Sen o ohni

Sen o ohni
Co říká snář, pokud se vám zdálo o ohni? I když je tento sen velmi děsivý, nebojte se. Jde-li o oheň, který nikomu neublíží, je to velice pozitivní symbol. Dále oheň ukazuje vaše vášně a emoce, které máte ve svém nitru a které zatím nevyplynuly na povrch.

Výklad snu o ohni vám říká, abyste nespěchali ve vyvozování závěrů a abyste nebyli zbrklí. Možná se vašich vášnivých emocí, nemůžete zbavit. Zkuste vychladnout a situace řešit až později. Sen také symbolizuje, že můžete očekávat štěstí ve všech směrech.

Pokud se vám zdál sen o ohni, který nikdo nehasí a umírají v něm lidé, není to dobré znamení. Varuje vás před pochybným obchodem, kterému velmi věříte. Buďte ostražití a dejte si větší prostor na rozhodování.

Oheň ve vašem domě

Jestliže vidíte, jak hoří váš dům, dejte si pozor na ztráty finančních prostředků a na chudobu, která vám v tomto období hrozí.

Když se ve snu ocitnete uvnitř hořícího domu, znamená to, že jste v minulosti prožili nějaký traumatizující zážitek, přes který jste se ještě nepřenesli. Jste příliš zranitelní. Pokuste se zaměřit na reálný život, opusťte svou minulost, která vás stahuje ke dnu a brání vám roztáhnout křídla. Zaměřte se na svou budoucnost.

sen o ohni
Zdroj: ambrozinio / Shutterstock

Sen o hašení ohně

Pokud uvidíte ve snu, že oheň je hašen jinými lidmi, znamená to, že nejste dostatečně pozorní ke své rodině. Nebuďte sobečtí a nestraňte se.

Jestliže se vám zdálo o tom, že jste hasiče k ohni přivolali vy, sen symbolizuje, že máte povědomí o svém rivalovi nebo konkurentovi. Informace, které máte jsou vaše zbraň a záleží jen na vás jestli a jak ji použijete.

Pokud ve snu očekáváte hasiče, znamená to, že sami nic neděláte a jen čekáte, co se stane. Pokud se nerozhodnete, vše shoří, proto nesmíte být pasívní.

Jestli se vám zdálo o ohni v lese, který jste uhasili vy, symbolizuje to situaci, kdy někomu pomůžete zlepšit sama sebe.