Čím obdarovat ženu ve znamení Berana

Čím obdarovat ženu ve znamení Berana
Ženy narozené ve znamení Berana jsou akční a celý život si rády hrají. Obvykle si více užijí dárky pro zábavu než ty praktické. Potěšit je můžete také poukázkou na sportovní nebo dobrodružnou aktivitu. Přečtěte si, jaké další dárky potěší tuto vášnivou ženu.

Cestovní organizér

Vzhledem k tomu, že žena v Beranu je neustále na cestách, ocení při pohybu pohodlnost. Cestovní organizér zabrání nepříjemnému zamotávání nabíječky mezi ostatní obsah zavazadla a bude vždy po ruce. 

Uspořádejte velkou narozeninovou oslavu

Berani všeobecně zbožňují, když jsou středem pozornosti. Milují být uznávání a oslavování. Pozvěte všechny přátele a uspořádejte velkou narozeninovou oslavu na znamení lásky a úcty.

Narozeninová oslava, Zdroj: Flamingo Images / Shutterstock

Pobyt v lázních

Hýčkejte ženu narozenou ve znamení Berana tím, že ji vezmete do lázní. Pohyb a relaxaci tato žena zbožňuje a pobytem v lázních bude zcela jistě nadšená. 

Vstupenka na koncert

Darování vstupenky na oblíbený koncert či divadelní představení je pro Berana vždy skvělou volbou. Žena, která miluje zábavu, vždy ocení dárek, který nabízí vzrušení a legraci. 

Sportovní vybavení

Lidé tohoto znamení zvěrokruhu jsou aktivní a plní energie. Neradi zůstávají dlouho na jednom místě, a proto jako výplň svého volného času volí často nějaký sport. Darujte této aktivní ženě vybavení, které ocení víc než šperky. Může to být třeba horolezecké vybavení, běžecký pás nebo skateboard. 

Kreativní dárky

Berani ocení vaši nápaditost. Mají rádi osobní dárky, na kterých na první pohled vidí, že si dal někdo záležet. Vaše dívka nebo kamarádka tak bude nadšená z ručně vyrobeného dárku.

Krásné a praktické šaty

Ženy narozené v Beranu mají rády stylové a zároveň praktické oblečení. Vyberte ji slušivé a pohodlné šaty, které užije ve volném čase.  

Minimalistické šperky

Elegantní vizáž ženy narozené ve znamení Berana dozajista přitahuje pozornost okolí. Minimalistické šperky, které se dají nosit každý den, potěší každé srdce ženy tohoto znamení. Nevíte-li si rady s tím, jaký šperk vybrat, zvolte zvěrokruhový náhrdelník nebo náramek.  

Vybavení do kuchyně

Pokud víte, že miluje vaření, kuchyňským nádobím nebo nějakým moderním prvkem do kuchyně rozhodně nic nezkazíte. 

Pokojová květina

Žena narozená ve znamení Berana je laskavá a má dobré srdce. Ráda se stará o rostliny a zdobí si jimi svůj byt. Můžete si vybrat, zda jí darujete rostlinu, která čistí vzduch, nějakou okrasnou rostlinu nebo třeba kokedamu. 

Zdroj článku:
  • Autorský článek