinci vše zveličují, zatímco jiní vše naopak zlehčují. Sdílejte své názory tak, aby byly co nejpodrobnější a ostatní si je nevyložili jinak.

Váhy (23. září – 23. října)

Ne vždy dostanete tu nejupřímnější zpětnou vazbu nehledě na to, jak hodně ji chcete slyšet. Buďte si vědomi toho, co děláte špatně a co naopak dobře, sami. Není člověk, který by k vám byl upřímnější než vy sami. Stačí se naučit být objektivní, přestože mluvíte sami k sobě.

Andělská rada: Chovejte se k sobě jako k nejlepšímu příteli. Protože jím jste. Nehledě na to, kolik toho před všemi přáteli tajíte, vy o sobě víte všechno a i přesto se máte rádi.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Snažíte se ze sebe vydat to nejlepší, když přijde na práci. Ale skutečně to děláte? Před pár týdny jste si uvědomili, že vaše očekávání jsou příliš vysoká, a snížili jste laťku. Nyní přišel čas posunout ji trochu výš. Koneckonců jste nabrali důležité zkušenosti, které nyní jen čekají na to, až je uplatníte.

Andělská rada: Vystupte z davu, kdykoli někdo řekne, že někdo by měl někam jít a něco udělat. Jistě, nikomu se do nepříjemných situací nechce vstoupit, avšak právě tam čekají zkušenosti nejbohatší.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Život je náročný. Nikdo netvrdí, že není. Nikdo ale ani netvrdí, že nemůže být lepší. Snažte se získat motivaci a jít za svým cílem i v momentě, kdy se vám boří půda pod nohama. Když zůstanete bezradně stát, proboříte se. Když půjdete dál, jednou se opět dostanete na pevnou zem.

Andělská rada: Máte-li pocit, že vaše sebeúcta byla poskvrněna, popřemýšlejte, jakým způsobem k tomu skutečně došlo a jak se přestat upínat na své ego, které vám v konečném důsledku pouze škodí.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Vaši protivníci jsou příliš slabí, najděte si proto někoho sobě rovného, s kým byste soupeřili. Máte vysoké nároky na své schopnosti, proč si tedy nepoměřit síly s někým, kdo toho dokázal tolik jako vy? Jen se ujistěte, že ono poměřování sil se bude po celou dobu nést ve sportovním duchu.

Andělská rada: Travte více času s lidmi, kteří aktivně vyhledávají kritiku, aby se soustavně zlepšovali. Smýšlejí proto podobně jako vy a umožní vám odhalit vaše skryté chyby.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Občas není na škodu hrát podle pravidel, přestože si můžete myslet, že existují jen proto, aby vás vytočila. Dokud si nezkusíte nevzpírat se jim, nepochopíte, k čemu jsou dobrá. Jedině trpělivostí a disciplínou je možné vydržet a potom případně přehodnotit své názory, zjistíte-li že se nezakládaly na pravdě.

Andělská rada: Nikdo vás opravdu nechce ovládat tím, že vám bude něco zakazovat nebo přikazovat. Dnes je lepší nebýt tím pověstným rebelem, který nekráčí ve šlépějích ostatních.

Ryby (19. února – 20. března)

Ne všechny vaše sny mají reálný podklad. Pokud víte, že jsou nesplnitelné, ale přesto se jich nechcete zcela vzdát, budete je muset poupravit. Nemusíte je zcela překopávat, pouze vyjměte ty části, které není ve vašich silách naplnit, a nahradit je něčím, co snadno zvládnete.

Andělská rada: Podělte se o svůj plán s rodinou. Jednotliví členové dobře vědí, kam až sahá vaše představivost, a pomohou vám dovést váš plán k dokonalosti.

Zdroj článku:
  • Autorský text