Kariérní horoskop: Jaké profese jsou ideální pro Vodnáře
Foto: fizkes / Shutterstock

Kariérní horoskop: Jaké profese jsou ideální pro Vodnáře

Seznámení se s vlastnostmi vašeho hvězdného znamení vám může pomoci při hledání toho správného zaměstnání. Vodnáři, podívejte se, které profese by vás mohly naplňovat a umožnit vám osobní rozvoj.

Vše, co Vodnáři dělají, přináší ostatním nadhled a dobrou náladu. Jsou idealisté, jejichž cílem je zlepšit svět kolem sebe. Pokyny z vyšších míst nepřijímají ochotně, odmítají, aby jim někdo diktoval, co mají dělat. Jednoduše si myslí, že jejich postup je nejlepší. Mívají své specifické způsoby přístupu k práci a vyžadují určitou míru volnosti.

Soudce

Profese soudce k Vodnáři přirozeně patří pro jeho vynikající schopnost zůstat za každé situace objektivní. Rád je mezi lidmi, touží po pozornosti a cizí mu není ani kritické myšlení.

Sociální pracovník

Vodnáři rádi pomáhají druhým, ať už pečují o znevýhodněné rodiny, děti nebo seniory, tato profese jim není cizí. Práce sociálního pracovníka je natolik různorodá, že se Vodnář nudit opravdu nebude. K lidem bude mít velmi blízko, ale přitom si může zachovat profesionální odstup.

Zdroj: Autor: Anton27 / Shutterstock

TIP: vždy aktuální horoskopy

Astrolog

Vodnáři bývají často k astrologii přitahováni. Stávají se vášnivými astrology, aniž by se svým koníčkem živili. Pokud se však astrologii věnují profesně, jsou velmi úspěšní. Díky své intuici a intelektu dokáží sledovat pohyb vesmírných těles a snadno je propojovat s životy lidí. 

Herec

Vodnáři mají rádi publikum. Ať už jsou na jevišti, před kamerou nebo v rádiu, rádi se těší pozornosti diváka. Kariéra herce umožňuje sebevyjádření tím nejpřirozenějším způsobem a málokdy se jedná o rutinu, kterou Vodnáři nesnáší.

Učitel

V učitelské profesi se člověk stále vyvíjí a málokdy upadá do rutinní práce. Vodnáře toto poslání přitahuje právě pro jeho rozmanitost. Ať už pracuje s malými dětmi, teenagery nebo dospělými, je neustále v obraze a ve středu pozornosti.

Aktivista

Vodnáři se nebojí vystoupit z davu a zasadit se o důležitou věc. Často je najdeme v charitativních organizacích, politických uskupeních a občanských sdruženích. Své myšlenky potřebují uvést v činy a pokud je jim to znemožněno, doslova chátrají.

Pokud jste Vodnáři, možná jste se v některých povahových vlastnostech poznali. Uvedené profese mohou být podnětem k přemýšlení nad výběrem té správné kariérní cesty. Čím více se zorientujete sami v sobě, zjistíte v čem jste dobří a co vás motivuje, tím větší je pravděpodobnost, že najdete práci, která splní vaše očekávání a přinese vám do života nové podněty k osobnímu růstu.  

Zdroje:

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy