Andělská poselství na pondělí: Kozorozi, ceňte si práce druhých, Panny, nehledejte souvislosti tam, kde nejsou

Andělská poselství na pondělí: Kozorozi, ceňte si práce druhých, Panny, nehledejte souvislosti tam, kde nejsou
Štěstí lze dosáhnout mnoha způsoby. Abychom si zajistili štěstí trvalé, podle andělů bychom měli více hledět na druhé, práci dělat tak, abychom vždy stíhali, nevyvolávat hádky se členy rodiny ani nikým jiným a dělat věci, které nás baví.

Je kolikrát až k nevíře, co všechno nejsme ochotni udělat, abychom dosáhli spokojenosti. Přitom je to ten nejlepší pocit, který můžeme zažít. Andělé se snaží dělat nám radost a většinou se jim to daří. My si však jejich pomoci mnohdy ani nepovšimneme. A proto nám více pomohou jejich poselství. Přečtěte si to vaše pro dnešní den.

Beran (21. března – 19. dubna)

Vzpomínky na minulost nemusejí být pouze skličující. Prožili jste toho hodně a většina vzpomínek je pozitivních. Jsou však zahrabány na dně, obaleny těmi negativními. Zhodnoťte, jaký život jste zatím prožili, a malujte si lepší budoucnost, kdy neuděláte stejné chyby jako v minulosti.

Andělská rada: Najděte hmatatelné vzpomínky. Fotografie, ale také dokumenty a rozpis projektu, pro který jste se kdysi nadchli a udělali velký kus práce. Nechte nostalgii, aby vás pohltila, a užívejte si tento příjemný pocit.

Býk (20. dubna – 20. května)

Emoce vám občas zavaří. Staré rány se občas otevřou a vás pohltí vztek. Není to nic dobrého jak pro vaše rozhodování, tak pro mezilidské vztahy. A proto se snažte zjistit, kde leží pravda, v přítomnosti, nepřenášejte nic z minulosti. Ten zbytečný stres za to nestojí.

Andělská rada: Vždy, kdykoli vás přepadne nutkání litovat sami sebe, proměňte tyto myšlenky v dobrý nápad, který zajistí spokojenost mnoha lidí. Pozvěte své přátele a vyprávějte si bolestivé myšlenky navzájem.

Blíženci (21. května – 21. června)

Ne všechny názory jsou tak skvělé, jak se vám jeví. Proto byste se měli vyvarovat odesílání svých názorů na internet, zejména obsahují-li nádech cynismu. Vás to možná pobaví, spoustu dalších lidí naštve. Uvědomte si, že ne všechno je vtipné i mimo okruh Blíženců.

Andělská rada: Pomlouvání by ve vašem životě nemělo mít místo. Jaký je jeho účel? Pokud se vám nelíbí, jak se někdo chová, jděte za ním a řekněte mu to přímo do obličeje.

Rak (22. června – 22. července)

Vaše plány nemusejí být v souladu s vaším zaměstnáním. Je důležité dokončit práci a teprve poté se soustředit na sny. Ty mohou, na rozdíl od práce v zaměstnání, počkat na vhodný okamžik. Nadřízení nemusejí mít radost, nebudete-li se plně soustředit na svou práci, v níž máte zodpovědnost.

Andělská rada: Jste jedním z nejlepších pracovníků. Takto vás vidí autorita díky vaší schopnosti vcítit se do druhých a pomáhat jim. Nedovolte, aby se její vnímání vaší osoby zhoršilo.

Nebojte si přiznat, že jste jeden z nejlepších pracovníků. Vnímají vás takto i ostatní
Nebojte si přiznat, že jste jeden z nejlepších pracovníků. Vnímají vás takto i ostatní | Zdroj: pressmaster / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Můžete udělat, cokoli vás napadne. Občas se vám zdá, že ostatní lidé jsou silně proti každému vašemu nápadu. Může vámi cloumat vztek, nicméně je dobré se zaměřit na to, proč se ke všemu, co řeknete, staví tak negativně. Pečlivě rozhodněte, zda je vyslechnete nebo uděláte, co se líbí vám.

Andělská rada: Některé problémy vznikají proto, že neposlechnete cizí názor. Ptejte se, proč přesně si ostatní myslejí, že byste něco dělat neměli, a podle odpovědi formujte další dotazy.

Panna (23. srpna – 22. září)

Přílišné přemýšlení může vést ke vzniku negativních pocitů. Proto si vše důkladně promýšlejte, ale nehledejte souvislosti tam, kde nejsou. Negativní smýšlení totiž zkresluje realitu, a hledáte-li pravdu, v tomto stavu ji rozhodně nenajdete. Počkejte, až úplně uklidníte svou mysl.

Andělská rada: Jedna z věcí, které ničí vaše vztahy nejvíce, je žárlivost. Přestože se většinou neprojevuje, dnes můžete mít smůlu a zničit dobře se vyvíjející vztah.

Váhy (23. září – 23. října)

Problémy ve vztahu nevyřešíte tím, že je pohřbíte. Znovu vyplují na povrch, tentokrát v mnohem horší fázi. Proto je řešte okamžitě. A to nejen své vlastní. Pokud se někdo z vašich přátel začne chovat opravdu podivně, neignorujte jeho volání o pomoc a zeptejte se, zda je vše v pořádku.

Andělská rada: Neobsáhlé odpovědi, ale také pouze posílání palce nahoru či srdíčka místo řádné odpovědi či naopak vnucování se může naznačovat problém. Všímejte si těchto změn více.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Děláte více věcí najednou, jednou za čas je však potřeba zpomalit a oddechnout si. Soustřeďte se na jednu věc, jejíž splnění vám dělá problém. Neustálé odbíhání od ní vám totiž nepomůže, ale když se na ni začnete plně soustředit, přijdete na řešení, které by vás v tom vašem spěchu nenapadlo.

Andělská rada: Udržujte svou mysl v pohodě. Buďte pozitivně naladěni bez ohledu na to, kolik zklamání vás na vaší cestě čeká. Na jejím konci je totiž sladká odměna.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Některé události z minulosti se mohou zopakovat, když je nejméně čekáte. Osvěžení vztahů aktivitami, které jste prováděli na začátku a postupně jste na ně zapomněli, vám nyní mohou být nabídnuty jako zábava. Je však pouze na vás, zda přikývnete či zda se rozhodnete dělat něco jiného.

Andělská rada: Ozve-li se vám někdo, kdo vás hodně zklamal, možná si zaslouží druhou šanci. To, co si skutečně zaslouží, je alespoň částečné odpuštění z vaší strany.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Jak rodina, tak sousedé vám mohou lézt na nervy a raději byste žili na opuštěném ostrově, kde si vše obstaráte sami a na nikoho nenarazíte. Jenže ve skutečnosti je potřebujete stejně jako oni vás. Neumíte všechno, přestože jste se toho na své životní cestě naučili více než dost.

Andělská rada: Ne vždy se shodnete, nicméně máte lidi kolem sebe rádi i v momentě, kdy si to neuvědomujete. Můžete započít hádku, ale nakonec se opět udobříte. K čemu jsou tedy hádky dobré?

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Ujistěte se, že vaše pravda je skutečně pravdivá. Někdo, kdo se v dané problematice vyzná mnohem lépe, by vám mohl srazit hřebínek. Zkontrolujte si pravdivost svých zdrojů vždy, když se dozvíte novou informaci. Díky tomu budete považováni za moudré a lidé vám budou více důvěřovat.

Andělská rada: Zároveň si hlídejte, abyste nebyli pochopeni špatně. Komunikace s ostatními lidmi občas chce velkou dávku trpělivosti. Snažte se co nejvíce přiblížit, co máte na mysli.

Ryby (19. února – 20. března)

Nikdo není neomylný, ani vy. A proto, přestože se vám může zdát, že jste nemohli nic pokazit, kontrolujte svou práci po sobě, i kdybyste ji dělali již několik let. Chyby se vám mohou stát. Nemůžete jim zamezit, můžete je však opravit předtím, než si jich všimne někdo jiný.

Andělská rada: Také nad financemi byste měli více bdít. Nekupujte si nic, co vám nepřinese žádný užitek. Chvilková zábava je dobrá, dokud víte, že si ji můžete dovolit zaplatit.

Zdroj článku:
  • Autorský text