Andělský víkendový horoskop: Štíři přeorganizují svou rutinu, Ryby budou ohroženy špatnou náladou, kterou absorbují z okolí

Andělský víkendový horoskop: Štíři přeorganizují svou rutinu, Ryby budou ohroženy špatnou náladou, kterou absorbují z okolí
Víkend je čas zábavy, ale pro některé z nás také práce, ať už ze zaměstnání či ty domácí. Mezilidské vztahy budou lepší než obvykle, přestože nějaký zádrhel se objevit může. Co andělé předpovídají přímo vám?

Andělé radí, že je nutné ujasnit si své priority. Pro některé z nás nutnější než pro jiné. Důležité však je soustředit se na činy, které nyní podnikneme. Neboť to je to jediné, co máme tu moc ovlivnit. Jaký bude váš víkend podle andělů? Přečtěte si jejich horoskop, připravený přímo pro vás.

Beran (21. března – 19. dubna)

Jaké máte vize do budoucna? Nyní si začnete být více jisti nejen svými kroky, ale také samotnými plány. Je potřeba je poupravit, aby byly dokonalé. Energie vám chybět nebude, a tak se může stát, že hned, jakmile v sobotu vstanete, začnete dělat ve svých snech významné změny.

Dobré zprávy: Nadšení vám chybět nebude, díky čemuž si získáte přízeň lidí, kteří s vámi na vašich plánech budou spolupracovat a nechají vámi vést každý svůj krok.

Na co si dát pozor: Největší chyba, které se můžete dopustit, je zaměřovat se na konečný výsledek a samotným krokům vedoucím k němu věnovat pozornost minimální. Udržujte stejnou pozornost ve všech krocích.

Andělská rada: Vyšší cíle vám pomohou vědět, co přesně chcete, ale je lepší to nepřehánět. Pokud si již delší dobu všímáte, že se vám nic nedaří, snižte laťku vašeho očekávání.

Býk (20. dubna – 20. května)

Lehce se dovtípíte, co si o vás ostatní lidé myslejí. Vaše intuice bude úctyhodná a pomůže vám urovnat všechny spory. Zatoužíte pomáhat ostatním lidem, hlavně uklidňovat rozhádané páry. Budete odhodlaní postavit se svému strachu a vystoupíte z obvyklé komfortní zóny.

Dobré zprávy: Pohyb nejenže prospěje vašemu zdraví, ale také vyčistí vaši mysl od stresu a špatné nálady. Stanete se člověkem, kterého budou ostatní vyhledávat, když si nebudou vědět rady.

Na co si dát pozor: Někteří lidé na vás budou křičet, když se rozhodnete postavit se za slabšího jedince. Ukažte jim, že se jich nebojíte, a stůjte si pevně za svým.

Andělská rada: Pohlédněte na nové možnosti, jak strávit víkend. Zaměřte se na člověka, kterého jste v poslední době zanedbávali kvůli nedostatku času, a vytvořte spolu nezapomenutelné vzpomínky.

Blíženci (21. května – 21. června)

Zatoužíte po společnosti, ale nyní pouze jednoho člověka. Davy vyhledávat nebudete, najdete si totiž nový koníček, o který se zatím s ostatními lidmi nebudete chtít podělit. Bude se jednat o něco vzdělávacího charakteru. Fakt, že umíte něco nového, udrží vaši spokojenost.

Dobré zprávy: Problém, který vás trápil delší dobu, nyní bude vyřešen, a to díky radě člověka, s nímž se rozhodnete víkend strávit. Poskytne vám úhel pohledu, který vás samotné nenapadl.

Na co si dát pozor: Budete mít tendenci hrát si na starostu, který rozdává úkoly a sám toho udělá málo. Domluvte se s druhou osobou, že činnosti budete dělat společně a vynaložíte stejné úsilí.

Andělská rada: Některé vaše vize jsou finančně náročnější než jiné, proto popřemýšlejte, zda váš plán nemůže počkat, než si uděláte dluh u rodiny nebo přátel.

Rak (22. června – 22. července)

Nyní toho na práci budete mít zbytečně moc. Příliš vysoké cíle u vás nejsou nic neobvyklého. Avšak čas bude krátký a vy se tak budete muset rozhodnout, zda je pro vás důležitější setkání s přáteli, domácí úklid nebo silové cvičení. Záchrana může přijít v podobě přeplánování.

Dobré zprávy: Lidé, kteří si prošli podobnou životní situací jako vy nyní, vám budou ochotni pomoci, abyste se netrápili tak jako oni. Stačí jen naslouchat a umět číst mezi řádky.

Na co si dát pozor: Budete mít velký problém rozpoznat, co je vlastně vaší prioritou, nejraději byste dělali pět činností najednou a zároveň se připravovali na šestou. Trochu se šetřete.

Andělská rada: Na upevňování vztahů s jinými lidmi není nic špatného. Myslete ale na svou náladovost, abyste si přílišný zájem jiné osoby nevyložili jako něco nekalého.

Určete si své priority
Určete si své priority | Zdroj: Wavebreakmedia / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Budete se cítit milováni, lásku budete vnímat intenzivněji. Bude se zdát, že lidé, na kterých vám hodně záleží, se k vám budou chovat jen mile. Tento pocit vám vydrží až do konce týdne. Také u spánkového cyklu dojde ke zlepšení, nebude nic, co by tížilo vaši mysl.

Dobré zprávy: Kreativita udeří v plné síle. Máte v sobě umělce, který se nyní probudí z dlouhého spánku. Kreslení či kreativní psaní vám přinese velkou radost, stejně jako pochvaly ostatních, že vám to tak jde.

Na co si dát pozor: Není však nutné vynucovat si názory lidí na to, co si myslejí o vaší tvorbě. Buďte trochu trpělivější, až přijde vhodný čas, dostanete svůj kompliment.

Andělská rada: Pocítíte-li nepříjemný tlak v žaludku, nebude to způsobeno ničím, co jste snědli. Ve skutečnosti někdo z vašich blízkých trpí stresem. Pomozte mu získat dobrou náladu a i vaše zdravotní problémy vymizí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Ani vy se občas nevyhnete pocitu, že bez zábavy by byl život nudný. Můžete přemýšlet o uspořádání večírku nebo být více slyšet, když vám někdo sdělí svůj názor, s nímž nesouhlasíte. Nebudete se zlobit doopravdy, spíše budete chtít vyhnat nudu tím, že způsobíte rozruch.

Dobré zprávy: Budete selektivní ohledně výběru přátel, s nimiž se budete chtít pobavit. Sebedůvěra vám rovněž chybět nebude a zážitky, které vytvoříte, budou nezapomenutelné.

Na co si dát pozor: Vaše znudění vás může dočasně rozhádat se známými. Co se týče soukromí, dělejte, co uznáte za vhodné, ovšem na veřejnosti omezte svou hlasitost a předstíranou kritiku.

Andělská rada: Vaše zvědavost se probudí k životu naplno. Místo předstírané špatné nálady by však bylo lepší vložit energii do něčeho, co vám dá pocit výjimečnosti, například naučit se nový recept.

Váhy (23. září – 23. října)

Konfrontaci se obvykle vyhýbáte, ale nyní bude zapotřebí, abyste dosáhli spravedlnosti. V ohrožení může být vaše čest nebo čest někoho jiného. Naštěstí budete mít ty správné argumenty a všem vysvětlíte, jak se určité události doopravdy staly. Je však důležité svá tvrzení podložit důvěryhodnými zdroji.

Dobré zprávy: Všechny rozhovory, kterých se zúčastníte, dopadnou dobře. Lidé, s nimiž si budete mít co říci, se u vás nyní budou zdržovat. Je možné, že si najdete nového nejlepšího přítele.

Na co si dát pozor: Ke svým vlastním citům nebudete tolik něžní. Sice všechno urovnáte, ale týž večer se budete proklínat, protože vás začnou napadat mnohem lepší argumenty než jaké jste použili v danou chvíli.

Andělská rada: Mějte se více rádi za to, jací jste. V životě jste toho dokázali již spoustu, proto není třeba si myslet, že jste k ničemu. O lidi, kteří u vás nešetří milými slovy, nemáte nouzi, musíte jen více naslouchat.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Přišel čas se stabilizovat po náročné práci. Na mysl vám přijde myšlenka, že v jednoduchosti je síla a vy se složitými postupy zbytečně přetěžujete. Proto se zaměříte na svou denní rutinu a popřemýšlíte, jak byste ji mohli změnit, aby vám dělala mnohem větší radost.

Dobré zprávy: Z každé maličkosti uděláte výjimečnou věc. Pokud vás například popadne nálada přečíst si knihu, místo čtení doma vyrazíte do přírody a počtete si tam. Klidná veřejná místa vás budou přitahovat.

Na co si dát pozor: Určité starosti vás i přes tento skvělý víkend budou trápit dál. Už nemyslete na minulost, utváříte budoucnost a svůj život zlepšíte pouze v přítomnosti.

Andělská rada: Abyste se zbavili myšlenek, které vám berou štěstí, napište si je i s pocity, které při pomyšlení na ně cítíte, a potom se důkazů zbavte. Pamatujte, že nic z toho, co se stalo, není pouze vaše vina.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Den nebo dva volna vám neublíží, naopak naberete energii. Tyto dva dny totiž hrozí, že budete pracovat do úmoru a neustále přemýšlet, jak svou práci zefektivnit. Přestože svou práci, kterou nyní budete vykonávat, milujete, avšak odpočinek je přednější.

Dobré zprávy: Vaše energie se bude dobíjet rychleji, když nebudete vědět, co vás za okamžik čeká. Ten moment překvapení, na který se nemůžete dočkat, slouží k rychlejšímu dobití vašich baterek.

Na co si dát pozor: Jakmile už dojde k únavě z přepracování, budete mít tendenci všechno utratit za předměty, které vám udělají radost jen na chvíli. Odolejte pokušení a peníze si raději dejte na stranu.

Andělská rada: Když dva dny nepracujete a třetí den ano, paradoxně toho stihnete mnohem více než kdybyste pracovali plné tři dny. Přepracovanost snižuje produktivitu, odpočinek ji dobíjí.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

V sobotu se probudíte a nebude se vám chtít nic dělat. Takto to bude probíhat celý víkend. Pokud jste si připravili práci, chtít se vám do ní nebude. Jediná záchrana je požádat přátele či rodinu, aby vám pomohli. Také je vhodnější volit aktivity nevyžadující velké množství energie.

Dobré zprávy: Energie se vám díky vašemu nicnedělání bude dobíjet rychleji než obvykle a vy na konci týdne zjistíte, že se už nemůžete dočkat, až příští týden začnete dělat něco velkého.

Na co si dát pozor: Lenost u vás vyvolá podráždění, když se vám lidé zmíní o tom, že obvykle děláte mnoho činností. Neposlouchejte je a užívejte si ten pocit, kdy vám nic nechybí.

Andělská rada: Jít na večírek nyní není ten nejlepší nápad. Pokud jste souhlasili se svou účastí, bude lepší, když se omluvíte a navrhnete kompromis, například že se stavíte někdy jindy a přinesete drobný dar.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Více se lidem, s nimiž budete trávit čas, otevřete. Můžete jim prozradit své velké tajemství. V tomto případě se nedostane dál pouze tehdy, svěříte-li se dobrým přátelům, které znáte už roky a jste si plně jisti tím, že vaše slova nepošlou dál do světa. Také budete velkorysí, svými penězi pomůžete někomu v nouzi.

Dobré zprávy: Někdo z vašich blízkých pro vás má skvělé překvapení v podobě spolupráce na projektu, který vymyslel přes noc. Je pravděpodobnější, že se to stane v neděli ráno.

Na co si dát pozor: Nálady jiných lidí silně ovlivní vaši vlastní náladu. Nenechte se rozčílit, když vám někdo vyčítá vaše chyby, kterých jste se ve skutečnosti vůbec nedopustili.

Andělská rada: Pocit viny je to, co vás může rozesmutnit. Pamatujte na to, že to, co jste udělali, vzniklo z vašeho nejlepšího svědomí, a že chyby se občas stanou každému. Stejně postupujte i v případě falešného obvinění.

Ryby (19. února – 20. března)

Natolik zatoužíte být oporou pro někoho blízkého, až se na vás přesunou jeho negativní nálady. Je důležité zachovat klid a dobrý úsudek. Pokud si uvědomíte, že být oporou neznamená nadávat na ostatní společně s vám blízkou osobou, nýbrž ukázat jí jiný způsob, jak reagovat, váš víkend bude dobrý.

Dobré zprávy: Pesimistický pohled na svět vám vydrží sotva hodinu. Vždy najdete způsob, jak se opět rozveselit, ať už dobrým jídlem či pomáháním v útulku.

Na co si dát pozor: Lidé, kteří se budou snažit vás omezovat pro svůj vlastní prospěch, se vám nevyhnou ani nyní. Buďte si plně vědomi toho, jak silná osobnost ve skutečnosti jste.

Andělská rada: Využijte vtipy, které znáte, abyste ostatním lidem zlepšili náladu. Udržovat si pozitivní přístup k životu je důležité, proto volte spíše vtipy ze života.

Zdroj článku:
  • Autorský text