Utrácíte více, než vyděláte? Nejspíše patříte do jednoho z následujících znamení

Utrácíte více, než vyděláte? Nejspíše patříte do jednoho z následujících znamení
Každý si chce dát nějaké peníze stranou pro případ nejvyšší nouze. Avšak pokud patříte do některého z následujících znamení, ušetřit vám příliš nejde, jelikož vidíte-li něco ve výloze, okamžitě si to jdete koupit.

Beran (21. března – 19. dubna)

Máte spoustu peněz, ale také máte tendenci s nimi nehospodařit. Také se často stává, že pokud máte zaplatit nějaké výdaje, odložíte je na jindy (zpravidla na příští měsíc). Někdy to zajde tak daleko, že si vypůjčíte peníze, abyste zaplatili svůj současný dluh, a vesele si utrácíte peníze dál, dokud nezjistíte, že jste nezaplatili splátku či nevrátili vypůjčené peníze.

Přestože vám to hodně ztěžuje život, rozhodně nezměníte svůj životní styl pouze proto, abyste s penězi příští měsíc vyšli. Mnohem důležitější pro vás je držet krok se svým vlastním životním stylem, který jste si zavedli na příliš vysoké úrovni.

Býk (20. dubna – 20. května)

Lidé si o vás myslí, že jste extrémně spolehliví a zodpovědní. To je sice pravda, ale netýká se to vaší finanční stránky. Jakmile v obchodě uvidíte něco, o čem si myslíte, že to zlepší vaši úroveň, koupíte si to. Máte zavedený luxus, který o něco rozšíříte vždy, když vám dorazí výplata. Milujete značkové oblečení a dobré jídlo. Snažíte se hodně tvrdě pracovat, abyste si vystačili s penězi a vydělávali více než utráceli, ale nakonec to stejně dopadá tak, že týden před výplatou živoříte, přičemž nezáleží na tom, kolik jste si daný měsíc předem vydělali.

Blíženci (21. května – 21. června)

Nemyslíte mozkem, myslíte očima. Pokud uvidíte něco, co se vám líbí, musíte to hned mít. Je pravděpodobné, že máte více prací a k tomu nějaké přivýdělky z domova, abyste vystačili s penězi a mohli si koupit to, co se vám naskytne před očima a je to na prodej, nicméně více než devadesát procent z toho, co si koupíte, ve skutečnosti vůbec nepotřebujete.

To si uvědomíte mnohem později, zpravidla hned poté, co vám dojdou peníze a vy si již nemůžete koupit to, co se vám momentálně líbí. Co se týče vaší finanční stránky, neumíte hospodařit s penězi. Vaši známí se tak mohou připravit na to, že si o peníze zažádáte od nich.

Panna (23. srpna – 22. září)

Milujete, když můžete být chváleni ostatními. Vždy zaplatíte své účty v domácnosti i za oběd, to ano, ale máte tendenci se příliš hýčkat, což se výrazně projeví na obsahu vaší peněženky a kreditní karty. Pokud jde přímo o vás, nedělá vám problém během jedné hodiny utratit velký finanční obnos. Utrácíte za sebe (a občas i za ostatní) tak velkou finanční hotovost, že se poté divíte, kam zmizely všechny vaše těžce vydělané peníze.

Zdroj článku: