Mediátorka Mgr. Alžběta Gregušová
Foto: vlastní fotografie

Mediátorka Mgr. Alžběta Gregušová

Fajntip.cz je lifestylový internetový magazín, který čtenáři přináší rozmanitý obsah. Návštěvníky stránek tak čeká nepřeberné množství článků, informací, tipů či rad rozdělených do více než dvaceti rubrik. Především ženy si zde přijdou na své. Web přináší zajímavý obsah z oblasti krásy a módy, bydlení, cvičení, vaření, zdraví, cestování či kultury a historie.


Mgr. Alžběta Gregušová je absolventkou olomoucké Univerzity Palackého, katedry psychologie. Cenné zkušenosti získala v nadnárodních korporacích, kde se věnovala rozvoji a vzdělávání zaměstnanců. Jako lektor se posléze zaměřovala na osobní růst, práci se stresem, efektivní komunikaci a další témata z oblasti tzv. soft skills. Následný výcvik v mediaci ji přivedl k současnému zaměření. Mimosoudním řešení sporů nyní ve své praxi pomáhá zvládat emočně zatížená, především rodinná témata, jako mediátor.

email: alzbeta.gregusova@efektivnimediace.cz
 

 

Vážení uživatelé, kdekoliv zahlédnete následující box, máte jistotu, že článek byl podroben odbornému posudku od certifikovaného psychologa z oblasti mediace.

Vaše dotazy zodpovídá Mgr. Alžběta Gregušová, Mediátor

Mgr. Alžběta Gregušová je absolventkou olomoucké Univerzity Palackého, katedry psychologie. Cenné zkušenosti získala v nadnárodních korporacích, kde se věnovala rozvoji a ... více zde

email: alzbeta.gregusova@efektivnimediace.cz
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy
Autor: Redakce FajnTip

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>