Sen o padání zubů
Foto: IgorZh / Shutterstock

Sen o padání zubů

Snář říká, že sen o vypadávání zubů není dobrým znamením. Sen vám naznačuje, že jste ve svém životě ztratili něco velmi potřebného a důležitého. Pokud u ztráty zubů krvácíte, ztratili jste někoho blízkého.

Výkladem snu o ztrátě zubů je ztráta společenského postavení a jeho značné ponížení. Tento sen přichází většinou u lidí vyššího věku, kteří mají obavy ze ztráty síly.

Ve starých snářích se píše že sen o vypadávání zubů přináší smrt. Nemusíte ale žít ve strachu z toho nejhoršího. Nemusí to tak vždy být. Vypadávání zubů také symbolizuje běžné problémy, které zažíváte v každodenním životě.

Zuby ve snu nám ukazují stav naší vitality. Může se stát, že budete více unavení, nebo budete řešit nějaký zdravotní problém. Chtělo by to více odpočívat a relaxovat.

Pokud se vám zdálo o vypadávajících zubech, pravděpodobně řešíte složitý životní problém. Něco v životě se vám nemusí dařit tak, jak jste si představovali. Můžete se setkat s tím, že vás obelže člověk, kterému důvěřujete a přátelíte se s ním. Sen vám signalizuje, že byste měli více důvěřovat sami sobě a ne se tolik spoléhat na druhé lidi. To ovšem neznamená, že byste neměli důvěřovat nikomu. Jen si lépe vybírejte osoby, do kterých svou důvěru vložíte.

Problém, který v životě řešíme, když se nám zdá o padání zubů, se může týkat více oblastí. Může se jednat o city, vztahy, zaměstnání nebo zdraví.

Jestliže se vám zdá o vypadávání zubů, pravděpodobně jste prodělali osobní ztrátu nebo máte stresující životní období. Měli byste si také najít čas na péči o své zdraví, více relaxovat a nezapomínat na návštěvu preventivních prohlídek u lékaře. Důležité je také pečovat o své duševní zdraví, zabývat se koníčky, které vás těší a najít si čas na odpočinek. Není chyba, když začnete trošku více lenošit, nemusíte neustále vykonávat nějakou činnost.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy